Skocz do zawartości
tommymm

glosniki + karta dzwiekowa na usb

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar pozbyc sie swoich starych glosnikow creativa i kupic cos nieco lepszego.

 

Zastanawiam sie nad microlabami solo 6c lub 7c. Chociaz te ostatnie moga przerazac troche rozmiarami. Obecnie mam pokoj okolo 10m2, ale za jakis czas planuje zmienic go na nieco wiekszy.

Do glosnikow bede musial zakupic zewnetrzna karte dzwiekowa na usb, bo korzystam z lapka.

Slucham roznej muzyki z nacickiem na roka, nie jestem jakims wielkim fanatykiem poteznych basow, ktore zatrzesa pokojem :)

 

Ktore glosniki z wymienionych polecacie 6c/7c, a moze jakas inna firme? Na jaka karte sie zdecydowac?

 

Na calosc mam zamiar poswiecic jakies 600 - 1000 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> microlaby i odrazu powymieniac w nich wszystkie MARNE W PYSK przewody oraz potencjometry - dopiero wtedy będą coś więcej warte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> microlaby i odrazu powymieniac w nich wszystkie MARNE W PYSK przewody oraz potencjometry - dopiero wtedy będą coś więcej warte

 

W ten sposob stracilbym najprawdopodobniej gwarancje.

To jakie glosniki polecasz, tak aby nie ingerowac w elektronike i kable glosnikow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli juz to MKII ale one z kolei są przebasowane...520 to lipa

lepiej poszukaj a niedrogo nawet uzywane mozna trafic Behringer Thruth 2031A...alesisa nawet nie tykaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...