Skocz do zawartości
borozu

Zdejmowanie hasła z karty pamięci

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję pomocy w usunięciu hasła z karty marki Kingston o pojemności 2GB typu MicroSD. Jeśli to ważne, hasło zostało najprawdopodobniej założone na telefonie Nokia E51.

 

Sprawdzałem ten oto sposób: S60v3 - Jak odzyskać hasło założone na kartę pamięci? niestety bezskutecznie. Sposób testowany na E51, po wejściu w podany folder C:\sys\ jest pusty.

 

Znalazłem również sposób wymagający nieco większej inwencji. Chodzi o zbudowanie urządzenia na port LPT i użycie programu MMCprog. Czy ktoś miał z tym styczność? Tak wygląda schemat oraz zbliżony wygląd gotowego urządzenia:

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Chyba, że macie inny skuteczny sposób - chętnie wysłucham :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli katalog c:\sys jest pusty to nie odblokowałeś do końca telefonu. Sprawdzałem przed chwilą tą metodę i bez problemu mam już hasło zakodowane prostym sposobem ?1?2?3?4?5 itd.

 

Chodzi o złamanie zabezpieczeń symbiana? Bo telefon nie był mój tylko kolegi z pracy. Powiedział, że ma zabezpieczenia zdjęte a operację przeprowadzaliśmy progsem X-plore ( oczywiscie z włączeniem widocznosci plikow systemowych etc. ).

Skoro mówisz jednak, że działa to muszę spróbować jeszcze raz.

 

Znalazłem jeszcze taki link: http://stealthhackroom.blogspot.com/2010/06/how-to-unlock-or-hack-memory-card-when.html E51 jest przecież na S603rd więc teoretycznie sposób z mmcstore nie powinien działać...

Edytowane przez borozu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...