Skocz do zawartości
birdman

kope lat ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Tez juz z ciekawosci zagladnalem w swoj profil i 9 lat sie doliczylem. Wchodze juz tu z doskoku, glownie osla i gry ale zawsze pamietam o forumku bo to jak pierwsza dziewczyna z ktora sie spalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziś jakoś tak, parę piwek i proszę... zerknęło się... i pewnie przez parę miesięcy znowu się nie otworzy forum ;). Dawne czasy :)


Ho ho, prawie 12 lat temu się zarejestrowałem! Pięknie, pięknie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rejestracja: 01 cze 2004 czyli też już 10 latek siedzę. Pamiętam pierwsze posty, czasy gdy na osiedlu uchodziłem za wielkiego guru od komputerów, bo potrafiłem zainstalować windowsa i założyć ram w kompie, a tu na forum czułem się jak totalny noobek, jak czytałem dyskusje o v-modach.

Teraz do działów sprzętowych zaglądam jak chcę coś kupić, nie kręcę, komp ma być narzędziem a nie celem samym w sobie. Ale czasem jednak tego klimatu brakuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja będąc dzisiaj na testowym zobaczyłem temat "10 lat", z ciekawości zajrzałem kiedy ja się rejestrowałem. Uwaga....

Dziewiąty Wrzesień roku dwatysiąceczwartego :D

Fart czy też nie, ale 10 lat jak w mordę strzelił ;)

Idę puścić totka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2006 lub późniejszy (PurePC, Core 2 Duo*) ;)

Swoją drogą Piotres nadal robi kaskady?

 

Rejestracja: 14 maj 2005

Pękła dyszka :D

 

*Panie Miazga, konfiguracja z sygnatury aktualna? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2006 lub późniejszy (PurePC, Core 2 Duo*) ;)

Swoją drogą Piotres nadal robi kaskady?

 

Rejestracja: 14 maj 2005

Pękła dyszka :D

 

*Panie Miazga, konfiguracja z sygnatury aktualna? :)

Tak to rok 2006 - WGT

 

A sygnatura jak najbardziej aktualna. Konfiguracja i kibel pozostał niezmieniony od lat i śmiga bez zająknięcia :) Szczególnie jestem zadziwiony pompką, która chodzi już hmmm ... chyba 8 lat i ani razu do niej nie zaglądałem, nie otwierałem i nie czyściłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema

już ponad 11 lat...

 

na tweaku głównie czytałem z wypiekami na twarzy, zaczynałem od malutkiego forum WGK przy sklepie komputerowym w Warszawie, a trafiłem tam z wyszukiwarki kiedy wchodziłem przez modem na parę minut :D

trochę też byłem na dzikie.net, które się rozsypało

mega zazdrościłem ludziom z 1700+ i płytami na nVidii :D kolega złożył mi komputer na prawie niepodkręcalnym 2400+ i KT400 :D

Edytowane przez nethaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze chwilę temu pisałem o dyszce a już 11... kiedy ? Miałem wrażenie, że ten post wyżej pisałem 2/3 miesiące temu :( czas przyspiesza... 

 

Dwa miesiące i 1 dzień. Mięczaki.Nie odhaczyłem tylko statusu Admin - tak sam siebie i innych też zbanowałem :D :D :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sobotnie siedzenie w internecie i widzę temat. za 15 dni będzie już 12 lat stażu na forum, przy czym ostatnie 3 lata dość uśpione. damn, jak to leci. 

 

Raptor, nigdzie jeszcze nie przyuważyłem Cię w RXie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...