Skocz do zawartości
andrew777

GeForce GTX 570/580/590

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem szczęśliwym posiadaczem Gigabyte GTX 580 SOC. Karta ma 27.5cm długości oraz chłodzenie dwu-slotowe. Ale jest jeszcze jedna rzecz o której muszę napisać. URYWA JAJCA Z KORZENIAMI!!!!! Wraz z I5 2500k @ 4.5Ghz robi taki pogrom ,że kopara opada. W Crysisie 2 1080p i na maksymalnych możliwych ustawieniach framerate nie spada w ogóle poniżej 50 fps, a w Bad Company 2 wsio na maxa 32xAA prawie przez cały czas grania około 100 fps. Jakieś pytania?? Acha Chieftec 650 Watt nie poradził sobie z tym konfigiem, ale Corsair Gamer 800 Watt czyni to gracją:)

Pozdrawiam.

 

To coś z zasilaczem musiało być nie tak. U mnie konfig kompa w sygnaturce i zasilacz ciągnie spokojnie, robi się leciutko ciepły po paru godzinach grania i żadnych anomalii. :)

 

PS. owszem kombinacja 2500/2600K z GTX570/580 urywa jajca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś z Was testował osobiście gtx-a 590 "na ucho". Wiem, że w testach pełno informacji gdzie testerzy mierzą głośność miernikami ale kiedyś także zmierzyli głośność gtx 480, że niby idzie wytrzymać w stresie ale to zdecydowanie nie prawda. Dopiero axp ukoił moje uszy. Pytam zatem jak z prawdziwą głośnością tej karty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł niezły tylko cena będzie na bank z kosmosu.

 

Cena to zapewne ok £1000. Jak to bywało z poprzednimi Mars'ami. :wink:

 

I dlatego bardziej opłaci się wziąć 2x570...

 

Mowa o opłacalności w obu wypadkach to kpina :wink: Chciałeś napisać, że będzie taniej, ale na pewno nie wydajniej. Wydajniej (i taniej) może być przy dwóch podkręconych 580'tkach :D pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byście zrobili na moim miejscu? GTX570 OC od Gigabyte'a, super karta, wszystko śmiga. Jednak niestety jeden z 3 wiatraków na niej czasami zaczyna terkotać gdy komputer stoi w pozycji pionowej. Gdy komputer położę to terkotanie i jego częstotliwość się zmniejsza. Dotykając palcem chłodzenia i leciutko je odginając terkotanie znika (lub poprzez dotknięcie pracującego wiatraczka) i potem znowu przez godzinę cisza i lekki szum aż nagle trrr trrrrr trrrrrr trtrtrtrtrtrtrtr...pomaga także chwilowe zwiększenie obrotów na 100% i wrócenie do "Auto".

 

Karta kupiona 27 maja bodaj więc nie dawno, czego wymagać od sklepu? Przyjęcia na gwarancję? Wymiany od ręki? Ktoś miał podobny problem? Sam wiatraczek daje [gluteus maximus] za przeproszeniem bo pewnie źle wyważony, no ale denerwuje to mocno...

 

EDIT: odkręciłem jedną śrubkę n a coolerze, dopchnąłem cooler do radiatora, zakręciłem śrubkę mocno -> cisza :D

Edytowane przez axl2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ej co to gigantyczne za reklamy w środku tematów? Już któryś raz to widze, najpierw myślałem że ktoś to wklejał. Rozumiem banery na górze itp, ale takie coś nie jest fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej co to gigantyczne za reklamy w środku tematów? Już któryś raz to widze, najpierw myślałem że ktoś to wklejał. Rozumiem banery na górze itp, ale takie coś nie jest fajne.

 

Pardon, wszystkie informacje powinny być tylko dla niezalogowanych i google, dla zalogowanych tylko info o cenie. Do czasu poprawki wyłączone w ogóle dla stałych użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

Mój konfig to:

 

e8200 @ 3,8ghz

ep35-ds3

4 razy 1gb ddr2 @ 950mhz

8800gts512

bq streigt power e7 550

 

Dziś padł mi mój 8800gts 512 zamierzam kupić gtx 570 i teraz pytanie którego wybrać i w jakim sklepie? Z góry dziękuje za pomoc

 

może tego msi albo asusa? msi ma wyższe zegary ale asus powinien chyba lepiej się kręcić? jak jest z tymi referentami? ponoć padają im sekcje..

 

http://www.agito.pl/karty-graficzne/-msi-geforce-gtx-570-oc-1.28gb-ddr5-pci-e-box.0.439646.html?attr=248-488993

 

http://www.agito.pl/karty-graficzne/asus-geforce-gtx-570-directcu-ii-1.28gb-ddr5-pci-e-box.0.433058.html?attr=248-488993

Edytowane przez marantz5003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję sprzęt w Techplanet, Agito. Jak chcesz kręcić, to bierz coś z Asus Direct CU lub Gigusia SOC ( 3 wentyle ). Mają lepszą sekcję, ref 570 bez przesady z kręceniem też nie padają. U nas w PNT jeszcze żadna nie padła, czyli jest dobrze. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prawie wszystkie części ostatnio kupiłem w techplanet i jestem zadowolony z obsługi. Ja bym się na twoim miejscu zastanowił jeszcze nad MSI GTX 570 TF2 OC, oraz Zotac GTX 570 AMP. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

Dotarł do mnie dziś asus dc 2 i muszę powiedzieć że jestem rozczarowany:( w grach mam duże spadki fps np w crysis jak nic się nie dzieje to mam 50fps no może 45 ale jak tylko zaczną się jakieś wybuchy albo strzelanina spadek od razu do 30 czasem nawet 18:( myślicie że to wina proca? proc to e8200 3,8ghz... po za tym karta robi mi saune w obudowie i muszę dokupić jakieś dwa wentylatory na górę obudowy..

tak po za tym to karta jest bardzo fajna.. tylko te gry.. na 8800gts512 miałem 15k w 3dmarku 06 a na tej 18k więc coś musi być nie tak:(

Edytowane przez marantz5003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

jak mam zwiększyć napięcie? w msi after burner nie mogę a bez zmiany napięcia robi tylko 840mhz stabilne.. Jak lepszy proc nie pomoże to się załamię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...