Skocz do zawartości
ath

Nba 2k11

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

Dwunasta odsłona serii gier koszykarskich, sygnowanych logiem 2K Sports.

 

NBA 2K11 to kolejna, dwunasta już odsłona popularnego cyklu gier sportowych, pozwalającego wziąć udział w rozgrywkach najlepszej koszykarskiej ligi świata – NBA. Produkcja powstała w studiu Visual Concepts we współpracy z 2K Games, a jej patronem został Michael Jordan, jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w historii.

 

Na początku rozgrywki wybieramy drużynę, którą będziemy następnie prowadzić do mistrzostwa, grając nią przez cały sezon bądź też poczynając od fazy play-off. Jeśli chcemy, możemy także wzbogacić zabawę o liczne opcje menadżerskie – tak, by decydować praktycznie o wszystkich aspektach kierowania klubem z NBA, od organizacji szkoleniowych obozów, poprzez podpisywanie kontraktów z graczami i sztabem szkoleniowym naszego zespołu, aż po rozgrywanie poszczególnych spotkań na wirtualnym parkiecie.

 

Podobnie jak we wcześniejszej edycji, tak i w NBA 2K11 dostępna jest opcja NBA Today. Uruchamia ona system informacyjny, który na ekran naszego komputera przenosi na bieżąco wszystkie istotne wydarzenia ze świata NBA. Dzięki niemu zaraz po włączeniu gry mamy dostęp do najświeższych wyników, statystyk zawodników czy nadchodzących spotkań naszego ulubionego zespołu.

 

NBA 2K11 to także jeszcze bardziej intuicyjne sterowanie, w którym uproszczono szczególnie przydatne zagrania (np. half-spin). Zrezygnowano także ze stosowanego w poprzednich edycjach systemu kontroli ruchów Isomotion. Schemat uznany przez programistów za zbyt ograniczający zastąpiono innym, autorskim modelem dryblingu.

 

W ulepszeniu oprawy wizualnej pomogła twórcom współpraca ze specjalistami, którzy na co dzień przygotowują telewizyjne transmisje meczów koszykówki. Dzięki ich wskazówkom poprawiono m.in. animowane przerywniki i pracę kamery. Prócz tego autorzy dopracowali modele postaci, uwzględniając nie tylko ich sylwetki, ale także najdrobniejsze detale strojów. NBA 2K11 obsługuje ponadto technologię 3D, jednak do gry nie jest wymagane posiadanie sprzętu, który wyświetlałby taki obraz.

 

Grał już ktoś ? Czytam recki i z tego co piszą to gra miażdży.

 

Nba 2K11 Best Sports Game Ever Made

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miażdży tak samo jak wersja 2k10 miażdżyła, nawet PES-a czy FIFY o lata świetlne jeśli chodzi o gameplay&animacje&oparawa itd, mimo że to inna gra sportowa. Największą bolączką 2k10 na pc-ta to masa bug-ów i słabe online, dopiero po ostatnich patch-ach dało się grać. 2k11 została wszędzie okrzyknięta jako najlepszy kosz elektroniczny ever, multi na konsole podobno sporo lepsze niż poprzednia edycja.

 

http://www.youtube.com/watch?v=TvYSj-pxBDo&feature=player_embedded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest genialna. Mówię o offline bo w multi jest dajel lag fest ;(. Wszystko poprawione w stosunku do 2010. Najlepsza gra sportowa w jaką kiedykolwiek grałem :) Gram na zmianę z fifą 11 ;) Poniżej filmik z meczu, który przed chwilą rozgrywałem z Jordan Mode:

http://www.youtube.com/watch?v=IM0qqgoSa7k http://www.youtube.com/watch?v=31QTTG6ZSzc

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, zawsze omijałem tą grę bo była po prostu kijowa.

Kiedyś istniała taka jedna gierka się nazywała "2000 Inside Basketball" i miażdżyła EASports w każdym calu.

Ale widzę, że będę się musiał przeprosić z EA w sprawie kosza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NBA Live Series Center • View topic - NBA 2k12 Demo - Graphical Miracle - Released - SSAO, lepsze 'self shadow', odbicia na parkietach są teraz pikne itd.

post-112033-079336000 1286988761_thumb.jpg

jd's pro/sim sliders' 100 realistic 12 min. qrt's - Page 2 - Operation Sports Forums - slidersy, chwalone przez większość. Sam zagrałem na nich dopiero 1 mecz i jest fajnie

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bajer full :) Jesli kts gra to polecam <span style='color: red;'>ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span></span> Steva Nasha :D Niewiem czy to z nim cos jest nie tak czy z gra, ale jak gram sezon to srednio w meczy wycisne nim 40-136 pkt ;P. Gram tylko na pro, poniewaz mimo wszystko akcje pod koszowe i szybkie ataki nie sa wcale takie latwe. A grajac Nashem, ktorego mam w NYK wystarczy odpowiednia strategia/zagranie i wpada kazda 3. ;) W 2k10 niestety ciezko bylo cos takiego zrobic, a tutaj Nash miazdzy.

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale narzekacie ludzie, w której dekadzie Wy żyjecie ? Przecież gamepad z analogami i triggerami to podstawa do gier sportowych. Jeśli nie macie xbox-owego a np. logitech-a jak ja rumblepad2 to wystarczy skorzystać z emulatora kontrolera xbox-a i gra automatycznie ustawi wszystkie ikonki pod kontroler z xbox-a i będzie wszystko piknie działać.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy poziom trudności na pro jest podobny do tego z 10? Bo w 10 nawet na najłatwiejszym poziomie nie ma taryfy ulgowej.

Co do pada to kupiłem jakiegoś jednego z najtańszych za jakieś 30zł i można spokojnie grać. Na klawie tego nie ogarniałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie co do trybu My Player. W nba 2k10 rozegrałem 215 meczy 8) grając centrem 2 sezony w Lakers a potem przeszedlem do Memphis. Wszystko było pięknie do momentu gdy zacząłem grać w 2k11. W 2k10 gdy chciałem otrzymać podanie czy to na wolna pozycje czy nawet gdy było przy mnie 2 obrońców to otrzymywałem je od razu. W 2k11 też zacząłem My Player centrem. Ustawiam sie do Post Up i chce otrzymac podanie - od razu nota leci w dół. Wychodze na czystą pozycje i chce otrzymać podanie - brak noty ale i brak podania. Nawet gdy ciągle wciskam ze chce dostać piłkę to nic się nie dzieje poza ciągłym obiżeniem noty. Dostaje piłkę tylko wtedy gdy komputerowi się zachce. Czy tylko ja mam taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam mieć dośc tej gry i trybu my player. Uważam, że jest słabiej niż w 2k10.

- przechwyty komputera, dramat.

-nie można wywalczyć faulu ofensywnego-zawsze kończy sie to blocking foul.

-większość meczy, których nie chcę rozgrywać i daje sim to end konczą się wynikami 40-32 mimo, ze gram 7 min qw. i ustawione 12min sim. a statystyki np: 9% za 3pkt i 34% za 2 gdzie grając z Suns sa gracze z 3 jak nash, dudley i inni.

-beznadziejne podania - zamiast podania do najblizszego gracza czy gracza pod koszem jest podanie do gracza po przeciwnej stronie boiska co kończy się przechwytem albo stratą (piłka odbija się od tablicy)

-brakuje klawisza przewijania męczących i przydługawych wstawek szczególnie jak ktoś bierze czas.

 

Duży plus za Jordana -naprawde duża frajda choć przypomina to trochę forsowanie god mode. Ale odwzorowanie ruchów i zagrań danych graczy jest świetne.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dajcie spokój co Wy porównujecie z nba2k11 :lol: to nawet startu nie ma do nba2k10, poza tym to nba elite dostał cancell-a i nie ujrzy światła dziennego. Pewnie jak zarząd ujrzał ten filmik i zobaczył konkurencje to poszedł po rozum do głowy. Może doczekamy się takiego restartu serii jak to było w przypadku fifa ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, mam malutki problem jest chodzi o NBA 2k11 od 2kSports.

 

Chciałbym jakoś zajebiscie dryblować tak jak miało to miejsce w nba 2k10 gdzie kobe'm Bryant'em mogłem objechać każdego :D. Mam wersję na PC, i moje pytanie brzmi, czy podacie mi jakieś wskazówki co do dryblingu ?? w 2k10 zawodnik mi robił spiny na guziku "A" na klawiaturze (przynajmniej miałem tak ustawione) tutaj w 2k11 na tym przycisku jest zupełnie coś innego.

 

Jeszcze raz proszę o wskazówki jesli chodzi o drybling w NBA 2k11 :)

 

Z góry dziękuję. Pozdrawiam, th1ng.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może instrukcję myszy zjadły? Nie, żebym się czepiał, ale skoro chłopak się pyta, to można by mu pomóc... przecież mądry człowiek sprawdziłby instrukcje/manuala/readme przed zadaniem pytania wg mnie :) a ja NBA nie mam, więc nie pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wgrać sobie Global V5 (zawiera znany shadowmod w wersji 8) oraz Photo Mod Ultra 4, jest to tak naprawde enbseries skonfigurowany pod nba2k11. Zrobił to też koleś odpowiedzialny za shadowmod-a. Gra po prostu wygląda OBŁĘDNIE!! :) Jak transmisja z telewizji. Przy włączonej synchronizacji pionowej mam stałe 60fps (a bałem się bo to enbseries w końcu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...