Skocz do zawartości
Divek

Sprzęt nagłaśniający do komputera 200-300pln

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak... postaram się oszczędzić wam eseju z wydarzeń, które wpłynęły na chęć kupna głośników i przejdę do sedna sprawy.

W skrócie powiedziałbym... Ja szukać dwa duża tuba co głosy wydaje :D

ale niestety, nie urodziłem się w afryce więc będę zmuszony do używania skomplikowanej polskiej mowy

wraz ze stosowaniem zaimków, przyimków, odmianą rzeczowników, przydawek, i innymi pociesznymi przeszkodami.

Nie jestem do końca pewien czemu w nazwie tematu nie napisałem po prostu głośniki...

chyba sprzęt nagłaśniający brzmi jakoś tak bardziej porządnie,

a ja potrzebuje porządnego i zacnego sprzętu :|,

niestety zacność ów sprzętu jest skutecznie ograniczona przez moje fundusze, a ograniczenie to bardzo dobrze obrazuje ten i oto przedział od 200 do 300 plnów.

Ehhhhh miałem coś naskrobać szybko i zwięźle a wyszło jak zwykle... Także ten tego... konkrety:

 

Głośniczki będą podpięte do stacji roboczej ze zintegrowaną kartą dźwiękową

występującą w płytach ASUS P5K-E, grać będą w pokoju o wymiarach powiedzmy 4x4.

Preferowałbym coś z subwooferem czyli jakiś 2.1 zestaw, ewentualnie 2.0

Używał ich będę kiedy będę mógł a kiedy będę mógł to używał ich będę do:

 

filmów - 50%

muzyki - 30%

zabijania ludzi na diablo2 w trybie zawodowiec - 20%

Edytowane przez Divek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polece Ci te: Logitech Z-523 zestaw 2.1 - Głośniki komputerowe - Logitech Z-523 zestaw 2.1 od 214.00zł

Głośniki świetne. Grają bardzo czysto głośno i uzależniają od słuchania muzyki. Przez chwile używałem ich na karcie zintegrowanej jakiś tydzień i grają naprawde dobrze. Jednak jeśli zależy wam na prawdę żeby zagrały świetnie, trzeba zainwestować w kartę muzyczną. Ja zainwestowałem w xfi Xteremusic gold i powiem tyle pokazują co potrafią, dźwięk czyściutki i przyjemny. Powiem tak po zakupie karty muzycznej, grają tak jak tego oczekiwałem przed zakupem. Bez karty grają bardzo dobrze, ale na prawdę się marnują, wierzcie komentarzom innych ludzi dot. karty muzycznej. Słucham głównie radii internetowych w jakości 64 i 128 oraz słucham mp3 głównie trance sporadycznie hiphop i sprawdzają się w tej muzie genialnie. W moim pokoju pasują idealnie, kable są odpowiedniej długości. Jeśli chcesz ściągnąć grila to przygotuj się na porysowanie wokół grila, jest mocno przyklejony do suba. Nie polecam odrywać grila to nie ma sensu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda kasy na kartę do takich głośników - integra wystarczy w zupełnosci(oczywiście integra klasy realtek 888 889A itp choc i gorsze dadzą radę)

Edytowane przez pkomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...