Skocz do zawartości
birdman

kope lat ;)

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja się wpisze ;) Swego czasu na forum spędzałem po kilka h dziennie, pamiętne 'forum testowe', które zakonczylo działalność po ktorymś z rzędu 'wyjątkowym' temacie :D Większość osób z tego tematu oczywiście pamiętam i kojarze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to pamiętam jak odkopałem testową wersje portalu PurePC :D i jak były zamówienia na koszulki. Ostatnio dawno tutaj nie zaglądałem...

Najbardziej wbił mi się w pamięć temat o Asrocku na Socket 939 ten co miał PCIE i AGP8x ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekhm i ja czasem zaglądam tu i ówdzie na forum, fajny temacik ;]

pamiętajcie że co złego (jako były moderek) to nie ja ;)

 

pozdrowienia dla sterej forumowej gwardii i dla wszystkich których spotkałem osobiście na zlocie w Białowieży (jonathan - dałeś wtedy [gluteus maximus] :P)

 

heil PIPA squad ;]

 

PS:

komp z podpisu nadal chodzi tylko radek coś już artefaktami sypie :D

Edytowane przez gnz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum udzielam się mniej, ale kiedyś byłem mocno od niego uzależniony. Nie zapomnę tematu "Nuda... Jak Sikor katował wszystkich niepokornych swoją płetwą. Sporo % wtedy "uleciało" Nawet mnie się oberwało. Mimo wszystko dobrze to wspominam. Tak samo jak starego Tweaka na któryn miałem napisaną sporą część swoich obecnych postów. Co do tematów roku to owszem było kilka jak ten z garbem i bujaniem się po osiedlu :) Chociaż i tak nic przebije Pussika(owej) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hah, no miło mi ;) a garb to już prawie płaski jest :P

 

ehh stare dobre czasy, gdy komputery były beżowe a kazdy kolejny mHz to było coś. :P Wycinało sie jajowatą dziure w bocznym panelu i wstawiało okienko na uszczelke z malucha, potem mach szprajem na czarno i mod pełną gębą :D te nagrzewnice od kadetta i dłubanie w plexy żeby zapinki dorobić :P i gdy przyszedł ten typ od CPC i probował PR robić na forum swoim techno-bełkotem, jak to szło? zwężka venturiego i turbolizatory wewnetrzne? :lol: i gdy ktos to rozlutował i wyszło ze to puszka z blachy z garscia rurek luzem w środku. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i gdy przyszedł ten typ od CPC i probował PR robić na forum swoim techno-bełkotem, jak to szło? zwężka venturiego i turbolizatory wewnetrzne? :lol: i gdy ktos to rozlutował i wyszło ze to puszka z blachy z garscia rurek luzem w środku. :lol:

 

Tych bulbulizatorów nie pamiętam, ale pompkę na 12 V od nich kupiłem i sprawdza się bardzo dobrze. Kibel z kibla śmiga do dzisiaj, przeliczając teściowej tabelki w Excelu. Dolałem tylko nieco borygo dwa czy trzy razy, szczelność i cisza bez zmian.

 

Teraz już by mi się chyba nie chciało, wygodny się zrobiłem, mam bezobsługowego laptopa, który jeździ ze mną po kraju i nijak mi zakładać do niego wodę, bo mało mobliny się zrobi. Czy to już starość? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekhm i ja czasem zaglądam tu i ówdzie na forum, fajny temacik ;]

pamiętajcie że co złego (jako były moderek) to nie ja ;)

 

pozdrowienia dla sterej forumowej gwardii i dla wszystkich których spotkałem osobiście na zlocie w Białowieży (jonathan - dałeś wtedy [gluteus maximus] :P)

 

heil PIPA squad ;]

 

PS:

komp z podpisu nadal chodzi tylko radek coś już artefaktami sypie :D

 

 

A juz nie pamietam co mi wtedy wypadlo, z ato pamietam ze do zlotow to mialem niezlego pecha ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O w pysk, Sid. Powitać.

 

Dzieńdobry.

 

Jak by zebrać wszystkie topiki z testowego z ostatnich kilku miesięcy do kupy to myślę że mogło by spokojnie konkurować z nudą...

 

... lub dopalaczami i innymi smakołykami po których świat staje się kolorowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojej.. normalnie stara gwardia sie odezwala ;) Czasy athlona xp i semprona kreconego, gf3 ti200@ do jakis kosmicznych wartosci.. o wczesniejszym celeronie 633@1000, tnt2 nie wspominajac :D No ale coz... teraz moj telefon ma wyzsza wydajnosc niz ten celeron ;) Swoja droga.. ostatnio znalazlem nawet niechcacy fakture za tego celerona :D 6 kola :D

 

edit: hehe.. ogolnie widze ze nie ma za duzo osob ktore tu sie zarejestrowalo przedemna i sa jeszcze aktywne ;) Ehh.. to juz ponad 9 lat..

 

 

Tak tak Panie sysak13, był jeszcze fipa15 i SGJ2000. :]

Niemca to ja pamiętam, jak zrobił akcję pożegnalną z forum... po czym w niedługim czasie wrócił. :]

 

No i stara moderacja, na prawdę było ostro, każde o/t surowo karane, teraz to już lajcik jak się patrzy. :]

 

byli byli... Niemca tez pamietam i jego "wielkie pozegnanie" ;) Ale jeszcze trzeba dopisac mechl!k, Orgiusz, Sikor, Kaeres... jakos zapadli mi w pamiec ;) Z tymi karami to nie prawda ;) Po prostu bylo troche porzadku... a nie to co teraz.. i wiecznie powtarzanie tego samego w podstawowych zagadnieniach. Az sie wchodzic nie chce :)

 

JROX, Nuda na PPC? Przyjemniaszczy temat, teraz pewnie nie dostałbym w ogóle żadnych kar za błędy ortograficzne (zawsze byłem 'miszczem', raz tylko płetwa Sikora mnie ukarała).

hehe... pamietam dostalem wtedy 2 strzaly za bledy ;) Gdzie pozniej ktorys mod mi zdjal ostrzezenia... ;) Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...