Skocz do zawartości
ath

ATI Radeon HD5750/HD5770

Rekomendowane odpowiedzi

Bez jaj! Nie widzisz powyżej 20fps :lol2: chyba że nosisz okulary wielkości denka od słoika wtedy jesteś usprawiedliwiony wadą wzroku.

Normalny człowiek spokojnie widzi różnice powyżej 30fps przy dynamicznych grach. "Fajnie sie grało przy 20-30" to fajnie...jak na dyskotece przy stroboskopie...

Czy gdzieś pisałem, że nie widzę różnicy? Zanim palniesz głupotę powinieneś uważniej analizować przeczytane (mam nadzieję) posty. Może nie dowidzisz? Może masz szkła jak denka słoika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda tyle poleci , 150mhz do przodu to nie wiele. Pamiętaj przepustowość pamięci limituje tą kartę , także podstawa to kręcenie pamięci. Możesz podkręcić nawet do 1200-1300mhz gpu tylko zysk wydajności będzie niewielki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie widać jak 128 bit zabija ta karte:

 

http://www.tomshardware.com/reviews/dirt-2...ark,2508-6.html

1920x1200 AAx0 - 6 fpsow wiecej niz gtx 260

 

http://www.tomshardware.com/reviews/dirt-2...ark,2508-7.html

1920x1200 MSAAx4 - 3 fpsy mniej niz gtx 260

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie z tego sprawe ze to low-end lecz mam monitor 19" 1280x1024 a pod tv lcd to tylko filmy ogladam nie gram na kompie do tego sa konsole.

Duzo komp mi dziala w idle a tu apetyt na energie jest pozytywny.

Karta ma sluzyc do czasu az wyzdrowieje chora polityka cenowa kart 5800 lecz przyjdzie to dopiero z nowymi kartami nv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do HD5750-5770. Wiadomo, że to segment średni. DX11 dopiero co zawitał i jeżeli utrzyma się kilka lat, to te karty nie dadzą rady uciągnąć późniejszych gier. Nie ma co nad tym dyskutować. 5850/70 też będą za słabe. Na chwile obecną 5770 jest dobre i basta. Każdy by wolał coś mocniejszego, lecz nie każdego na to stać, więc jak drogi Jasiu i Zdzisiu kupiliście sobie mocniejsze GFy z DX10, to siedźcie cicho i liczcie fpsy, a nie najeżdżacie na posiadaczy radeonów.

No na te 20-40 pln wiecej za mocniejszego od 5770 geforce'a to tylko krezusi i arabscy szejkowie moga sobie pozwolic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na te 20-40 pln wiecej za mocniejszego od 5770 geforce'a to tylko krezusi i arabscy szejkowie moga sobie pozwolic ;)

;)

No ale dla niektorych tez liczy sie kultura pracy, duch postepu technologicznego i to ze ma sie przynaleznosc w czerwonych barwach niz kilka fps na wage zlota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj akurat nie masz racji. Jeżeli normalny oznacza normę, to normalny gracz będzie widział do ok 20-30FPS nie więcej. Na tym forum większość zapewne widzi jeszcze do 30FPSale nie sądzę by nawet tu ponad 20% widziało powyżej 30FPS, bo to chyba już jest sporadyczna ułomność na granicy autyzmu.

30 FPS to jest bieda do gier ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ducha można sobie darować w przypadku 5770 :lol2: , zależy ci na jak najmniejszym poborze mocy w 2d to 5770 , jeżeli nie to gtx260 będzie niezaprzeczalnie lepszym wyborem , nie lubisz nv , to 4890.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ducha można sobie darować w przypadku 5770 :lol2: , zależy ci na jak najmniejszym poborze mocy w 2d to 5770 , jeżeli nie to gtx260 będzie niezaprzeczalnie lepszym wyborem , nie lubisz nv , to 4890.

Zastanawialem sie nad 4890 nawet nie drogo ok 610zł w sklepie wersja referencyjna xfx co do nv wole ati chociaz nie jestem fanem zadnej ze stron. Wlasnie jestem fazie analizy testow 5770 i po o/c nie jest zle i bez jaj ale az tak od gtx 260 nie zostaje w tyle gorzej juz do 4890 ale to juz rywal dosc powazny.

Zalezy mi na mniejszym poborze pradu w 2d/3d, ciszy,chlodzie niz na kilku fps wiecej. Ta karta to taka poczekalnia do premiery nowych kart nv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli używasz AF/AA gtx260 odjeżdża nieżle 5770 , co do głośności - http://techpowerup.com/reviews/HIS/HD_5770/29.html. Mała i mało pobierająca prądu nie znaczy cicha :wink: , 6.2db w 3d to jest sporo , 10db - to jest dwa razy głośniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany w miejsc zwalonego 4870 wybrałem właśnie 5770 do zwodowania. Powody ? Zimna, niski pobór prądu i w zasadzie tak samo wydajna jak 4870. Biorąc pod uwagę w co i ile gram jest to optymalny wybór ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

To jest temat o 57xx.

Zartujesz, pisal o ciszy...

 

Co do płynności, to większość ludzi powyżej 20 fps nie widzi różnicy. Choć ja lubię, gdy fpsy nie spadają poniżej 30. Zresztą kwestia płynności jest bardzo indywidualna oraz zależy od gry. Np. mi w Crysisa fajnie się grało z fps 20-30, a np. w GTA4 spadki poniżej 30 przeszkadzały.

Nie widzi jesli ma kompa z ery kamienia lupanego bo nawet filmy maja wiecej. Chcesz powiedziec, ze ci co ogladaja film w 24FPs, a pozniej teatr (kiedys Teatr Telewizji) w bodajze 50-60 nie widza roznicy w tym, ze obraz jest "jakby" sztuczny bo kilkukrotnie szybszy? Zartujesz.

 

Przypomnij sobie ile czasu trzeba było czekać na gry DX9. Albo lepiej - DX10. DX11 ledwo się pokazał, a już mamy kilka gierek. Ktoś pisał o tym, że natywnie ble ble ble te gry to DX10. Jak można palnąć taką bzdurę. Natywnie to można zrobić kupę. Gry DX11, to DX11. 10 daleko od 11 nie stoi, więc programiści się nie przemęczyli lekko przerabiając silniki gier.

Ile? Prosilem o wymienienie bo to jest dowod na to, ze nowe api to bzdura. Z 10.1 to znam chyba dwie, az dwie : Stalker CS i Battleforge. Z DX10 dojdzie jeszcze DMC4 i Crysis...ze swoim fejkiem i chyba tyle. Rewelka te "nowe" API. To samo bedzie z DX11 jak konkurencja wyda swoja - nikt nie bedzie placic by przerabiac co chwile jakas gre pod to.

 

 

Dla mnie jest to akurat. Ale już było o tym, zależy od osoby. Ja nie przywiązuje takiej wagi i grałem w Gotic3 nawet przy 15FPS choć bez komfortu.

To nie zalezy tylko od osoby, a od silnika gry. wrF nie da sie grac majac 30 FPS, plynnie masz od 60 co widac jak na torze jest po 40 osob. Tak samo nie wyobrazam sobie DMC4 z 30 FPSami czy np. Tekkena ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość NuCore

Wczoraj przeprowadziłem mały test w Dirt 2:

 

Wyniki:

 

1920x1080 detale na Max, jedynie post proces na medium.

 

MSAA OFF

 

Min: 46.3 fps

Avg: 56.4 fps

 

MSAA 2x

 

Min: 42.9 fps

Avg: 52.3 fps

 

MSAA 4x

 

Min: 39.6 fps

Avg:51.8 fps

 

Stery 9.10, proc i grafa stock'owe, do jutra zamieszczę wyniki z MSAA 8x.

 

p.s

Firekage, nadal mało? Tak wiem, w full hd to obraza grać z mniejszym MSAA jak 8x, poza tym, jakże bardzo to widać w tej rozdzielczości;)

Edytowane przez NuCore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

p.s

Firekage, nadal mało? Tak wiem, w full hd to obraza grać z mniejszym MSAA jak 8x, poza tym, jakże bardzo to widać w tej rozdzielczości;)

Chwila, max tylko z post processingiem, ktory wymaga od grafiki? Pozniej wlasnie czyta sie jak kazdemu wszystko chodzi "maxem tylko wylaczylem YXZ". To moze kto da wiecej? Jeszcze slabsza karta, wylaczcie pare rzeczy wiecej i podawajta frejmrejt...

 

Ps - 9.10 bo na 9.12 jest wolniej czy co ? :lol2:

 

Zrob z laski swojej mi tescik - odpal frpasa, przejedz na tych nastawach 3x demo, druga bodajze plansza, ta gdzie nie ma Buggy w demie Dirta 2 i pokaz framerate ponownie.

 

Ps - rozumiem, ze to DX11? Bo wg. testow to powinno byc wolniej.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość NuCore

Tak bylo domyslnie ustawione to po pierwsze, po drugie, jak już miałem 2 testy z post na medium, to nie będę, dla twojej chorej upartości kaszanił testu. Jutro przeprowadze test z post proces'em na max, co i tak miałem zamiar zrobić. Gula skacze, ze wróżby o nie osiagnięciu 40fps sie nie spełniły?

 

p.s.

Nie to dx8;) - jeszcze jakieś mądre pytania?

 

p.s.2

 

Nowych sterów nie sciągałem, bo nie wnosiły nic specjalnego, a nie będę specjalnie zmieniał sterów jak mi wszystko dobrze działa, byś swoje dziecinne ego podbudował.

 

p.s.3

 

Test był powtarzany, robiony tylko na rally cross w Londynie z 7 przeciwnikami.

Edytowane przez NuCore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Tak bylo domyslnie ustawione to po pierwsze, po drugie, jak już miałem 2 testy z post na medium, to nie będę, dla twojej chorej upartości kaszanił testu. Jutro przeprowadze test z post proces'em na max, co i tak miałem zamiar zrobić. Gula skacze, ze wróżby o nie osiagnięciu 40fps sie nie spełniły?

Sory, ale o czym Ty mowisz? Wczesniej dawalem linki do 2 portali, ktore robily recenzje. Ile tam miales z AAx4?

 

p.s.

Nie to dx8;) - jeszcze jakieś mądre pytania?

Tak, jeszcze jedno - na tej grafice mozesz odpaliac DX11 domyslnie, lub DX9 modem...a skoro masz lepsze wyniki niz portale zajmujace sie recenzowaniem sprzetu to albo czarujesz z detalami, albo z DXem.

 

Nowych sterów nie sciągałem, bo nie wnosiły nic specjalnego, a nie będę specjalnie zmieniał sterów jak mi wszystko dobrze działa, byś swoje dziecinne ego podbudował.

Ta, najbardziej interesuje mnie czemu i jakie kto ma stery, ale taki maly hint - portale recenzuja GRY/KARTY na nowych, a nie starych. Robi sie to celowo, ale przeciez mozna czarowac.

 

Test był powtarzany, robiony tylko na rally cross w Londynie z 7 przeciwnikami.

LOL, to juz w ogole nie mam pytan i nie rob zadnego testu. Obciazenie procesora 7 przeciwnikami i genialne podejscie do badania wydajnosci KARTY GRAFICZNEJ, a nie cepa.

 

Super pro test.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troche w Dirt 2 na 5770 @960/1300 + i7 def z AAx8 i wszystko co się da na max w grze. Wbudowany test min 37 avg 43

Przejechałem kilka tras, fps nie mierzyłem ale jest całkowita płynność i gra się komfortowo.

Cat 9.12 na 1680x1050

 

BTW ta woda dx11 wcale nie jest jakaś nadzwyczajna.

BTW Mam wrażenie (albo się przyzwyczaiłem) że karta po kilku dniach testowania jakby zrobiła się cichsza. Może łożysko się ułożyło.

 

EDIT

Dla porównania na moim sprzęcie (CPU @3.0) min 43 avg 49 oczywiście w dx9 i wszystko te same ustawienia, tak jak pisano wcześniej żeby znaleźć efekty dx11 trzeba się przyglądać bo podczas normalnej zabawy nie ma różnicy

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja coś pisałem o chłodzeniu , cena karty!!! Max 500zł to pułap dla tej karty.

Ale jak masz cisze i chłód w standardzie to tak jak byś kupił drogie chłodzenie za 100zł. Nie musisz tego kupować a efekty masz. Fakt, że tego nie przełożysz na kolejną kartę to minus, ale jednak nie wydajesz kasy na chłodzenie a przecież ludzie wydawali.

 

5770 - 575zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość NuCore

Sory, ale o czym Ty mowisz? Wczesniej dawalem linki do 2 portali, ktore robily recenzje. Ile tam miales z AAx4?

 

 

Tak, jeszcze jedno - na tej grafice mozesz odpaliac DX11 domyslnie, lub DX9 modem...a skoro masz lepsze wyniki niz portale zajmujace sie recenzowaniem sprzetu to albo czarujesz z detalami, albo z DXem.

 

 

 

Ta, najbardziej interesuje mnie czemu i jakie kto ma stery, ale taki maly hint - portale recenzuja GRY/KARTY na nowych, a nie starych. Robi sie to celowo, ale przeciez mozna czarowac.

 

 

 

LOL, to juz w ogole nie mam pytan i nie rob zadnego testu. Obciazenie procesora 7 przeciwnikami i genialne podejscie do badania wydajnosci KARTY GRAFICZNEJ, a nie cepa.

 

Super pro test.

Dla Twojej funboyskiej świadomości, wyniki pochodziły z wbudowanego benchmarka w dirta 2, gdzie masz publikę, water splash'e itd, a nie jak np.: Maroko czy inne pustynne plansze, gdzie gra wyraźnie płynniej działa. Już widzę jak masz Dirta 2 u siebie na kompie;)

 

Z MSAA 8x mam:

 

Min: 33.0fps

Avg: 50.2fps

 

Po drugie jak pisałem, dla tego że na siłę próbujesz udowodnić swoje senne teorie, czepiasz sie co rusz nowych szczególików. Czytałeś wogóle co dają stery 9.12?

 

"Wśród wprowadzonych ulepszeń wyróżnić można również nowy sterownik ekranu, oznaczony numerem 8.681. Oprócz tego instalacja Catalyst 9.12 zapewnia:

6% wzrost wydajności w grze STALKER: Call of Pripyat - platforma z jedną kartą Radeon HD

9% wzrost ilości punktów w benchmarku 3DMark Vantage dla kart ATI Radeon HD 5700 i 5800."

 

Widzisz tu gdzieś wzrost w Dirt 2? Ktos wspominał, ze nie gra w smaki, a każe instalować stery, które głównie poprawiają wydajność w smarkach<lol>;)

 

 

Po trzecie, z chęcia przeprowadze test w 1680x1050, bo nadal nie zrealizowałeś swojego honorowego zwrotu z 40fps'ami. Wpierw twierdziłeś, by karta osiągała 40fps w 1680x1050, a juz od wczoraj zaczynasz żądać 60fps i to w full hd;)

 

P.s.

 

Jest ustawione DX11, gdyż nic nie zmieniałem, jest domyślnie jak było, wiec swoje funboy'owskie teorie spiskowe schowaj na półkę z bajkami, bo widać często na nią zaglądasz;)

 

 

P.s. 2

 

Naucz się wreszcie czytać ze zrozumieniem i zdejmij klapki z oczu, bo gdzie pisałem, ze to był mega wielki test? Odszukaj, co napisałem, a potem się wymądrzaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firekage czy ty jesteś chory? 90% nowych gier będzie korzystało z DX11. Dlaczego? Sam sobie odpowiedz. Chyba, że wciąż myślisz, że nowe produkcje będą robione pod DX9.

PS. Oglądając film w TV pewnie strasznie klniesz, że klatkuje. Tacy ludzie jak Ty są po prostu uzależnieni i nie widzą świata poza grami. Liczą każdą klatkę, jakby świat miał się zawalić, gdy nie będzie 60FPS w FullHD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wśród wprowadzonych ulepszeń wyróżnić można również nowy sterownik ekranu, oznaczony numerem 8.681. Oprócz tego instalacja Catalyst 9.12 zapewnia:

6% wzrost wydajności w grze STALKER: Call of Pripyat - platforma z jedną kartą Radeon HD

9% wzrost ilości punktów w benchmarku 3DMark Vantage dla kart ATI Radeon HD 5700 i 5800."

 

Widzisz tu gdzieś wzrost w Dirt 2? Ktos wspominał, ze nie gra w smaki, a każe instalować stery, które głównie poprawiają wydajność w smarkach<lol>;)

Wydaje mi się, że źle pojmujesz informacje o zmianach w sterownikach. To, że podają zmiana 6% czy 9% oznacza, że tu osiągnęli szczególnie duży postęp albo, że ten tytuł miał według nich kluczowe znaczenie. Ale wcale nie znaczy, że na przykład w dirt2 nie zyskali 2% albo w mało znanej grze 10%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość NuCore

Jakby nie patrzeć gdyby było się czym pochwalić producent, by o tym wspomniał, tak więc żadnego wzrostu poza błędem pomiarowym nie było w stosunku do sterów 9.10, tak więc spiskowa teoria Firekage'a leży. Z tego co pamiętam, jeśli producentowi sterów udało się choćby minimalnie poprawić stery zamieszczał informację w stylu: poprawiona ogólna wydajność np.: w DX10, a skoro nie napisał, to albo nic nie poprawiono, albo nie wykracza to, poza granice błędu pomiarowego.

 

@Slawex1983

 

Popieram:) jako, że nasz forumowy kolega, ma klapki na oczach i jego świat składa się tylko z fps'ów, to nic dziwnego, ze ciągle podnosi granice fps w górę;) Widzi różnice w 1920x1080 między AA4x, vs. AA8x, ale nie widzi różnic między Dx9.0c, vs. Dx11 argumentując, że tego drugiego nie da się zobaczyć gdy samochód szybko jedzie;), ale jak ten sam samochód szybko jedzie różnice w AA w full HD już widzi;) Zastanawiające;)

 

P.s.

Firekage, to powiedź, gdzie widziałeś Dirta2 w DX11, bo z tego co wnioskuję tylko ze zdjęć, chyba ze ściągnąłeś ze strony NV nowy wzór naklejek na grafę i masz nowszy DX, jak to obecnie robią z seria GT3xx;) - taka metafora, bys się nie czepiał jak szczerbaty sucharów.

Edytowane przez NuCore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firekage czy ty jesteś chory? 90% nowych gier będzie korzystało z DX11. Dlaczego? Sam sobie odpowiedz. Chyba, że wciąż myślisz, że nowe produkcje będą robione pod DX9.

PS. Oglądając film w TV pewnie strasznie klniesz, że klatkuje. Tacy ludzie jak Ty są po prostu uzależnieni i nie widzą świata poza grami. Liczą każdą klatkę, jakby świat miał się zawalić, gdy nie będzie 60FPS w FullHD.

Tia 90% na DX 11. Chyba w 2012 jak nowa generacja konsol i UE4 wyjdzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Dla Twojej funboyskiej świadomości, wyniki pochodziły z wbudowanego benchmarka w dirta 2, gdzie masz publikę, water splash'e itd, a nie jak np.: Maroko czy inne pustynne plansze, gdzie gra wyraźnie płynniej działa. Już widzę jak masz Dirta 2 u siebie na kompie;)

I do Twojej swiadomosci - benczmarki niczego soba nie rezprezentuja jesli TY masz takie wyniki przy dodatkowym obciazeniu procesora 7 zawodnikami, ale widac, ze nic z tego co recenzenci pisza do Ciebie nie dociera i brniesz dlaej. Tesggraficzny robi sie bez przeciwnikow, a benczmarki zostaw dzieciom.

 

Dobry zart - benk chodzi na ATI swietnie. Od lat im dobrze benki chodza...

 

Z MSAA 8x mam:

 

Min: 33.0fps

Avg: 50.2fps

Jak pisalem, benk mnie nie interesuje. Recenzje z portalow maja gorsze wyniki niz Twoj swietny test i to przy 2x nizszym AA.

 

Po drugie jak pisałem, dla tego że na siłę próbujesz udowodnić swoje senne teorie, czepiasz sie co rusz nowych szczególików. Czytałeś wogóle co dają stery 9.12?

Relase notes.

 

 

Widzisz tu gdzieś wzrost w Dirt 2? Ktos wspominał, ze nie gra w smaki, a każe instalować stery, które głównie poprawiają wydajność w smarkach<lol>;)

A pewny jestes, ze tej juz nic nie poprawiaja? Do tego testuje sie na portalach nie na dogodnych dla mnie sterownikach, a najnowszych z certyfikatem. Ty olewasz nie dosc, ze to, tak jeszcze walisz benczmarkiem.

 

Po trzecie, z chęcia przeprowadze test w 1680x1050, bo nadal nie zrealizowałeś swojego honorowego zwrotu z 40fps'ami. Wpierw twierdziłeś, by karta osiągała 40fps w 1680x1050, a juz od wczoraj zaczynasz żądać 60fps i to w full hd;)

Wyzej masz portal, ktory to recenzowal, ktory ZNA sie na tym w przeciwienstwie do Ciebie. Wyniki macie takie same? Z aa8? Jasne.

 

P.s.

 

Jest ustawione DX11, gdyż nic nie zmieniałem, jest domyślnie jak było, wiec swoje funboy'owskie teorie spiskowe schowaj na półkę z bajkami, bo widać często na nią zaglądasz;)

I o to pytalem...

 

P.s. 2

 

Naucz się wreszcie czytać ze zrozumieniem i zdejmij klapki z oczu, bo gdzie pisałem, ze to był mega wielki test? Odszukaj, co napisałem, a potem się wymądrzaj.

Ty naucz odrozniac test gpu od cpu. Naucz sie robic realne, bez pomocy optymaizowanych demek.

 

Firekage czy ty jesteś chory? 90% nowych gier będzie korzystało z DX11. Dlaczego? Sam sobie odpowiedz. Chyba, że wciąż myślisz, że nowe produkcje będą robione pod DX9.

PS. Oglądając film w TV pewnie strasznie klniesz, że klatkuje. Tacy ludzie jak Ty są po prostu uzależnieni i nie widzą świata poza grami. Liczą każdą klatkę, jakby świat miał się zawalić, gdy nie będzie 60FPS w FullHD.

 

Nie rozsmieszaj mnie. Nic nie wiesz widocznie o rynku, branzy, developingu i cenach takich przedsiewziec skoro wysakujesz mi z DX11. Ile gier masz lacznie na DX10 i 10.1, a ile na DX9, wreszcie - ile z tego to multiplatformowe porty.

 

Produkcja konsolowego Too Human kosztowala 300 mln.$ i juz widze jak na sile dodaja mu DX11. Mafia ma byc natywnie pod DX9 i nawet nie mysla o 10, a co dopiero 11.

 

 

GET REAL, era konsol i wplywow z nich.

 

 

PS - zachowaj sobie frojdowska analize dla siebie bo na chwile obecna to mozesz wrozyc z fusow, nie znasz mnie, nie wiesz co jest dla mnie wazne, a to jest temat. Jesli nie umiesz oddzielic reala od forum to przykro mi. W ogole nawet nie wiesz w co gram...i ile gram wiec swoje tezy zachowaj dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frykasie odpowiedz sobie sam dlaczego jest tak mało gier DX10. Może z powodu małej popularności Visty? Może dlatego, iż DX10 jest zasadniczo inny od 9? A może dlatego, bo są to dużo młodsze API od 9?

Edytowane przez slawex1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...