Skocz do zawartości
andrew777

GeForce GTX 570/580/590

Rekomendowane odpowiedzi

cos malo wyników ... nikt jeszcze nie dostal karty we wlasne lapki?

postaram sie cos pozniej wrzucic

 

taki smaczek..

http://members.multimania.co.uk/chaosik/ppc/580/vantage-580.png

 

To mam bardzo podobny wynik. Jedynie masz procka o wiele lepszego. Swoją droga jestem mile zaskoczony gdyż byłe pewien że kręcić się nie da:)

 

To mam bardzo podobny wynik. Jedynie masz procka o wiele lepszego. Swoją droga jestem mile zaskoczony gdyż byłe pewien że kręcić się nie da:)

 

za dubla przepraszam.

post-2647-0-82796300-1289842627_thumb.jpg

Edytowane przez Rikki
NIE CYTUJ OBRAZKÓW!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jak się przyglądałem ich PCB to w sumie jedyną znaczącą różnicą jest obecność trzech kondensatorów na górze GTX480 (oprócz oczywistej oczywistości w postaci otworów wentylacyjnych w PCB - to uniemożliwi na GTX580 przykręcenie dodatkowo na dwie śruby backplate'a z AquagraFX'a, ale i tak będzie się trzymał na sześciu pozostałych).

 

No, ale jak ktoś jest mało kumaty to zmieni nie wiadomo po co - chyba tylko po to żeby się napis na bloku zgadzał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojj ja bym tam chciał widziec gtx580 x2 To byłby wtedy kosmos bo jak juz dorównuje hd 5970 sami tak pewnie myslicie jak by to było :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojj ja bym tam chciał widziec gtx580 x2 To byłby wtedy kosmos bo jak juz dorównuje hd 5970 sami tak pewnie myslicie jak by to było :D

 

Za duzo mocy jak na jednej tak "malutkiej" pcb.

Dwa duze gpu + sekcja zilania a co najbardziej trudne, odprowadzenie cipela.... nie.

To se neda Panie Hawranek :D

 

Maciem.... 5 gniazdek zssilania.... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duzo mocy jak na jednej tak "malutkiej" pcb.

Dwa duze gpu + sekcja zilania a co najbardziej trudne, odprowadzenie cipela.... nie.

To se neda Panie Hawranek :D

 

Maciem.... 5 gniazdek zssilania.... :mur:

 

a tam .. da sie.. Ciekawe czy Asus zrobi taka ..

karta ma 32* idle .. i dochodzi do 83* przy 70% wicherka ..

wieksze chlodzenie i bedzie miodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

O ile większe, 4/5-slotowe i karta ważąca kilka kilogramów? 600 W chcesz odprowadzić? Fizycznie nie można takiej karty zrobić, nawet jakby sie dało jakimś cudem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry podszedl do tematu jak najbardziej fizycznie i tak mysle nalezy temat kanapek rozwazac.

Skoro pojedynczy gpu ma problemy z oddaniem ciepla na dwuslotowym chlodzeniu, to jak ma wygladac radiator z dwoma takimi grzalkami ?

Gdzie upchac kolejne 12 sekcji zasilania i kosci pamieci ?

 

No... gdyby upchac dwa chipy, kazdy po jednej stronie pcb wielowarstwowej, to moze i daloby sie takiego kloca zrobic, ale wszystko zwodowane :lol2: :lol2:

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież "oczywistą oczywistością" jest, że taka karta nie powstanie.

 

Natomiast gdyby każdy miał wodę w komputerze, to by nie było problemu w robieniu takich, i jeszcze bardziej gorących i prądożernych kart - w końcu tych co stać na takie karty mało obchodzi, że karta konsumuje tyle i tyle energii, tyle się grzeje itd. jeśli zapewnia najwyższą wydajność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by to zwodowac, to czemu nie.

Dwa gdniazda 8 pin dla zasilania. elektronika

Ciekawe jak z wydajnoscia i poborem pradu Dołączona grafika

pobor ma byc ustalony na 375W , tak przynajmniej piszą pudelki i plotek Dołączona grafika

tylko te 375W troche zdziwne, gdzies czytałem ze musza sie zmiescic w 300W do czego ich obliguje magstrala PCIE 2.0 x16

Edytowane przez kamaz222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...