Skocz do zawartości
andrew777

GeForce GTX 570/580/590

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

jak mam być szczery, to skoro u nich nie można podawać linków do polskich portali, to ja bym nie rozsiewał ich po innych portalach.

 

Jak dla mnie to jest link do kolejnych informacji ciekawych dla nas, a nie reklama serwisu. I tak każdy go zna, a nie koniecznie go czyta.

 

 

@zaodrze

 

W tym artykule texel fillrate wskazuje na 64 TMU. Więc jak jest faktycznie?

 

Fail jeśli by to miał być GF100 z samymi optymalizacjami w poborze prądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzzzzzz Uważam, że nie ma sensu walczyć z 'konkurencją'. To, że oni mają filozofię taką a nie inna to nie znaczy, że musimy ją popierać i powielać. Jeżeli mają treści warte uwagi to im więcej ludzi je przeczyta tym lepiej dla całej społeczności entuzjastów elektroniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam być szczery, to skoro u nich nie można podawać linków do polskich portali, to ja bym nie rozsiewał ich po innych portalach.

 

[offtop] Podałem jedynie link do informacji związanych z tym tematem. Po za tym nie zamierzam ich 'promować' na żadnych stronach, bo dla mnie to tylko wylęgarnia dzieci emo i trolli internetowych. [/offtop]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Zaryzykował bym stwierdzenie że zrobił to nie znając ceny, bo tylko osoby używające pieniędzy jako papieru toaletowego to kupią. Straszne pośmiewisko sie robi, większośc gier z konsolową grafiką a ceny sprzętu z kosmosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Zaryzykował bym stwierdzenie że zrobił to nie znając ceny, bo tylko osoby używające pieniędzy jako papieru toaletowego to kupią. Straszne pośmiewisko sie robi, większośc gier z konsolową grafiką a ceny sprzętu z kosmosu.

 

Do większości tych gier starcza dalej 8800GT, taki GTX460 za 500zł to już wypas do takich gier. GTX580 ma być dla entuzjastów a nie dla ludzi którzy chcą wydać rozsądnie pieniądze (wydajność/cena).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTX580 ma być dla entuzjastów a nie dla ludzi którzy chcą wydać rozsądnie pieniądze (wydajność/cena).

 

Proste... Stac kogos na GTX480, to i stac na GTX580 ;)

Znam goscia ktory w momencie premiery GTX260 kupil 2 sztuki a odpalil na nich max Sapera z Windowsa bo w gry nie gra a sprzet lubi miec

Harry a Ty z tego co widze masz w kompie HD 5450...

Smiem stwierdzic juz po raz kolejny ze najbardziej narzekaja/placza Ci ktorzy w reku nigdy nie mieli... ;)

I tak nie kupisz takiej karty bo uwazasz ze to nierozsadny zakup to po co tak plakac? :)

Widzialem juz komentarze ludzi, ze GTX480 to padaka itp... Jak mozna tak pisac nie majac z dana karta do czynienia?

Mam u siebie GTX480, mialem rowniez 5970 i nigdy bym tak nie powiedzial bo okazalo sie ze to fajne karcioszki.

480 sie dosc mocno grzeje bo jest najwydajniejsza, to ma takie prawo

580 tez sie bedzie grzac i ci co zakupia plakac z tego powodu nie beda - zmienia chlodzenie, niektorzy nie zmienia chlodzenia bo beda chcieli zostac przy stockowym.

 

Dla mnie to bardzo dobry/fajny sprzet.

 

Dobra wentylacja w budzie i jest git

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej interesuja bloczki do 580. Czy beda pasowaly od 480-tki a jak nie to czy szybko wyjda. Juz mam zamowiona wstepnie karte ale bez bloczka nie bede bral.

Nie po to skladalem wc zeby teraz na ac jechac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloki wyjdą ,a evga pewnie wypuści wersje z blokiem. Nawet nie zdążyłem sprawdzić moich 480tek a już nowe na horyzoncie. Za dużo zabawy z wc i sprzęt się kurzy. Ale nie wymienię na 580tki. Ludzie narzekają że się grzeje a i tak większość ich posiadaczy ma je zwodowane ,po za tym wypowiedzi typu zakup dla ludzi którzy używają pieniądza jak papieru toaletowego jest z deka nie na miejscu. Jedni wydają kase na picie i balowanie a inny odłoży na kartę ,lub jak ma kase to sobie kupi bo lubi mieć dobry sprzęt ,lub bawi się w jakieś benche itp. Sporo ludzi po prostu chce mieć sprzęt z górnej półki. Zobaczmy co to za potworek będzie.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Bloki wyjdą ,a evga pewnie wypuści wersje z blokiem. Nawet nie zdążyłem sprawdzić moich 480tek a już nowe na horyzoncie. Za dużo zabawy z wc i sprzęt się kurzy. Ale nie wymienię na 580tki. Ludzie narzekają że się grzeje a i tak większość ich posiadaczy ma je zwodowane ,po za tym wypowiedzi typu zakup dla ludzi którzy używają pieniądza jak papieru toaletowego jest z deka nie na miejscu. Jedni wydają kase na picie i balowanie a inny odłoży na kartę ,lub jak ma kase to sobie kupi bo lubi mieć dobry sprzęt ,lub bawi się w jakieś benche itp. Sporo ludzi po prostu chce mieć sprzęt z górnej półki. Zobaczmy co to za potworek będzie.

 

Ja też lubie sprzęcik, ale wydanie 500 euro na pojedyncza karte mija sie z celem, i o to mi chodziło. Mozna je kupić do SLI jak ktoś chce mieć max wydajność, ale pojedyncza będzie beznadziejnym rozwiązaniem, zwłaszcza jak wyjdą niższe modele. Topowe karty były fajne dopóki nie zaczeły przekraczać 200 W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe te chlodzenie.

 

Dołączona grafika

 

Znaczy z dolu ma byc wytwarzana para i nawilzac finy radiatora ?

 

Ciekawe :unsure: :unsure:

 

EDIT:

 

Nie no, wyglada na to, ze nie bedzie rurek heat-pipe, tylko komora z jakas ciecza i z tej komory wychodza finy wydalajace cieplo z chlodzenia :rolleyes:

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...