Skocz do zawartości
goldi11

Czym zabezpieczyć elementy komputera?

Rekomendowane odpowiedzi

Pisze nowy temat bo przeleciałem wiele stron podrozdziału FC i nie znalazłem odpowiedzi, a w pierwszym temacie z pomocniczymi linkami żaden nie działa.

Zacząłem temat w dziale WC, ale jeśli chodzi o metody zabezpieczania podzespołów zostałem skierowany na ten dział.

 

Do rzeczy.

Wystawiam moje chłodnice na balkon, bo zima idzie (: i natknąłem się na problem zabezpieczenia przed skraplającą się parą. Sprawa polega na długotrwałym zabezpieczeniu sprzętu. Coś słyszałem o jakimś sprayu który zabezpiecza, Ja wpadłem na pomysł żeby po prostu poukładać odpowiednio przewody tak aby krople spływały w wyznaczone/zabezpieczone miejsca. Problem w moim pomyśle tkwi w niezabezpieczonych blokach.

Drugim pomysłem jest wykorzystanie owijek na rurki CO, takie jak wy wykorzystujecie w FC. Wydaje mi się że zabezpieczą one przed dostawaniem się ciepłego powietrza do węży i tym samym przed skraplaniu się pary, jeśli się mylę to proszę o poprawki. Problem w drugim pomyśle jest taki sam jak w pierwszym.

Proszę o jakieś sugestie.

 

 

znalazłem coś takiego :

http://www.hil.pl/-p-82.html

 

czy coś takiego zda egzamin?

Edytowane przez goldi11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...