Skocz do zawartości
kelcior

DOTA 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika


Coming to the PC & Mac in 2011, Dota 2 promises to take the unique blend of online RTS and RPG action that has made Dota popular with tens of millions of gamers and expand upon it in every way.


Oficjalna zapowiedź Valve & Szczegółowe informacje @ Game Informer


Wyglado na to ze game informer jest przeciazony po tym newsie Dołączona grafika , kotaku.com. Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobakiwania o tym ze valve bierze sie za dote byly juz jakis czas temu, zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak nie pojda sciezka obrana przez lol'a to bedzie dobrze :]

 

 

Niech nie walą w *****, tylko powiedzą coś o nowym Half Life.

 

Dude, who cares? :]

 

EDIT

artificial intelligence taking over for players whose connections drop.

łeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, chyba zartuja. Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie uświadomiłem, jak długo w to nie grałem :/

 

łeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, chyba zartuja.

 

Z tego co wyczytałem, AI włącza się dlatego, żeby umożliwić dalszą rozgrywkę pozostałym graczom. Mam nadzieję, że będzie to działać tylko, kiedy ktoś naprawdę zostanie wywalony przez nieaktywność, a nie za każdym razem, jak zacznie przegrywać i po prostu wyjdzie z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwny pomysł z AI grających za ludzi z dc, ale możliwe, że fajnie się sprawdzi.

 

heh, Valve bardzo kompleksowo podszedł do tematu, 2011 będzie rokiem doty :D

 

 

twórcy HoN-a chyba już rozpaczają ;]

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem, AI włącza się dlatego, żeby umożliwić dalszą rozgrywkę pozostałym graczom.

 

Ok, rozumiem, ale powiedz mi JAK bot moze zastapic gracza? Jak pingne mu cos na mapie to bedzie wiedzial co chce zeby zrobil? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że możliwość reconnectu będzie. A nawet jak będzie, to wyobraźcie sobie reconnecta podczas, gdy AI grało Twoim hero i jest w środku akcji... Tiaaa :D

W HoNie inteligentnie automatycznie cofa do bazy po pierwszym packet loosie ;-) W każdym razie zobaczymy co to będzie za gra, może ją jeszcze przeproszę

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem, ale powiedz mi JAK bot moze zastapic gracza? Jak pingne mu cos na mapie to bedzie wiedzial co chce zeby zrobil? :]

 

Nie będzie, ale mapy z AI mają parę przydatnych komend dla botów - np. idź na górę/środek/dół, atakuj, broń, pomóż (chyba- wczoraj zdarłem dotę z AI, trzeba sobie poprzypominać), etc. Pytanie więc by się sprowadzało raczej do tego- kto by mógł wpisywać komendy botowi (pewnie najmniej zarobiony gracz). A jeżeli żadnej kontroli nie będzie, to pozostaje pełny freelance ze strony bota, czyli- gdzie sobie skalkuluje, że najbardziej potrzebny, tam pójdzie.

 

Co do reconnectu - albo trzeba by czekać, aż bota zdejmie przeciwnik, albo też wklepać jakąś komendę na przejęcie kontroli. Raczej nie wrzuciłoby gracza od razu w środek walki, bo to bezsens. Zresztą, nie mnie gdybać, tylko twórcom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już gram od grudnia, w sumie dziwiłem sie czemu nie ma tematu o Dota a jednak jest B-)

Faktycznie, ostatnio sporo zaproszeń rozdali, widać to nawet po cenach na allegro.

Edytowane przez M@TI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest jakiś ochotnik, który ma wymiennego gifta Doty 2 to chętnie przyjmę (dla kumpla ofc):

Steam Community :: ID :: forthal

 

EDIT: Już mam, po jakiejś mapce dostałem mitycznego kuriera, a za takie się od ręki wymieniają ludzie za gifty :D

Edytowane przez forthal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagonka jest głównie dlatego bo większość ruskich zlewa język angielski i tylko piszą cyrylicą (bo w końcu cała europa musi władać ich językiem).

Najbardziej mnie śmieszy gdy obrażają jakiegoś gracza między sobą, zawsze jestem na tyle życzliwy żeby przetłumaczyć innym co piszą :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dużo pisze po polsku jak z kumplami gram, i co? Po co mam pisać po angielsku im coś, co ich nie dotyczy. No spoko, mógłbym na prywatnym 'czacie', ale czasami nie ma innej możliwości niż to co oferuje Dota 2. Nie przeszkadza mi to, że piszą cyrilicą i nie przeszkadza mi również, że gadają po rosyjsku, dlatego nie rozumiem tej 'nagonki' :)

Edytowane przez forthal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nagonka jest przede wszystkim wtedy, kiedy wchodza super pro bez mozgi ... a tych tam jest wiekszosc. Naprawde rzadko mozna spotkac ogarnietego ruska, co jeszcze z Toba po eng zacznie nawijac i rozwalacie lane ... Przewaznie jest 2-3 znajomych zaczynaja grac i w mid game juz jest po grze bo tak feedowali ... tez mi czasami nie idzie ale nie mam w 15-20 min gry powyzej 10 zgonow ... ludzie graja na pale, nie uzywaja w ogole mozgu w trakcie grania, a nie o to w tej grze chodzi ...

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma reguły co do ruskich, zawsze może trafić się baran przez którego drużyna przegra. rusek, polak, helmut, kazdy może byc tym wybrańcem. Ja wczoraj miałem ciekawą sytuacje. Nie pamiętam dokładnie setupu ale jedynym hard carry w mojej drużynie był anti mage. Gra do krótkich nie należała a ten baran przez cały czas farmił w lesie i na lini itemki. Cały czas więc graliśmy 4vs5. W końcu tłusty wyleciał z tego lasu i myślał że wszystkich ubije. Niestety było już za późno bo drużyna przeciwna przez naszą defensywną postawę sfarmiła się i nasz leśny bohater okazał się zwykłym bolkiem. Oczywiście bluzgał na nas, że my nooby itd.

 

Jakby co jestem w grupie PPC na steamie i jak jest ktoś chętny, żeby pograć to zapraszam. Przeważnie gram sam albo z jednym/dwoma kumplami. Jakiś ts też się znajdzie.

 

update:

Ciekawostka. Dzisiaj pierwszy raz odpaliłem forum PClab żeby zobaczyć co tam się dzieje [nie przeglądam go bo PPC wystarczy]. Dużo się słyszy że tam same dzieciaki, niski poziom itd. I chyba już wiem dlaczego.

Temat gry League of legends: na PPC 1strona vs PCLab 329 stron. If you know what i mean? :D

Tak, jestem hejterem lola. Przyznaje się.

Edytowane przez bielski
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi LoL wydaje się za mało dynamiczny (z początku myślałem, że D2 jest też jakieś opóźnione względem D1, ale przyzwyczaiłem się :) ). Chociaż pamiętam jak zaczynałem w D1, to myślałem, że jest zbyt dynamiczna, nie powiem, było straszne nudne, a grałem, bo kumple mnie 'zmuszali' do gry (wpierw EuroBattle.net - chyba tak to się zwało, poźniej Garena), ale jak widzę LoL'a to naprawdę nic mnie w nim nie urzeka, no może poza odblokowywanymi championami :) Jakbym grał z kumplami, to pewnie by się spodobało po jakimś czasie, nie wiem, nie grałem, dosłownie widziałem może z 10 mapek (nie wiem jak to się u nich nazywa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że po przejrzystym i prostym do ogarnięcia LoL'u, moja pierwsza gra w D2 była wręcz katorgą, tymbardziej że nie miałem styczności z jedynką... To wszystko... Jednak po zrozumieniu zasad rządzących grą, okazuje się ona po prostu świetna. Naprawdę warto. Swoją drogą, z jednego gifta na Steam mogę komuś oddać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DotA jest znacznie bardziej skillowa i wymagająca od lola. Mi szczerze lol się przejadł w szczególności cukierkowa grafika jak i sam poziom rozgrywki a rozegrałem ponad 2k gier na USA. Swoja przygodę z DotA zaczynałem od D1 na garenie a było to wieki temu :). D2 mam od pół roku choć zacząłem grać od niedawna. Grafika prezentuje się całkiem ładnie, rozgrywka jest znacznie bardziej dynamiczna. Sama gra wywarła na mnie pozytywne wrażenie niestety sporo ruskich na europie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wyniku prawdopodobnie błędu DOTA2 na sklepie Steama za 20,99e jest.. za darmo! Trzeba wejść w sklep i kliknąć zamiast na kup - Zagraj - zaraz się ściągnie Dołączona grafika

 

Mam nadzieję, że się za to bany nie posypią Dołączona grafika

Zawsze można ściemnić, że to prezent od Mikołaja Dołączona grafika tylko, że takie tłumaczenia raczej nie pomagają.

pzd

 

Jakby ktoś nie był debilem to by wiedział że to jest spectator mode...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie bardzo głupio to jest opisane. Wchodzę do sklepu, bo chciałem kupić w promo, a tam wielki napis, POSIADASZ JUŻ TĄ GRĘ W BIBLIOTECE GIER STEAM > Zainstaluj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznei chaotyczne menu wzgledem LoL'a. Ale pogram dluzej i zobacze jak sie spisuje. Pierwszy mecz Death Knightem czy jakos tak i duze problemy z poruszaniem sie po mapie, co chwila gdzies utykal :/

 

Teraz uzylem jakies listy przedmiotow, pol ekranu zawalone ikonami przedmiotow ze sklepu, jeden ciagle przy wskazniku myszy co utrudnia gre bo niezawsze dziala poruszanie sie czy atak o,O Ta gra wydaje sie mocno niedorobiona wzgledem lol'a

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...