Jump to content
pajak28

Komputer w całości lub na części i inne

Recommended Posts

Witam. Mam dziś na sprzedaż następujące rzeczy:

- Intel Pentium Dual-Core E2160, który chodził na co dzień na 3GHz bez najmniejszego problemu; pudełko BOX, ale brak oryginalnego chłodzenia w zestawie, gwarancja do 12.11.2010 w sklepie ARCHE. - 89zł

- Gigabyte GA-P31-DS3L, stabilna, BOX (pudełko niezniszczone + płytki + książeczki i kilka kabli oraz maskownica); gwarancja do końca października w ACTIONIE, 95zł

- SUPER Pamięć DDR2 2x2GB (w sumie 4GB w dualu) Kingston Elpida 667MHz CL5 @ 811 4-4-4-12 2V & @1032MHz 5-5-5-12 1,9V & @1065MHz 5-5-5-12 2V !!!, BOX, gwarancja wieczysta w abc media - 245zł

- Karta graficzna Asus 9800GT Ultimate 512MB DDR3, naprawdę super, 22% szybsza od zwyklej 9800gt; BOX, pudełko niezniszczone, mam ją od marca tego roku (wymiana gwarancyjna starej karty prawie po 3 latach), gwarancja się już skończyła niedawno.. udzielam 10 dni gwarancji rozruchowej - 285zł

- Zasilacz Chieftec 420W HPC 420-302 df, super stabilny, ze starej dobrej serii... gorąco polecam, szkoda mi się z nim rozstawać, BOX, pudełko niezniszczone, pęknięta tylko jedna wtyczka od SATA (ułamana na dole i się nie trzyma np. w dysku), gwarancja rozruchowa 10 dni - 69zł

- Z powyższym komputerem działał oryginalny Windows XP HE SP2 32bit, który również mogę sprzedać.. najchętniej z całym komputerem, ale to już do dogadania, bo być może i nie, posiadam do niego oczywiście fakturę VAT, płytka i pudelko oraz książeczki niezniszczone,

- Do tego gdyby ktoś kupił całość dorzucam jakąś zwykłą obudowę I-BOX czarną, na której jest kila rysek itd.

Ponadto:

- AMD Sempron 140 @ 3GHz, BOX; kupiony w PROLINE dnia 06.07.2010 i od tego czasu liczona też jest gwarancja - 85zł

- Gigabyte GA-MA770-UD3; BOX, dostałem ją po wymianie gwarancyjnej, użyta TYLKO RAZ, niezakurzona, pudełko niezniszczone do tego wszystkie płytki, książeczki i kable oraz maskownica; na gwarancji w ACTIONIE do 10.08.2012 roku - 195zł

- Pentagram Freezone HP-100 AlCu Lite, ale bez wiatraczka, który złamałem przypadkiem + pudełko niezniszczone i mocowanie na s.775 - 20zł

Oraz jeśli ktoś by był zainteresowany rozważę sprzedaż dusku Samsung 250GB SATA (w którym taśma SATA luźno się trzyma) i nagrywarki DVD Samsung S183L.

Dlaczego sprzedaję? Mam dwa laptopy: Samsunga R510 i R580, komputer stacjonarny był baaardzoo długi czas nieużywany, a teraz wyjeżdżam na studia... jest mi więc zupełnie niepotrzebny. Zostawiam sobie tylko monitor po nim (no o prócz tego mam kilka innych części do naprawy komputerów, ale ich nie sprzedaję).

Rozważę wszelkie propozycje cen, które są do negocjacji. W zestawach taniej ;). Całość jeszcze taniej.. Jeśli ktoś jest czymś zainteresowany proszę o kontakt na PW lub GG 8888016. Możliwy odbiór osobisty oczywiście w Sędziszowie, Jędrzejowie lub czasem w Kielcach.

Edited by pajak28

Aktualności

Artykuły

• Create New...