Skocz do zawartości
ath

Nba 2k11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie jestem szczesliwym posiadaczem 2k11 jestem uzytkownikiem pecetowej wersji gram na klawie. I tu pojawia sie pytanie czy rozgrywka tzn odbior pilki wsady etc sa mozliwe do wykonania na klawie. a jesli nie to czy posiadanie pada umozliwia zabawe z tym co wyzej napisalem. dodam jeszcze ze na klawie nie moge nawet odebrac pilki przeciwnikowi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kolegów powyżej.

 

Mzarek

skill points musisz przeznaczać na wartości Dunk.Zawodnik szybko robi wsady a po osiagnieciu chyba 80 pkt odblokowujesz wsady specjalne, ktore moze przypisac w EDYCJi swojego zawodnika. Gracz robi wsad po nacisnieciu rzutu lub prawy analog w jednym z 4 kierunków (kazdy kierunek inny typ wsadu) w dogodnej sytuacji np. kontra, brak obrony itp.

 

RayBan

Na klawiaturze mozna wykonać niemalże wszystko to co na padzie. Niemniej nie polecam gry na klawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Gram w tę grę od wczoraj a mój angielski jest na słabym poziomie i mam kilka pytań:

 

1.Jak w trybie my Player rozdawać statystyki

2.Sterowanie ti będzie dużo zagadnień

Co znaczy? i napiszcie do czego to sie przydaje

-Fake pass

-Hopstep

-Positional plays/Pick control

-Icon pass

-Clutch

-Shot stick Up/Down/Left/Right

-take charge

-steal

-block/rebound

-Icon swap

-Double team

-Intense-D

 

Próbowałem z translatorami ale nie pomogły.Proszę o pomoc gram na padzie a ze wszystkich meczów mam ocenę F bo nie wiem jak sie gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno, o co chodzi w rzutach wolnych(tych po faulu)bo coś mi wyskakuje że naciśnij "c" czy coś jak naciskam c to się nic nie dzieje więc klikam na rzut no i gościu rzuci ale nigdy nie trafi bo wyskoczy że za wcześnie lub za późno, doradźcie o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Fake pass - zmyłka polegająca na tym że zawodnik udaje, że chce do kogoś podać

-Hopstep - nie wiem ale step to krok czyli coś z pracą nóg pewnie

-Positional plays/Pick control - wiem co to znaczy, ale nie wiem co to robi w grze

-Icon pass -jakiś rodzaj podania

-Clutch -chwyt/uścisk nie wiem o co chodzi

-Shot stick Up/Down/Left/Right

-take charge

-steal -chodzi chyba o zabranie piłki przeciwnikowi

-block/rebound -blokuj/odbij

-Icon swap

-Double team

-Intense-D

 

Z resztą musi Ci pomóc ktoś kto widział tą grę na oczy. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy, mam pytanie. Mam NBA od niedawna, gram na klawie. Któregoś dnia włączyłem sobie tryb "My Player" i chciałem rozdawać umiejętności. No i właśnie. Nie mogę przełączać kategorii, w jakich chce rozdawać umiejętności. Mam tylko kategorię offense nie mogę przełączyć na defence (jeśli taka kategoria jest, a powinna być). Podobnie mam gdy chce wymienić zawodnika, w trybie Association. Nie mogę przełączać między ofertami, które składają mi drużyny. W pozostałych przypadkach jest ok. Klikam na te strzałki myszką i nic. Co mam zrobić?

 

No i jeszcze jedno. Niedawno wyszedł patch do NBA, bez którego nie mogę logować się do sieci. Kiedy próbuje instalować łatkę, komputer momentalnie się zawiesza i nie mogę kliknąć next. Wiecie co trzeba zrobić?

 

Chłopcy, mam pytanie. Mam NBA od niedawna, gram na klawie. Któregoś dnia włączyłem sobie tryb "My Player" i chciałem rozdawać umiejętności. No i właśnie. Nie mogę przełączać kategorii, w jakich chce rozdawać umiejętności. Mam tylko kategorię offense nie mogę przełączyć na defence (jeśli taka kategoria jest, a powinna być). Podobnie mam gdy chce wymienić zawodnika, w trybie Association. Nie mogę przełączać między ofertami, które składają mi drużyny. W pozostałych przypadkach jest ok. Klikam na te strzałki myszką i nic. Co mam zrobić?

 

Dobra OK, sprawa załatwiona. Trzeba było po prostu nacisnąć nawias hehe :D O ja głupi. Ale z tą łatką dalej jest kłopot :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Fake pass - zwod podaniem

-Hopstep - jest to krok, po ktorym nie mozesz sie juz poruszac, najczesciej naskok na obydwie nogi

-Positional plays/Pick control - zaslona

-Icon pass - nad zawodnikami pojamiaja sie znaczki i po wcisnieciu odpowiedniego dany zawodnik otrzymuje pilke

-Clutch

-Shot stick Up/Down/Left/Right - rzut prawa galka na padzie, dzieki temu robisz efektowne leyoopy i dunki

-take charge - zawodnik ustawia sie w pozycji gotowy na faul ofensywny

-steal - przechwyt

-block/rebound - blok / zbiorka

-Icon swap

-Double team - podwojenie

-Intense-D - o ile sie nie myle oznacza to presing w obronie ale tu moge sie mylic

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale skąd w ogóle ten cd-key skoro nie masz płyty ? Chyba samych kluczy nigdzie nie sprzedają, no poza steam, ale tam też ściągasz instalację. :]

Jak kupiłeś na allegro albo masz z innego źródła to po pierwsze nie jest to do końca legalne, bo pewnie w "eula" jest napisane, że musisz posiadać także nośnik itp. a dwa, że niektóre gry online nie będą działać po zapodaniu cracka, bo klient wykryje nie oryginalny exe i będzie wywalał - takie zabezpieczenie przed jakimiś cheatami itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie myślałem o kluczach z allegro, ale nie do końca wiedziałem na czym to polega, już rozumiem. Głównie zależało mi na tym, żeby mieć gre szybko, bez czekania na przesyłkę, a pudełka z grą też mi wcale nie potrzeba. Na steamie jest drożej, ale rozwarze tą opcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje odpowiedzi czy da sie ominąć mecz w nba2k11 w trybie my player???

Chce omijać mecze w nba2k11 bo niektóre są nudne i wiem że bez mojej gry w meczu i tak moja drużyna wygra prosze o pomoc.

<_<

post-188848-0-26497700-1314877910_thumb.png

Edytowane przez HYCZKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...