Skocz do zawartości
jonas

Rejestracja "anglików"

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszym sposobem na pozbycie się migreny jest amputacja głowy. Najlepszym sposobem na zlikwidowanie przestępczości jest zabicie wszystkich ludzi.

Nie o to chodzi. Wiadomo, że najlepszym rozwiązaniem jest wybudowanie sieci dróg. Jest to jednak rzeczą niewykonalna przez najbliższe lata. Tak samo niewykonalne jest zabicie wszystkich ludzi, czy wielokrotne obcinanie sobie głowy ;)

 

Nawet nie podsuwaj nikomu takich pomysłów.

To wcale nie jest taki zły pomysł ;) . Niższa cena paliwa, mniej zanieczyszczeń, bezpieczniejsze drogi, mniej dziur, 10x mniej pojazdów w wątpliwym stanie technicznym, praktycznie brak młodych gniewnych, rozwój pkp, pks czy mpk (tak ULLISSES, zastapili by smierdzące autosany nowymi solarisami ;) ) etc

 

Tak sobie tylko rozważam, nie "zniszczcie" mnie :lol:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I te nowe PKSy, PKP, MPK czy inne GKSy beda kursowac tak zeby zadowolic kazdego czlowieka dojezdzajacego np. do pracy jak jego wlasne auto?

W zyciu taka ustawa nie wejdzie.

 

Nasze państwo w niektorych kwestiach jest cofnięte jak licznik w dobrym "tedeiku" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wcale nie jest taki zły pomysł ;) . Niższa cena paliwa, mniej zanieczyszczeń, bezpieczniejsze drogi, mniej dziur, 10x mniej pojazdów w wątpliwym stanie technicznym, praktycznie brak młodych gniewnych, rozwój pkp, pks czy mpk (tak ULLISSES, zastapili by smierdzące autosany nowymi solarisami ;) ) etc

Po tygodniu w Paryżu jestem w stanie uwierzyć, że komunikacja zbiorowa, publiczna czy jak ją zwać, jeśli jest mądrze zaplanowana i dobrze prowadzona, praktycznie skreśla prywatny samochód w dużym mieście, chyba że planujesz ogromniaste zakupy żarcia na tydzień.

 

Ale jak do pracy będę miał niedługo 25 km, to autobusami jestem w stanie dojechać i wrócić jedynie na nockę - pierwsza i druga zmiana są poza zasięgiem wyobraźni lokalnych przewoźników i ich rozkładów jazdy. Przybędzie więc jeszcze jeden cham w starym samochodzie na polskich drogach, przykro mi :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mądrze zaplanowana i dobrze prowadzona

 

W Polsce nie występują takie zjawiska :lol:

 

A nawet jak pojawia się jakiś przebiśnieg, to jest potem źle prowadzony, albo odwrotnie, był źle zaplanowany. A jak to mówią najstarsi Górale, z pustego to i gazda nie naleje ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...