Skocz do zawartości
Nick126

Po chwili pracy, monitor gaśnie, muzyka zacina i nie da się nic zrobić.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Komputer starszy - celeron 1,7; 1gb; gf 3; 40gb.

Problem jest taki, że pochodzi chwile, czasem dłużej, czasem krócej i się wyłącza monitor. Najpierw się gasi normalnie, później znów ma zasilanie ale jest cały czarny ekran (praktycznie nic się nie zmienia na ekranie, tylko po diodzie można poznać). Muzyka w tym czasie się tnie albo wogóle wyłącza, komputer słychać ze pracuje. Nic nie da się zrobić, tylko restart coś 'działa'.

Zauważyłem, że głównie się dzieje to podczas uruchomienia wielu procesów - tj. np. antywirus, muzyka, gg, net, ale nie koniecznie bo nawet przy włączonym tylko antywirusie (skanowanie całego kompa) się zdarzyło.

Co to może być? Jak temu zaradzić? Może jakieś logi wrzucić z czegoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już komputer wogóle się nie "wybudza", słychać jak wszystko chodzi, tylko monitor nie ma obrazu ani się nie załącza.

Zasilacz działa bo wszystkie wiatraki w komputerze chodzą.

Kondensatory sprawdzałem i też nic niepokojącego nie zauważyłem.

Zasilacz wymieniany był na Fortrona z dwa lata temu.

Kurz - nadal to może być on powodem? Możliwe, że ma coś mocno zakurzone, ale żeby aż tak, że wogóle nie chce się wybudzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...