Skocz do zawartości
Kaeres

Odkurzacz samochodowy

Rekomendowane odpowiedzi

Do codziennego użytkowania na prąd 12V z gniazda zapalniczki.

Czy nada się taki najtańszy z allegro - ODKURZACZ SAMOCHODOWY 12V NAJTANIEJ NA ALLEGRO FV (1230362447) - Aukcje internetowe Allegro

czy trzeba zainwestować w coś porządnego - BLACK&DECKER ACV1205 ODKURZACZ SAMOCHODOWY 12V (1244278104) - Aukcje internetowe Allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka nie sprawdzi się za nic, sam kupiłem jakieś badziewie za 50zł....dziś wole raz na tydzien podjechac na myjnie reczna za 2zl odkurzacz, a moc ma taka że piach spod dywaników wciąga:P

Jedyny plus samochodowego odkurzacza...to końcówki, wszedzie dało się wleźć8O ...ale co z tego jak nie ciągnął8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda kasy na takie wynalazki, ten z pierwszego linka to pewnie spali się po paru razach użytkowania. Mój kolega miał kiedyś jakiś odkurzacz samochodowy z biedronki za 30zł, podziałało to z pół roku i padło, a i tak dobrze nie odkurzał, za mała moc. Także w tanie odkurzacze nie ma co się bawić, ten za 120zł wydaje się ok, pewnie będzie już dużo lepszy o całej reszty taniego chińskiego badziewia.

Edytowane przez MaRuH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten syf z 1 linku nie pociagnie nawet śmietki lekkiej a co dopiero mówić o jakiś kamyczkach z butów, jak już chcesz odkurzać to lepiej w coś lepszego zainwestować co ma jakiś ciąg...

 

btw. odkurzasz codziennie w samochodzie ? 8O

 

Nie bo nie mam odkurzacza samochodowego 8O

Ale wywalam codziennie piaskownice z dywaników więc raczej bym odkurzał codziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...