Skocz do zawartości
ath

ATI Radeon HD5750/HD5770

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam Windows XP Professional. Gdy chcę z płyty producenta zainstalować sterowniki karty graficznej to pokazuje się proces instalacji a po 10 sekundach system się bez ostrzeżenia restartuje. Co mam zrobić aby zainstalować jakoś te sterowniki żeby działały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie. jakie są szanse zamontowania accelero s2 na niereferencyjnym 5770 od asusa (nie cucore tylko glaciator. dziwne że asus już nie używa tej nazwy.)?

 

 

Asus ATI HD5770 512 + Accelero S1 rev. 2

Dołączona grafika

wiecej foto tu:

klik

TEMP pasywnie w idle sa identyczne jak temp z oryginalnym chłodzeniem:

post-4543-022794800 1285777790_thumb.gif

 

Niestety pasywnie w Furmarku i grach nie wyrabia (kiepsko wentylowana budka)ponad 90 stopni, konieczny jest nawiew 120 lub 2X92.

Edytowane przez sts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nie ref. sapphira , który teraz kosztuje 600zł+, chciałem dokupić drugą kartę jak najtańszym kosztem, tanie są modele asusa, jednak posiadają one tylko 1 złącze na mostek CF :F i nie wiem czy to będzie śmigać.

Mówisz o porównywaniu taktów ale to chyba dola SLi, widziałem gdzieś CF i każda karta pracowała z innym zegarem..

Edytowane przez master4life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey, pusciłem Sapphire HD5750 (700/1150) z zegarami HD4770 (750/800) i przewaga tej pierwszej w 3d marku vantage 8659 do 7900. Wynika to pewnie z 2x wiekszej ilosci pamieci oraz o 12,5% wiekszej ilosci jednostek cieniujacych oraz teksturujacych.

 

 

Mam natomiast pytanie, suwak GPU w AMD Override skonczył mi się na 870MHz, czym można ją wyżej podkręcić? Niby MSI Afterburner pozwala, ale mi cofa zegar do 870MHz. ;/ Help

 

Vantage 10292 przy 870/1250MHz póki co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej ściągnąć RBE(Radeon bios editor), GPU-Z, i atiwinflash'a. Gpu-z'tem ściągasz bios z swojej karty, RBE edytujesz wartości graniczne suwaczków(tym samym ściągasz organicznie), winflashem wgrywasz z edytowany bios.

 

Zipp do FLEX'a sapphire wypuściło już kilka nowych biosów poprawiających błędy.

Edytowane przez master4life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie zakupiłem PowerColor hd 5770 PCS+, włączyłem Gothica 4 i po ok. 30 minutach czarny ekran i koniec, restartuje i niby w porządku, ale od czego taki zwis mógł być? Sterowniki zainstalowałem ze strony PowerColor wiec wszystko powinno być ok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma piernik do wiatraka? Monitor nie może spowodować zwiechy kompa, chyba że idzie jakieś przebicie po kablu ale wtedy to monitor wcale by nie działał. Najlepiej sprawdź grafe na innym kompie, w tej samej grze. Serwis po testuje z 30 minut i powie że sprawna więc...

Edytowane przez master4life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

W lipcu kupiłem kartę asusa 5770 tą Asus Radeon HD5770 CuCore 1024MB DDR5 /128bit/ DVI/HDMI [EAH5770 CUCORE/2DI/1GD5/A] - 539zł : Esc.pl i jej nie kręciłem. Grałem dzisiaj w battlefielda bad company 2 po 30 minutach czarny ekran. Dobra restartuje kompa i włączam GPU-Z i znowu battlefield. Po 5 minutach grania wyłączam i patrze na GPU-Z a tu 87 stopni. To za dużo nie?? Grafika w battlefieldzie na najwyższych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy<span style='color: red;'>[ciach!]</span>l to chłodzenie i zamontuj coś wydajnego. Nie jesteś pierwszą osobą z takim problemem.

 

a to normalne, że na tej karcie są aż tak wysokie temperatury czy może to wina czegoś innego??

A jeżeli nie, to jakie chłodzenie polecasz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...