Skocz do zawartości
birdman

kope lat ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Mi w czerwcu strzeli dycha na tym forum.Pamiętam jeszcze Tweak i ten pustynny layout.Na forum trafiłem przez wyszukiwarkę gdzie wpisałem modding i wyskoczył mi temat o diodach led podświetlających kompa.Nawet mam tą stronę zapisana gdzieś na dysku albo płycie cd.Pamiętam jak robiło się drut-mody na zmianę mnożnika albo napięcia z tyłu socketu A (jak płyta nie pozwalała ESC K7S5A) na Athlonie XP 1700+ oczywiście seria JIUHB.Pamiętam ten skrót do dzisiaj :-)

Po sygnaturze (s.775) widać kiedy zmieniły mi się priorytety.Jest samochód to kasę ładuje się w auto a nie w nowe części do kompa i siedzi na forach samochodowych (civicklub.pl) .Z grania też wyrosłem więc mocnego kompa do przeglądania neta nie potrzebuję .Ale tutaj i tak siedzę codziennie, chyba  z przyzwyczajenia i chęci bycia na bieżąco co tam słychać w świecie IT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie świat sprzętu też stracił swój urok...

Jak O/C to intel tylko z K, jak O/C w warunkach domowych to nawet tania płyta za 300zł jest ok...
Pamięci? Obojętne jakie...
Karty graficzne? gdzie teraz szukanie jakie kto kostki ram'u zastosował, gdzie wyraźny podział na sprzęt do działania i sprzęt podwyższonej jakości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przeciągu tych kilku ładnych lat byliśmy świadkami bardzo wielu ciekawych rzeczy.

W przyszłym roku C2D stuknie 8 lat, jak to szybko minęło. Niesamowity przełom roku 2006... Dołączona grafika

Jednym z najpozytywniejszych zjawisk w ostatnich latach, jeżeli chodzi o pecety, jest IMHO popularyzacja SSDków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak patrzę i za 9 dni będę obchodził 10 lecie siedzenia na tweak/purepc :smoke: Pewnie już dawno byłby jubileusz, bo to nowe konto ;) Stare jakoś przepadło, a jak to nawet nie pamiętam, ale musi wisieć w eterze, bo nazwa zarezerwowana.

Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak jak wielu osobom tutaj, mi rowniez niedawno pyklo 10 latek ;) czase trudno sobie wyobrazic, co sie wydarzylo  w tym czasie.

 

To byl moj glowny powod, dla ktorego zaczynalem z ekstremalnym podkrecaniem. Pod koniec 2010 udalo sie to osiagnac i do tej pory nikt nawet nie podskoczy :D czuje sie wypalony.

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ryba

Twoje bicia rekordów śledzili chyba wszyscy ;)

Mnie jest szkoda trochę,że sporo ludzi już nie ma z nami a przez to wydaję się człowiekowi,że kilka lat temu ekipa na ppc była większa.

Może już gdzieś padło takie pytanie,ale ja nie znalazłem :) Co się stało z benito http://forum.purepc.pl/user/4810-benito/??

Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benito sie przypadkiem w Gulfach nie zakochal? Swapowal, czy fapowal, kto by pamietal ;)

 

Juz bez przesady o mnie ;) taki elo to nie bylem, ale... emerytury nie przewiduje.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale trafiłem na temat (szkoda, że tak późno) zupełnie przez przypadek. Siedzę teraz i przeglądam początki mojej kariery na forum.(Rejestracja: 27 lut 2004) Jak wiadomo początki często bywają trudne.

;)

Pozdrawiam serdecznie starych wyjadaczy i jak wspomniałem niedawno w temacie "Jaki Wybrać Zasilacz"...
 

 

Duma mnie normalnie rozpiera, że jestem członkiem społeczności PPC a kiedyś Tweak'a.

 

 

No to trochę się podlizałem bo jak patrzę na moją reputację to albo mnie tu nie lubią albo ten licznik po prostu się popsuł.

 

;)

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja 10,5 roku. Z czasów zaraz po rejstracji najlepiej pamiętam Dijkstrę i gdzieś tam świta ath. Teraz jak patrzę na nicki to wiele jeszcze pamiętam z zamierzchłych czasów. Pamiętam jak jakoś w 2004r. poleciałem na maxa po kosztach, miałem 18 lat, zero kasy a akurat spaliłem celka 466 z płytą, resztę co ocalało sprzedałem (voodoo3 3000, SBLive! 1024 itp.), zafascynowany P4 chciałem już wkroczyć w ten świat i kupiłem ECS P4VXASD2+ (trudna nazwa ale do dzisiaj pamiętam) i celerona 2,4 Ghz. Sprzęcik miałem może 2 dni, wydajność była tak zajebista że ikony na pulpicie znikały spod okna przy przesuwaniu :D Później tutaj wlazłem, napisałem temat, od razu zostałem wyśmiany (ktoś napisał ECS + celeron = mieszanka wybuchowa), doradziliście mi żebym zmienił na NF-7 i Bartona 2500+ i wtedy poczułem, że to forum ma moc :D Później już każdy konfig konsultowałem z Wami i praktycznie nigdy się nie zawiodłem. Siedzę tutaj już tyle lat a co jest ciekawe prawie wcale nie interesuje mnie OC :D Szkoda, że forum tak opustoszało i straciło potencjał ale ja na pewno tutaj będę do końca.

 

A tak wyglądało forum kilka dni po mojej rejestracji:

 

https://web.archive.org/web/20030929170020/http://forum.tweak.pl/

 

Słynny tłik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wspominam stare czasy to najbardziej zaluje ze nie moglem zostac dluzej na zlocie. W ogole ktos ma fotki ze zlotu z 2004 ???

 

To, że jest częściowo nowa ekipa na moderatorskich stanowiskach, nie znaczy, że nie wiemy, kim jesteś - nadal jesteś największym trollem i postfuckerem jakie to forum widziało, więc lepiej oszczędzaj klawiaturę. 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole ktos ma fotki ze zlotu z 2004 ???

Z 2004 to mam samochód. Na zloty nie jeździłem i nadal bym nie jeździł, nie lubię tłumów (dwie osoby to kompania, a trzy to już tłum).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi 25 kwietnia strzeli 12 lat tutaj :P. Niestety forum czytuję już tylko z doskoku, więcej jakieś testy na samej stronce, tutaj głównie ośla łączka.

 

Ja to w ogóle stary jestem, zaczynałem od 386 z ms dos jeszcze na pokładzie, potem pierwszy podkręcony sprzęt - 486 dx2 66mhz@80 z win95 i tak poszło ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.purepc.pl/index.php?/topic/202199-Nuda-na-forum-PurePC.pl---Szkoła-Letnia

Pamiętam, temat był super :D. Procenty dostałem tylko raz.

Teraz coś nieco podobnego stanowi Testowe.

 

@Tapatalk

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, dziś czytając przypadkowo ten wątek akurat zauważyłem że akurat mija równy 10 rok jak zarejestrowałem się na tym forum :) Szkoda że jest tutaj mniejszy ruch niż kiedyś.. Są jednak osoby które zaglądają prawie codziennie ;)

Edytowane przez Pawelek69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...