Skocz do zawartości
birdman

kope lat ;)

Rekomendowane odpowiedzi

ojej.. normalnie stara gwardia sie odezwala ;) Czasy athlona xp i semprona kreconego, gf3 ti200@ do jakis kosmicznych wartosci.. o wczesniejszym celeronie 633@1000, tnt2 nie wspominajac :D No ale coz... teraz moj telefon ma wyzsza wydajnosc niz ten celeron ;) Swoja droga.. ostatnio znalazlem nawet niechcacy fakture za tego celerona :D 6 kola :D

Farsz do kanapki z Pentium 2 kosztował swego czasu 3,5k, to było około 1998 roku, konfigurację pamiętam do dziś - Pentium 2 266MHz MMX, 32 MB RAM, 4 MB S3 Virge, dysk 3,2 GB, dźwiękówka na ISA i monitor 14" Hyundaia. Horror, horror.

 

byli byli... Niemca tez pamietam i jego "wielkie pozegnanie" ;) Ale jeszcze trzeba dopisac mechl!k, Orgiusz, Sikor, Kaeres... jakos zapadli mi w pamiec ;) Z tymi karami to nie prawda ;) Po prostu bylo troche porzadku... a nie to co teraz.. i wiecznie powtarzanie tego samego w podstawowych zagadnieniach. Az sie wchodzic nie chce :)

Specjalistą od pożegnań był Genkhiskhan (czy jak mu tam było), z regularnością pływów morskich urządzał forumowe happeningi pt. "ODCHODZĘ!!!!!111 ale przedtem zobaczę, kto mnie kocha". Uwielbiałem z niego szydzić i kopać mu ego, szkoda że w końcu na dobre zniknął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Farsz do kanapki z Pentium 2 kosztował swego czasu 3,5k, to było około 1998 roku, konfigurację pamiętam do dziś - Pentium 2 266MHz MMX, 32 MB RAM, 4 MB S3 Virge, dysk 3,2 GB, dźwiękówka na ISA i monitor 14" Hyundaia. Horror, horror.

 

Co prawda rozmiaru monitora nie pamiętam, ale miałem też P2 ale bodajże 400mhz, dysk 4GB i chyba jakąś Nvidie do tego, ale komp prawie 4.5 kosztował. Co za czasy [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich. Ciekawe czy ktoś mnie pamięta. Jak nękałem wszystkich w dziale WC za niepoukładane węże i kable :D

 

Tak btw. znalazłem jeszcze na dysku filmik, który swego czasu (chyba w roku 2006) zmontowałem po zlocie samhaina w Gdańsku. Wiele osób może na nim się zobaczyć ;)

 

Wrzuciłem na megauplad, miłego oglądania ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, kupę ekipy się wtedy poznało, większość chyba jak ja już wypadła z grona "entuzjastów", ale fajnie tak sobie przypomnieć :D

 

Niech mi ktoś jeszcze przypomni nick tego pana całkiem po prawej co się pojawia na przykład w 1:27? Twarz pamiętam doskonale, pamiętam że się parę razy rozmawiało, ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć nicku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich. Ciekawe czy ktoś mnie pamięta. Jak nękałem wszystkich w dziale WC za niepoukładane węże i kable :D

 

Witaj. Jasne, że sporo osób cię kojarzy, a na pewno ja. Nawet do pewnej mojej klozetowej galerii dołączyłem taką małą prośbę w spoilerze :lol:

Zaraz wpadnie Miazga i ochrzani mnie po calosci, jak i inni, ale raczej nie bede sie tym przejmowal

na co odpowiedziałeś

Na temat kibla sie nie wypowiem, bo autor sobie tego nie życzy :P (...)

Jak ten czas szybko leci, od tamtego momentu minęło ponad pięć lat, a mój staż na PPC wynosi ~6,5 roku :)

Edit: hary, nadal tworzycie 'OC team' z entem? ;)

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś jeszcze przypomni nick tego pana całkiem po prawej co się pojawia na przykład w 1:27? Twarz pamiętam doskonale, pamiętam że się parę razy rozmawiało, ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć nicku.

 

Niestety ja również nie pamiętam, ale też dobrze kojarzę tą twarz.

 

 

Witaj. Jasne, że sporo osób cię kojarzy, a na pewno ja. Nawet do pewnej mojej klozetowej galerii dołączyłem taką małą prośbę w spoilerze :lol:

na co odpowiedziałeś

Hehe to były czasy, wtedy jeszcze całe forum żyło, wszędzie się coś działo, a z tego co widze teraz straszne nudy.

Btw kiedyś to było nie do pomyślenia ... a teraz? Sodoma i gomora :) Od trzech lat się do tego nie dotykałem

post-21994-0-36109600-1319727320_thumb.jpg

 

Gdzie tam, on już się jakiś czas nie bawi, a ja to już w ogóle parę lat, z resztą ostatnio go widziałem na oczy chyba ze 2 lata temu :)

 

Chyba większość ludzi z tamtego 'pokolenia' już się w to nie bawi. Czasy się zmieniają a wraz z nimi priorytety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba większość ludzi z tamtego 'pokolenia' już się w to nie bawi. Czasy się zmieniają a wraz z nimi priorytety.

 

G. prawda, niektórzy odpadli, a ci co mieli zostać nadal są ;) Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich. Ciekawe czy ktoś mnie pamięta...

Nie wiem czemu ale mam wrażenie że jeszcze całkiem nie dawno aktywnie pisałeś na forum.. Chyba mnie czas jakoś spowolnił.

Tak samo jak ktoś wspominał Niemca - wydaje mi się że góra rok temu był aktywny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto pamieta Grzechu_1990 czy jakoś tak :lol:

 

to teraz troszke smieci wyciagne ;] pamietacie jakas akcje ze zle wyslana/zapakowana paczka z FC? Ktoś od nas z forum to robił, potem jakieś płacze były. Na koniec jeszcze panna tego goscia okazala sie pozniej panna ryby (?) ;] Dobrze kojarzę? ;]

 

a bulwersy na ostatnim zlocie w gdansku? Niby zlot, ale połowa ludzi była odgrodzona taśmą i nie można było dochodzić. Wiadomo że sprzęt itd. ale zlot to zlot ;]

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to troszkę lat tu spędziliśmy. Jedni się rodzili, drudzy niestety umierali. Życie toczy się dalej, ale miło sobie czasami coś tam wspomnieć. Niestety najmilej wspominam czasy forum jak był jeszcze Tweak. Jednak przy zmianie nazwy/wlasciciela itd coś tam zgineło. Każdy próbował udowadniać że będzie lepiej, ale niestety nie dało się. Z punkty widzenia wielu osób się pewnie zmieniło. Portal zaczął śmigać z recenzja w porównaniu ze starym tweakiem, ale forum imo zmieniło się na gorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapytaj lepiej kto nie pamięta, bana ma chłopak :lol:

 

Z tego co pamiętam, to chyba gościu nabijał około setki postów dziennie. :blink: PS. Pamiętam piaskową skórkę Tweaka. :D

Edytowane przez Corso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak przy zmianie nazwy/wlasciciela itd coś tam zgineło. Każdy próbował udowadniać że będzie lepiej, ale niestety nie dało się. Z punkty widzenia wielu osób się pewnie zmieniło. Portal zaczął śmigać z recenzja w porównaniu ze starym tweakiem, ale forum imo zmieniło się na gorsze.

 

bo widzisz zbyt duże ograniczenia w swobodzie wypowiedzi zabijają klimat :) jeżeli forum robi się typowo tematycznym to nie ma właśnie "tego czegoś"

był taki czas, że za emotoikone przedstawiającą pseudo cycki czy inne bzdety dostawało się bana :lol:

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto pamieta Grzechu_1990 czy jakoś tak :lol:

 

to teraz troszke smieci wyciagne ;] pamietacie jakas akcje ze zle wyslana/zapakowana paczka z FC? Ktoś od nas z forum to robił, potem jakieś płacze były. Na koniec jeszcze panna tego goscia okazala sie pozniej panna ryby (?) ;] Dobrze kojarzę? ;]

 

a bulwersy na ostatnim zlocie w gdansku? Niby zlot, ale połowa ludzi była odgrodzona taśmą i nie można było dochodzić. Wiadomo że sprzęt itd. ale zlot to zlot ;]

 

Grzesiu z dziadkami w Gdansku, to było coś ;) . Drugi Grzesiu aka SGJ i tak przebił wszystkich, przez trzy dni ani słowem się nie odezwał, stał sam grzecznie w kącie. Jak miałem jakiś problem z systemem, to jeden jedyny raz podszedł i wyciagnął z kieszeni płyte z windowsem :lol2: . A na forum kozak taki że hoho :lol2:

 

LukeXe aka Lokówka wysyłał paczke z kaskada do turcji ale wynikł problem ;) . Panna o której mowa to MJ aka eMjot aka MartuJot, która jak wspomniałeś poźniej "zaprzyjaźniła" się z rybą, ja poznałem jej koleżankę etc :lol: ... do tego wiele innych spraw powiązanych które nie powinny nigdy ujrzeć światła dziennego, dobry materiał na telenowele ;)

 

Ostatni zlot w gda bardzo mi się podobał, bo byłem po tej dobrej stronie taśmy :wink:

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich. Ciekawe czy ktoś mnie pamięta. Jak nękałem wszystkich w dziale WC za niepoukładane węże i kable :D

 

Ktos tam jeszcze pamieta ;) Odzywalem sie na gg do Ciebie ale nie bardzo miales ochote odpisac lajdaku ;D

Swoja droga pare dni temu wywalilem ta plyte Fata1ity ktora Ci kiedys pozyczalem... u mnie nie cholery nie chciala dzialac.. a Ty ja wtedy postawiles na nogi.. malo tego.. nawet ja uzywales :D Ale procesor sobie zostawilem... kiedys breloczek sobie zrobie :D

 

Ooo pan Miazga :D gdzie sie podziewales od czasow tdu1? :D

 

ooo i Pan Carson, prosze :D

 

a kto pamieta Grzechu_1990 czy jakoś tak :lol:

 

to teraz troszke smieci wyciagne ;] pamietacie jakas akcje ze zle wyslana/zapakowana paczka z FC? Ktoś od nas z forum to robił, potem jakieś płacze były. Na koniec jeszcze panna tego goscia okazala sie pozniej panna ryby (?) ;] Dobrze kojarzę? ;]

 

a bulwersy na ostatnim zlocie w gdansku? Niby zlot, ale połowa ludzi była odgrodzona taśmą i nie można było dochodzić. Wiadomo że sprzęt itd. ale zlot to zlot ;]

 

Grzechu to kiedys w tdu1 z nami pojezdzil pare razy :D Pamietam ze jakies ostre zlewy z niego mielismy jak przez teamspeaka\ventrilo sie odzywal, nie Miazga? :D Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...