Skocz do zawartości
mobot

Kupno laptopa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Coś dawno nie pisałem na forum, a na subforum laptopowym chyba w ogóle się nie udzielałem.

 

Do rzeczy.

 

Potrzebowałam bym waszej pomocy przy kupnie laptopa. Zależało by mi na:

 

CPU - circa i5 460 [przy niższej grafice można pokusić sie nawet o i7, ale nie wiem czy w tej cenie]

GPU - wolal bym coś wydajności 5650, ale przy wymaganiach [patrz niżej] bardziej liczy się dla mnie cpu

Matryca - 17", matowa

Cena - i teraz zgrzyt - najchętniej do 3 tys, ew mógłbym coś dorzucić.

Wymagania: projektowanie - AutoCAD, Inventor oraz 3dsMax - tutaj z tego co się orientuję obliczenia spadają na CPU, wiec grafika mniej ważna, chociaż integry bym nie chciał.

 

Znalazłem cosik takiego HP ENVY15 1060 i7 720QM 320GB 4GB HD4830 (1244620524) - Aukcje internetowe Allegro ale ta matryca :/ niby sa jakieś tam folie "antiglare", ale na ile można temu zaufać ...

 

Czy coś takiego Laptop HP dv6-2090 Intel i7 GF GT230M 1GB 320GB FV (1242614409) - Aukcje internetowe Allegro

 

Najbardziej przemawia za mną Notebook DELL Vostro 3700 17,3"/i5-520M_2.4GHz/4096MB/500GB/DVDRW/GF330M/NoOS/Srebrny ale cena :/ edyta jak się poszuka to można dostać już za 3200-3300

 

[to są tylko przykłady modeli, nie chodzi mi teraz o sklep, czy sprzedawców na allegro - to tak żeby uciąć wszystkie zbędne dyskusje]

 

Pozdrawiam

Edytowane przez mobot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...