Skocz do zawartości
motorbike

1333 vs 1066

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

 

Mam pytanko -- czy jeżeli w kompie posiadam kość 1GB ramu DDR3, 1066MHz cl9, to gdy bym dołożył do tego kolejne 2GB też cl9 tylko ze 1333MHz to czy taka konfiguracja będzie działać razem, nie groziło by to przypadkiem spaleniem kości ?? Dodam że obie kości są firmy GoodRam.

 

Krąży na ten temat wiele opinii, więc wole się dowiedzieć konkretnie co wy o tym sądzicie.

 

Z góry dzięki;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spaleniem kości?

Nie no bez przesady... co najwżyeżj mogą nie działać z racji tego że 1066 nie dadzą rady chodzić na 1333-chyba że masz fajne kości do o/c i pójdą ale na stocku bym na to nie liczył :-)

Zawsze możesz zmienić ustawienia 1333 i zjechać nimi do 1066,albo pobawić się timingami/napięciem PL(w przypadku intela na lga 775) i zobaczyć co to da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spaleniem kości?

Nie no bez przesady... co najwżyeżj mogą nie działać z racji tego że 1066 nie dadzą rady chodzić na 1333-chyba że masz fajne kości do o/c i pójdą ale na stocku bym na to nie liczył :-)

Zawsze możesz zmienić ustawienia 1333 i zjechać nimi do 1066,albo pobawić się timingami/napięciem PL(w przypadku intela na lga 775) i zobaczyć co to da.

 

 

Mam podstawkę am3, a kości nie są raczej jakieś super do oc. A więc radzisz zmniejszyć taktowanie w tej nowej kości na 1066mhz? Słyszałem że po połączeniu tych dwóch kości bios sam zmniejszy taktowanie pamięć, to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...