Skocz do zawartości
zenti

Radeon x1950 Pro AGP x8 Brak Obrazu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z karta graficzna mianowicie u mnie chodziła bez problemu postanowiłem ja pożyczyć koledze nagle dzwoni ze karta już nie chce się włączyć .

Przed pożyczeniem chodziła bez problemu na zasilaczu be quiet! Straightpower 700W nie wiem jaki kolega miał zasilacz ale przez pewnie czas chodziła bez problemu a tu nagle się nie włącza objaw: Pisk na płycie wskazujący błąd karty graficznej wiatrak chodzi tak jak normalnie ale nie widać obrazu u mnie sytuacja taka sam.

Zdjęcia:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Na płycie PCB nie zauważyłem żadnych przepaleń oraz brakując elementów wygląda tak samo jak mu pożyczałem wcześniej tylko ze nie chodzi :/

 

Za wszelka pomoc będę niezmierni wdzięczny.

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie niedawno padła sapphire 1950pro agp 8x sama od siebie. Najpierw zaczął znikać obraz po lekkim szturchnięciu obudowy. Doszedłem do tego, że karta ... odgina się i przy lekkim poruszeniu obraz znika. Po jakimś czasie całkiem przestała działać. Żadnych wizualnych uszkodzeń/przepaleń itp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...