Skocz do zawartości
przemn2

ARCTIC COOLING ACCELERO X1

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem dość tanie chłodzenie.

ARCTIC COOLING ACCELERO X1 dobry do GF 8800GT !!! (1222606919) - Aukcje internetowe Allegro

Będzie pasować na Palit 8800gt z niebieskim wentylatorem?

Sprzedawca twierdzi,ze tak ale z tym różnie bywa.

EDIT:

Poproszę o przeniesianie postu do odpowiedniego tematu

[gpu] Arctic Cooling Accelero S1/s2/s3/xtreme/twin Turbo - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne

Edytowane przez przemn2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobawię się w nekromantę, bo trafiłem tu z google na hasło "palit 8800gt accelero x1", więc jest dość wysoko pozycjonowane. Nie lubię, gdy google znajduje tematy na forum, na które nie ma odpowiedzi. Co prawda w dzisiejszych czasach mało kto szuka odpowiedzi na to pytanie, ale nie zaszkodzi odpowiedzieć.

Niechaj oficjalnym stanie się: nie pasuje bez modyfikacji!

Czeka mnie wylutowanie bzyczka z karty i być może gniazda zasilania wentylatora (w najgorszym wypadku przelutuję na drugą stronę).*

Poza tym rozstaw śrubek nie pasuje na otwory przy ramie. Da się przykręcić tylko wokół rdzenia.

 

* trzeba:

- wylutować bzyczek (czarny rondelek z dziurką). Jakby ktoś go bardzo chciał (choć to szkodnik), to można wlutować z drugiej strony (uważać na + i -, by były tak samo)

- przelutować gniazdo zasilania wentylatora na drugą stronę (należy uważać, by te same piny odpowiadały tym samym ścieżkom)

- przelutować kawałek kwarcu obok gpu na drugą stronę (srebrny podłużny element, + i - nie ma znaczenia).

 

Moja karta przeżyła ten proceder i accelero wszedł.

____

Temat można zamknąć. Niech jest dla potomnych, w ramach akcji "stop śmieciowym wynikom googla"

Edytowane przez Nargil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...