Skocz do zawartości
logray

ups a zasilacz

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniłem zasilacz z Corsaira 650 na Enermaxa 800 i części w komputerze z E6600 na i7 950. Karta grafiki to 4870. Całość działa ok i byłbym w pełni zadowolony, niestety mój UPS się zbiesił. Raz na jakiś czas wyłącza mi prąd na wyjściu. Nie za często ale i tak wystarczy aby mnie wkurzyć. Obciążenie podczas pracy nie przekracza 66% (2 z 3 zielonych diod). Przy czym te 2 diody zaobserwowałem tylko przy starcie. Testowo sprawdziłem jak się zachowuje UPS przy wyłączaniu prądu. Wychodzi na to, że bez względu na to czy komputer jest włączony czy nie (cały czas podłączony do gniazdka, czyli zawsze coś żre) zachowanie jest takie same. UPS na chwilę przestaje świecić (coś w środku hałasuje tak jakby wielokrotnie się przełączał), a potem zachowuje się tak jakby się go dopiero co włączyło do sieci. Wie ktoś co to może być? Stawiam, że się popsuł. Trochę to dziwne aby od tak po prostu się zepsuł po upgrade, ale jest to możliwe. Jaką moc powinien mieć UPS zakładając, że będzie podłączony komputer (z odpowiednim limitem na nową grafikę), monitor i router? Co powinienem kupić?

Edytowane przez logray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...