Jump to content
birdman

kope lat ;)

Recommended Posts

Jakby ktoś potrzebował ze starych wyjadaczy coś naprawić to zapraszam :)

Blisko 10 lat prowadzę serwis notebooków i RTV(ponad 10 000 napraw do tej pory z uzasadnionymi reklamacjami poniżej 1%). Naprawy płyt głównych w notebookach i nie tylko, wymiany BGA, SMD, naprawy zasilania, zasilaczy konsol itp. Również naprawy desktopowych kart graficznych, precyzyjne lutowanie elektroniki. Atrakcyjne ceny dla forumowiczów :)

Zapraszam na PW ;]

Edited by lukasrz
  • Downvote 1

Lada dzień mi 18 stuknie ;P

Witam wszystkich, starych wyjadaczy i tych młodszych też ;)

pure.jpg

A btw nie ma czasem miłości to starej nazwy? tweak.pl było fajniejsze 🙂 do tej pory mam koszulkę przy czym nie pisze na niej już tweak.pl 😄

• Upvote 1

Ja tam też wolałem starą nazwę.  Ale do  tej się już pzryzwyczaiłęm. Mam kubek, koszulkę , smycz i parę innych drobiazgów uzbieranych na zlotach.    Co do strony to na dzień dzisiejszy poszłą w stronę różnej tematyki  nie zawsze związanej z IT. Troszkę  mnie to na początku denerwowało, ale pwooli zaczynam się przyzwyczajać . To nie te czasy co się kręciło procki AMD za pomocą  ołówka  ;)   Teraz wszystko jest uproszczone do granic możłiwości. Podkręcenie to w zasadzie podobicie napięcia i Core Rato. I tyle.

• Upvote 4

14 minut temu, Devil napisał:

Podkręcenie to w zasadzie podobicie napięcia i Core Rato. I tyle.

Mam nadzieję, że młodzeż się dalej ściga w 3dmarki i inne takie 🙂 na pewno jest w tym jeszcze sztuka i powolne tweakowanie timingów itd 🙂 a nie tylko wyścig na budżet od starych 😉

• Upvote 1

wchodze na wykoppeeel i czytam, ze pclab zamykajo. wchodze tu, dalej stare nicki aktywne, no kope lat mnie nie było :D

• Upvote 1

PPC nigdy nie upada. Podnosi się  ociera pot i krew i prze do przodu :)

• Upvote 1

7 godzin temu, DaRoN napisał:

wchodze na wykoppeeel i czytam, ze pclab zamykajo. wchodze tu, dalej stare nicki aktywne, no kope lat mnie nie było :D

Raz spocony nerd-piwniczak, na zawsze spocony nerd-piwniczak.

Edited by jonas
  • Like 1
  • Upvote 1

W dniu 22.06.2020 o 14:33, Devil napisał:

Ja tam też wolałem starą nazwę.  Ale do  tej się już pzryzwyczaiłęm. Mam kubek, koszulkę , smycz i parę innych drobiazgów uzbieranych na zlotach.    Co do strony to na dzień dzisiejszy poszłą w stronę różnej tematyki  nie zawsze związanej z IT. Troszkę  mnie to na początku denerwowało, ale pwooli zaczynam się przyzwyczajać . To nie te czasy co się kręciło procki AMD za pomocą  ołówka  ;)   Teraz wszystko jest uproszczone do granic możłiwości. Podkręcenie to w zasadzie podobicie napięcia i Core Rato. I tyle.

AMD K6 to był ten z ołówkowym trikiem?

Ja się dowiedziałem z purepc że komputer świat zjada pclab a siedziałem tam dzisiaj na forum. Ten pierwszy nigdy jakoś mi nie podpasował.

Na K6 była metalowa płytka, jeszcze nie było ścieżek. Dopiero K7 było ołówkowalne. Chyba gdzieś jeszcze mam 1700+ w szafce :D

Aluminiowa czapka i nawet zachowałem taką. Procek został sprzedany bez czapki 😅

k6.jpg

tyle lat... niesamowite. Na forum mało kiedy się loguję, głownie czytam portal ale po info ze pclab zamknięto, odruchowo musiałem sprawdzić czy to forum dalej stoi.