Skocz do zawartości
birdman

kope lat ;)

Rekomendowane odpowiedzi

oj też pamiętam stare czasy tweak, pamiętam moje problemy z ABIT BX133 Raid ? puchły kondensatory trza było wymieniać, chłodzenie wodne z takiej jednej firmy też miałem co to się po niej psy wieszało ? pamiętacie jak się ta firma nazywała ?

 

co do bruce'a to z tego co pamiętam miał jakieś problemy z alko i innymi uzależnieniami ale, że tak się potoczyły sprawy jak piszecie to nie wiedziałem...

 

wie ktoś co z berkutem ? od czasu jak się zaczął zajmować samochodami to ucichło.

Chaosa też na oślej rzadko widać.

 

pamiętam jazdy na testowym z butelką i Mechalikiem czy jak mu tam jest heh też za to jakiegoś bana zerwałem.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

wie ktoś co z berkutem ? od czasu jak się zaczął zajmować samochodami to ucichło.

Chaosa też na oślej rzadko widać.

 

 

 

Z tego co zauważyłem to nawet na http://www.streetracing.pl nie jest aktywny. Widziałem że przez pewien okres był. :/

 

 

Ta butelka była sławna :plum:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj też pamiętam stare czasy tweak, pamiętam moje problemy z ABIT BX133 Raid ? puchły kondensatory trza było wymieniać, chłodzenie wodne z takiej jednej firmy też miałem co to się po niej psy wieszało ? pamiętacie jak się ta firma nazywała ?

 

Osławione CPC, które już ktoś nawet wspominał w tym temacie. 

 

 

Do dziś jak wspominam wc, to pierwsza rzecz, która przychodzi mi na myśl, to wszelkie nagrzewnice z rekorda, kadeta, itd.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osławione CPC, które już ktoś nawet wspominał w tym temacie. 

 

 

Do dziś jak wspominam wc, to pierwsza rzecz, która przychodzi mi na myśl, to wszelkie nagrzewnice z rekorda, kadeta, itd.:)

 

Heh. pierwsze wc pamietam do dzis:

ORBITAL O3 :blink:

atman 305 z zbiorniku chyba 3l :lol:

nagrzewnica z fiata + 2x 120mm metalowe panaflo @ 220V

Kynieke wtedy swoje pierwsze bloki robił , uszczelniane na silikon, potem jak zrobił rowek na oring to było wielkie O_O

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj też pamiętam stare czasy tweak, pamiętam moje problemy z ABIT BX133 Raid ? puchły kondensatory trza było wymieniać, chłodzenie wodne z takiej jednej firmy też miałem co to się po niej psy wieszało ? pamiętacie jak się ta firma nazywała ?

 

co do bruce'a to z tego co pamiętam miał jakieś problemy z alko i innymi uzależnieniami ale, że tak się potoczyły sprawy jak piszecie to nie wiedziałem...

 

wie ktoś co z berkutem ? od czasu jak się zaczął zajmować samochodami to ucichło.

Chaosa też na oślej rzadko widać.

 

pamiętam jazdy na testowym z butelką i Mechalikiem czy jak mu tam jest heh też za to jakiegoś bana zerwałem.

 

Chaos z tego co wiem zadzieciał się, a gustlik juź butelki nie ma btw film jeszcze mam na dysku : )

 

Z czasów jakie pamiętam to strona modded kompz? Dobrze mówię. Strona miała niebiesko ciemną kolorystykę i masę tutoriali jak coś zrobić typu neony itd :P

Ze sprzętu? Radek 9800SE!! To była moc z biosem od Pro, a na forum zawitałem równo z kupnem GF 3Ti. Piękne czasy gdzie kaźdy przeżywał nową rewizję WC. Gdzie co jakiś czas ktoś wpadał z blokami CPC i dostawał krzyż na drogę ;) Duźo rzeczy mozna wspominac. Graham ktory z tendencja bumeranga wracal na forum po kadym banie, ktore juz dostawal czasem z przydzialu ;p Zarzućcie jakieś wspomnienie to sobie moze cos przypomne wiecej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się świta, ale nie pamiętam ;]

 

btw rejestracje mam z 2002, to prawie 8 lat. Ten czas tak leci.

 

przy okazji możecie składać mi życzenia urodzinowe i życzenie z okazji ... wczorajszych oświadczyn ;]

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos zyje i ma sie dobrze ;) na forum sie udziela i preznie testuje sprzet... ale to chyba raczej wszyscy widza.

Berkut tez zyje, ostatnio nawet podeslal mi fotke jakiejs furki nad ktora akutalnie pracuje w domowym zaciszu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawartość użytkownika ath - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne

 

Ograniczenie do 1000 wyników :-|

 

No mi wyświetliło ponad 900 wyników... ale mam pierwszego posta swojego:

Mam kartę Gainward Ultra/1100 xt ( GeForce Fx 5900xt). Jest raczej średnia jeżeli chodzi o osiągi, ale denerwuje mnie głośność "wiatraczka" po pól roku uzywania tej karty. Wszystko bylo wporzadku do pewnego czasu. Od jakiś paru dni dziwnie buczy. Nie wiem czym to jest spowodowane i co to moze oznaczać ?. Moze kurzem, nie wiem. Pliz help. (sory za bledy ort :D)

 

Piękny jest its beautifully...

 

Heh tak czytam te swoje posty i tematy. Nieźle się można pośmiać... teraz znajde moje pierwsze OT, pierwsze posty "procentowe" pierwszy renegade i zpp :lol:

 

Można łatwo zaobserwować jak ludzie zmieniali się mentalnie przez lata [;. Tweaka przeglądałem od września 2004 roku ale rejestracja nastąpiła później ;).

Edytowane przez yuucOm
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie nie wiem czy ktoś kojarzy ale jestem tu też od samego początku. :P

 

Pamiętam jeszcze jak nie było forum i ktoś na pseudo chacie na stronie głównej Tweak pomagał mi w doborze sprzętu VIA KT266 czy VIA KT266a :P AXP1600+ czy może coś innego... (chyba taki layout był: Tweak.pl - Twoje Centrum Overclockingu

 

To były czasy, pierwsze posty, głupie i lamerskie pytania :P

 

 

PS. na razie nikt mnie nie przebił w dacie rejestracji :plum:

Edytowane przez Grinch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie nie wiem czy ktoś kojarzy ale jestem tu też od samego początku. :P

 

Pamiętam jeszcze jak nie było forum i ktoś na pseudo chacie na stronie głównej Tweak pomagał mi w doborze sprzętu VIA KT266 czy VIA KT266a :P AXP1600+ czy może coś innego... (chyba taki layout był: Tweak.pl - Twoje Centrum Overclockingu

 

To były czasy, pierwsze posty, głupie i lamerskie pytania :P

 

 

PS. na razie nikt mnie nie przebił w dacie rejestracji :plum:

 

Eee, to dobry sprzęcior. Ja miałem wtedy Thunderbirda 1400 na płycie Solteka (VIA KT133A). Proc dość ciepły :twisted: (trzeci na filmiku)

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=y39D4529FM4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmiki THG z płonącymi AMDkami, komputerem chłodzonym olejem czy Northwoodem @ ponad 5 GHz też pamiętam, bardzo fajne były.

Wczesne posty na forum? :oops:

 

Mogę się próbować wytłumaczyć tym, że miałem trzynaście lat, ogłady nabrałem dopiero z rok później :P.

 

Pierwsza pasja WC w moim wypadku zaowocowała CPC na Celeronie Coppermine. Potem był Cube Pro Slim, BIP i pompka wymontowana z CPC (i ten zestaw wystąpił aż w dwóch odsłonach , wersjach beta na Venice), natomiast trzeciego setu nie przedstawiałem na forum (F3D, BlackWater i Coolriver 12v) - używałem go w 2008 roku na E4300. Teraz, jak tylko zakupię C2Q nastąpi jego reaktywacja :D.

Jak już padają pytania o userów, to wiecie może, co stało się z Liskiem? (nie taki zwykły user w końcu ;))

Jak przeżył rozłam te cztery lata temu i co teraz porabia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już padają pytania o userów, to wiecie może, co stało się z Liskiem? (nie taki zwykły user w końcu ;))

Jak przeżył rozłam te cztery lata temu i co teraz porabia?

 

Pytanie co najmniej nie na miejscu :lol2: Jest redaktorem w CHIPie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 No chyba Lisek rzeczywiście nie był zwykły user bo nawet ja skojarzyłem, a nie zżywałem się nigdy z Wami jakoś specjalnie ;] Swoją drogą fajny topik na prawdę.

Luke mnie tu wciągnął i cholernie dobrze się stało bo kopalnia wiedzy zajebista no i masa dobrych ludzi. A najmilej wspominam Sempa 2200+ w combo z ołówkiem z Ikea :-)

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło jest powspominać stare czasy:P W sumie to też swoją przygodę z komputerami na poważnie zacząłem dzięki tweak-owi. Nigdy nie zapomnę pierwszego wc z nukleonem V2 na czele:P Zaślepianie środkowego króćca w urielach:] Kiedyś to się działo. Teraz wszyscy by chcieli na gotowe i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co najmniej nie na miejscu :lol2: Jest redaktorem w CHIPie.

 

 

chciales chyba napisac: byl redaktorem w Chipie ;) wywalili go i potem byl jedynie "wspolpracujacym". Jak jest teraz.... kogo to obchodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh, trzeba udostępnić oślą dla >5 lat only..

 

jak widzę nie tylko ja intensywnie pracuję , 14.09.2010 Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

mnie brakuje kolegi od piwka, kurde ksywkę zapomniałem, co sobotę żeśmy się spotykali na oślej, mocno w nocy ;) miał w av beavisa i buttheada..

Edytowane przez forest kila zbila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja śmiesznie pisałem kilka lat temu. Miałem chyba zbyt dużo wolnego czasu, to i głupoty pisało się łatwo i sprawnie.

 

forest - gratulacje, ale mogłeś dać znać wcześniej, poprawiłbym uszy czy coś :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Parę lat później mimo, że ktoś na forum pisał "nie przekraczać FSB 215mhz na VII KT600, mając bartona pod ręką zrobiłem 220 po czym epox zdechł.

Cii Berkut na 266A wyciagnał FSB 400 ( nic mu sie nie sypneło--dzielniki chyba działały )--- pamietacie jak rozgryzalismy PLL ? Jak tu na KT400 miec bezpiecznei pci33 i FSB200... Mi to prawie sie udało tyle ze frezowało mi kompa...

 

Ale FSB 400 na KT333 i Spectek(rip 5V mode on )i 333 walone na 400 z magicznymi 2-2-2-6 to pamietam jak dzis ... wymiany mosów z sekcji zasilania proca tez...

 

I jestem chyba jedyny na forum co zabił AXP ( 1800+ JIXHB --starszy brat JIUHB) za pomoca 220V ! a takie małe zwarcie na kompresorze agregatu bo pijany byłem i mu z buta pociągnełem...

 

Wiecie dlaczego OC nie jest juz takie magiczne ? Bo nie wymaga zapału /kombinowania itd... 3 sekundy w biosie i juz .... a kiedys mody ołowek lutownica spawara i JECHANA !

 

No i SETI ....

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jestem chyba jedyny na forum co zabił AXP ( 1800+ JIXHB --starszy brat JIUHB) za pomoca 220V !

Heh- myślałem że ubiłeś go paląc cokolwiek zbyt dużym prądem ścieżki- pewnie pamiętacie ten trick na zmianę mnożnika zanim "wynaleziono" drut-moda. Edytowane przez pc_max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie dlaczego OC nie jest juz takie magiczne ? Bo nie wymaga zapału /kombinowania itd... 3 sekundy w biosie i juz .... a kiedys mody ołowek lutownica spawara i JECHANA !

 

 

Nastepnym razem kiedy bede siedzial do 7 nad ranem przy sesji o/c wspomne te slowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łza się w oku kręci jak się wspomina stare czasy. Fajny temat, można powspominać.

 

Pamiętam jak najpierw czytałem wtedy jeszcze tweaka i forum ze skórką desert :) Potem zarejestrowałem się i miło mnie przyjęliście.

Potem NF7 z pierwszym WC (zalana płyta i pół pokoju), rewolucja tweak -> ppc, SETI z wiadomym instalatorem ;),

Macie racje że OC jest teraz zbyt proste, dawniej trzebabyło poczytac i cos wiedzieć ( mityczny batch number na prockach AMD, kropki na kościach pamięci (o ile pamietam na d43)).

 

Czuję sie w jakiś sposób wyróżniony tym, że kojarzę większość wspomnianych tutaj osób. Pamiętam jak na zjeździe poznałem parę osób - pozdro dla Kwazora który pomylił mnie z kimś innym :)

 

EDIT

To już 6 lat. Jak ten czas leci...

Edytowane przez Errorx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...