Skocz do zawartości
papi79

tp-link 941 nd - problem z wifi

Rekomendowane odpowiedzi

witam, kupiłem ww router i mam poważny problem z WIFI. o ile dwa kompy podpięte po kablu działają super, o tyle wifi nie ma praktycznie zasięgu - czsem 1m, czasem nawet z pół metra netbook nie widzi sieci.. inne blokowe sieci wyświetla, więc to nie problem netbooka. wymieniłem router na nowy taki sam egz i jest dokładnie to samo..

jakaś porada? ustawienia routera wifi mam na auto tzn prędkości/kanały. nadajnik na HIGH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj na netbooku program inssider. On Ci pokaże jakie są sieci na których kanałach, a potem odpowiedni kanał ustawisz w konfiguracji swojej sieci.

 

tak też zrobię. mam natomiast pytanie: skoro mój router ma 3 anteny i jest mega/super/hiper (oczywiście się śmieję ale pewnie większość to routery za 90-120zł) to dlaczego to nie inni mają problem z moim tylko ja mogę mieć problem z innymi(zajmującymi już konkretne kanały)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakłocenia - przez to że ty zajmujesz taki sam kanał inni tez mogą mieć problem - oczywiście bardzo wiele zależy od budynku....kolega ma taki pokój że żadna komórka nie łapie - ale wystawi tylko telefon za okno i juz full zasięg - w przedpokoju równiez...beton czyni cuda:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...