Skocz do zawartości
Robinho1111

Komputer do 1600zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuje kupić nowy komputer. Ze starego mam napęd dvd i dysk twardy Samsung F3 500GB. Mam na to 1600zł. Przeglądając tematy sam złożyłem coś takiego:

 

Procesor: AMD Athlon II X3 440 /3.0GHz, 1.5MB, 95W, BOX, AM3/ - 269zł

Płyta główna: AsRock M3A770DE /AMD 770, DDR3 1333/ - 230zł

Pamięć RAM: GoodRam 2GB 1333MHz CL9 - 150zł

Karta graficzna: Palit GeForce GTX 460 Sonic 768MB DDR5 /192bit/ DVI/HDMI - 599zł

Obudowa: Cooler Master Elite 334 (black) -149 zł

Zasilacz: Tacens RADIX IV 450W - 149 zł

 

Razem: 1546zł

 

Opłaca się taki zestaw,czy może coś zmienić? Zasilacz wystarczy do tego zestawu? Ta karta graficzna będzie dobra, czy warto dołożyć do wersji 1GB? Komputer ma służyć głównie do gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo.... Tak jak kolega napisał zmień kartę na Asusa albo Gigabyte bo Palit to taki jakiś lipny jest prawde mówiąc. Model karty jest bardzo dobry, GTX 460, dobry model :D Ale nie jestem pewny czy ten procesor który wybrałeś będzie w pełni wyrabiał z tą kartą ( jeżeli będzie to ta którą podałeś ) Upewnij się czy sprzęt który wybrałeś będzie potrzebował mniej niż 450 W. Cała reszta jest okej. Powodzenia przy kupnie komputerka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputer będę zamawiał w esc.pl, a tam żadna karta Gigabyte ani Asusa (GTX 460) nie ma złącza D-Sub, tylko ta jedna Palita. Tego zasilacza co podałeś też nie ma w tym sklepie, może być zamiast niego Fortron FSP460-60GHN 460W?

 

Polecam stronę www.arest.pl, sprawdź cenę twojego sprzętu tam i popatrz na karty graf. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...