Skocz do zawartości
Kapucyn22

Składam kompa powiedzcie co o tym myślicie

Rekomendowane odpowiedzi

6Gb ramu się przyda ale chce wiedziec poprostu czy wybrałem dobry szybki tani itd.A jeżeli chodzi o obudowę to Tacens ma dla mnie lepsze wymiary.

Ps.Przepraszam was za ten załącznik nie myślałem że to sprawi jakiekolwiek problemy.

Edytowane przez Kapucyn22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw 3 kanałowy jest pod platformę s.1366 intela. Pytasz czy wybrałeś tanio? Za mniejsze pieniądze możesz mieć dwa zestawy 2x2GB czyli 8GB. Obudowa z wentylatorem 92mm nie dość że ma gorsze warunki chłodzenia od obudowy z wentylatorem 120mm, to z reguły jest węższa i daje mniejszy wybór jeśli chodzi o chłodzenie cpu.

 

http://www.proline.pl/?p=GR1333D364L9%2F4GDC

Edytowane przez Klaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja mogę wziąc (2x2)GBx2 ale wtedy będą to 1333HMz a nie 1600MHZ a to chyba robi różnice (prawda?).Zależy mi na wąskiej obudowie ponieważ mam mało miejsca na komputer, obudowa może miec max 20cm szerokości.

PS.To jak w tej obudowie nie moge zamontowac wentylatora 120mm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej przypadła mi do gustu Cooler Master Elite RC-330-KKN1-GP Black ale czy ona jest stalowa czy blaszana ?

Ale ona ma 2 kieszenie 3.5 zewnętrzne ale nie ma wewnętrznych czy powinienem się tym martwic ?? Czym różnią się kieszenie 3.5 wewnętrzne od żewnętrznych

PS.Nad Luxo się zastanowię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory za te problemy ale chce poprostu wiedziec czy mi się wszystko zmieści bo tam ma też byc czytnik kart, ale skoro mówisz ze będzie dobrze to ci wierze :)

PS. czy ma sens montowanie więcej niż 2 wentylatorów ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wziąc coś takiego GoodRam 6GB (3x2GB) 1600MHz CL8 Play [GY1600D364L8/6GTC] - 599zł : Esc.pl ale powiedziano mi że lepiej wziąc (2x2)GBx2 http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=113_278&products_id=4679

Edytowane przez Kapucyn22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...