Skocz do zawartości
Oststern

Internet w firmie - dsl czy coś innego?

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwonił do mnie konsultant z propozycja zamiany neo na dsl - wariant DSL 4000 za 69 zł netto z możliwością dwukrotnego zwiększenia prędkości wysyłania danych za 19 zł.

 

I tu moje pytanie - czy różnice pomiędzy dslem, a neo będą zauważalne w codziennej pracy? Oczywiście kosultant wymienił listę rzeczy typu pakiet hostingowy, bodajże 5 adresów ip, itp. pytanie tylko ile to wszystko warte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam zmienialem i bylo warto... wieksza stabilnosc itd, ale bylo to kilka lat temu

Teraz ... moze jest inaczej, ale uslugi firmy TPSA mnie juz nie interesuja... Masz jakies inne mozliwosci? Do czego sluzy internet w twojej firmie?

 

Co do innych opcji to wszystko co poleci na laczu TP :)zastanawiam sie nad tym dslem bo tak byloby najwygodniej.

A wykorzystanie sieci to standard czyli www, poczta, komunikator - na 3 kompach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Twoja firma może dużo stracić ze względu na brak internetu, to nie ma co się zastanawiać tylko brać DSLa. Czas usunięcia ewentualnej usterki dla neo to do 48h. W przypadku DSLa- 6h. Z własnego doświadczenia każda awaria (bylo ich 2 w ciągu 3 lat) była usuwana poniżej 4h.

Edytowane przez zoxob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Twoja firma może dużo stracić ze względu na brak internetu, to nie ma co się zastanawiać tylko brać DSLa. Czas usunięcia ewentualnej usterki dla neo to do 48h. W przypadku DSLa- 6h. Z własnego doświadczenia każda awaria (bylo ich 2 w ciągu 3 lat) była usuwana poniżej 4h.

 

Ciężko mi to przeliczyć na konkretną kwotę ale brak dostępu do sieci przez 48h albo dłużej nie jest pomocny w prowadzeniu biznesu :)

Tymi 4h to mnie zaskoczyłeś.

 

zoxob, jeśli mogę wiedzieć to którego dls'a masz u siebie, ja zastanawiam sie nad 4000 albo 8000 różnica w cenie jest jednak znaczna :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...