Skocz do zawartości
TeLe

pizze "ze sklepu"

Rekomendowane odpowiedzi

j/w.

jakie gotowe pizze ze sklepu polecacie?

ja zacznę od: McKennedy American Style Hawajska. kosztuje dużo jak na gotową pizze, bo 8zl, ale jest naprawde mega dobra. można dostać w lidlu. można ją sobie oczywiscie dopieścić w domu, wrzucając wiecej sera :D ja tak lubie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już ze sklepu, to wybieram -Pizza Rigga Dr.Oetkera, jest kilka rodzajów:

 

Serowa-dla tych co lubią.

Wiejska-kabanos+jajko

Z kurczakiem,papryką i kukurydzą

Z pieczarkami (mój typ)

Salami-z dodatkiem ziół

Z szynką(mój typ nr.2)

 

Mają specyficzny smak i aromat,ciasto jest miękkie i rozpływa się w ustach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jest bardziej niezdrowa/tucząca niż normalna pizza. Jak większość tego typu jedzenia z mrożonek. Już lepiej zrobić samemu ze świeżych składników, a nie żywić się półproduktami. Sam coś o tym, bo często jadałem takie pizze z biedronki czy te Rigga. Niektóre były faktycznie smacznie, ale bardzo szybko rozwaliłem sobie żołądek co do dziś odczuwam i do tego przytyłem jakieś 12 kg i to zaledwie w 3-4 miesiące. Jak dla mnie to dość sporo i teraz ogólnie unikam mrożonek, a fast foody ograniczam do minimum. Czyli jak nie mam czasu na zrobienie obiadu. A pizze wolę zrobiś z własnego przepisu lub tego od RS. W zasadzie obie się robi podobnie tylko daje inny sos pod składniki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mnie dziś zabiło?

 

Dzwonię do Pizza Hut chcąc zamówić pizze prostokątną a oni w słuchawce...

 

-przepraszamy ale się kończyły prostokątne i uprzedzę że skończyło się grube ciasto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mnie dziś zabiło?

 

Dzwonię do Pizza Hut chcąc zamówić pizze prostokątną a oni w słuchawce...

 

-przepraszamy ale się kończyły prostokątne i uprzedzę że skończyło się grube ciasto...

 

No i ? Ciasta przygotowują z różnych rodzai mąki i ów ciasto musi garować(rosnąć w specjalnym jakby piecu). Widocznie nie wyrobili się z przygotowaniem ciasta. Wiem bo pracowałem w PH i bywały takie sytuacje.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devil@

 

Za duzo się spodziewałem, myślałem, że to zwykła pizzeria a prawdopodobnie to tylko mrożonki O_O, króluje dominium frambee

 

Devil@

 

Za duzo się spodziewałem, myślałem, że to zwykła pizzeria a prawdopodobnie to tylko mrożonki O_O, króluje dominium frambee

 

a i brakuje mi tego, że po prostu ktoś wexmie mąke i zrobi pizze O_o, to nawet to już jest trudne w dzisiejszych czasach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest sporo zamówień to owszem. Nie twierdzę, że akurat w tej pizzerii zaistniała taka sytuacja. Ale jak pracowałem u siebie we Wrocławiu to zdarzało się że zabrakło grubego ciasta, bo te gotowe co było w chłodni zeszło, a te co wyrastało musiało odleżeć troszkę zanim trafiło do pieca. Ogólnie priorytetem byli tu klienci w restauracji, a nie Ci w dostawie. Taka polityka firmy. Dlatego nawet jak było ciasto, ale w małych ilościach to się informowało klientów dzwoniących o ich braku. Zakładam, że trafiłeś na taką właśnie sytuację. A tak po za tym moje zdanie o tej pizzeri mam już wyrobione i o niektórych rzeczach wolałbym bym nie pisać. W każdym razie ich ceny są mocno wygórowane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najtańszą pizze w promocji polecili mi za 35zł.... ja zazwyczaj zamawiam prostokątne za 21zł bo można płacić kartą przy dostawie, jak mam gotówke to tylko dominium frambee... nawet dagrasso jest juz kiepskie, ciasto im się rozpada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da Grasso omijać z daleka. Mam na osiedlu ich punkt. Zamówiłem pizze i smakuje tak jakby zrobić samo ciasto jakiś najtańszy sos i najtańsze składniki z biedronki. Ogólnie nie smakuje to jak pizza. Raz spróbowałem i podziękuję. Najważniejsza zasada jaką właściciel pizzerii musi znać to JAKOŚĆ. Jak nie będzie jakości to prędzej czy później może się spodziewać zwinięcie interesu. Co innego jak pizzeria jest w mieście gdzieś blisko powiedzmy dworca PKP/PKS, lotniska. Gdzie sporo przypadkowych osób może zajrzeć i coś zjeść. A co innego pizzeria na osiedlach, gdzie musza liczyć na stałych klientów. Da Grasso to sieć podobnie jak Telepizza. Tyle, że ta druga jest jednak lepsza. Chociaż do dobrej pizzy to jednak im troszkę jeszcze brakuje. Dla Wrocławian mogę polecić w zasadzie 3 pizzerie: Przede wszystkim PizzaStation, bo to najlepsza pizza jaką jadłem w dość przystępnej cenie. Druga to oczywiście Pizza Hut, ale te chore ceny. Trzecia to Pizza Roma. Najbliżej jej w smaku do pizzy włoskiej. W zasadzie bym dał jej 1 miejsce, ale jednak PizzaStation i PizzaHut lepsza, a Roma też nie grzeszy niskimi cenami. W każdym razie w stosunku do cena/jakość PizzaStation wypada najlepiej. Z osiedlowych pizzerii to jednak loteria i każdy sam musi sobie trafić na odpowiednią. Teraz we Wrocławiu na niektórych osiedlach są po 3-4 pizzerie i to takie co serfują również Gyros.

 

 

Troszkę zboczyłem z tematu, ale mam nadzieję, że dla osób mieszkających od niedawna we Wrocławiu, albo przybywającym tymczasowo, będzie to cenna informacja przy wyborze Pizzerii. Wracając do Pizzy Hut to niektóre lokale nie oferują dostawy. Trzeba mieć to na uwadze!

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jadłem pizze z Dominium bo dawali dostawę gratis i drugą pizze za darmo.

Pewnie bym częściej zamawiał, ale były strasznie małe, a wzięliśmy w sumie największe.

 

Jedyne czego nie mogę się przyczepić to smak pizzy, a szczególnie papryczek jalapeno.

Kumple nie przepadają to zjadłem całą papryczkę z pizzy i była porównywalna do tej co kupuje luzem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię tych pizz ze sklepu bo mają dziwny smak. Twarde ciasto zawsze, mało składników, a do tego nie przepadam za cebulą, która jest w prawie każdej pizzy...

 

Wolę zrobić samemu, to już chociaż o składniki się sama zaopatrzę takie jak będę chciała ;)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również wole metodę - "zrób to sam" - cieniutkie ciasto ( z dodatkiem ziół prowansalskich ) ,na górę dodaję- to na co mam ochotę ;) 

 

P.S. Z Dominium - da się zjeść , ale wielkość - nie "powala"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...