Skocz do zawartości
kelcior

DOTA 2

Rekomendowane odpowiedzi

@Quave

Nie wiem, czy gramy w te same gry, ale ja na żadne utykania bohami nie narzekam - nie liczę lagów. Może grasz na serwerach, które nie znajdują się najbliżej ciebie.

 

Nie szydząc z LoL plejerów, ale skrót samej tej gry nie pozostawia złudzeń ;-) Do Doty mimo wszystko trzeba wyrobić sobie skilla, shop to na hotach ogarniać, póki co ~1100h w D2, z 2x tyle w D1 i uważam się za średnio zaawansowanego gracza, ale podstawy ogarnięte, także tylko czasu potrzeba do nabrania wprawy w posługiwaniu się czy to interfejsem, czy skillami bohów. Tajemnicą nie jest, że LoL to casual i dla mas, w HoN nie grałem - swego czasu pamiętam, że znajomi mówili (czasy bety HoN'a), że Dota jest dla noobków (-;

 

Pamiętam jak invy do D2 były po 30 ojro (steam shop), także każdy chce chyba zarobić i to zrozumiałe, tylko coś ostatnio imho rzadziej wprowadzają "nowe" bohy. A pamiętam, że premiera miała być w październiku 2012, teraz bodajże kwiećień 2013, taką prognozę pamiętam, aczkolwiek wg. gry online tylko 2013, także na F2P jeszcze poczekamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sporo gralem w LoL'a, wiec mzoe przez to. Co do utykanie bohatera to przewaznie wystepuje to przy schodach w lesie czy tez w tym kanionie co biegnie przez mape. Druga sprawa to ze ten system listy itemow (shift + lpm) dodaje ikony itemow na ekranie i za nic niemoglem tego usunac. Wydaje mi sie ze w lol'u o wiele szybciej znajduje gry i nie ma czegos takiego ze w kazdej chwili moge wyjsc bez problemow z gry. Sklep juz mniej wiecej ogarnalem ale w ogole nie wiem co skladac jeszcze. Moze i masz racje ze LoL bardziej dla casuali ale jego menu jest bardziej przejrzyste i przyciagnie wiecej osob. Pogram dluzej moze zmienei zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bo grałeś event :) to tam utyka, bo zamiast rzeki jest lód :P Zwykły mecz trzeba zagrać - tam nie utyka :) Wychodzenie z gry - żelka ;) sam mam z 11 opuszczonych, na ~1100 meczy, ale to kryzysy totalne były, ogólnie raportuje ludzi za perfidny rage leave, etc. No, powodzenia życzę w D2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos jeszcze zaproszenie do DOTy 2? Zaproszenie od grobel'a nie wypalilo..., chyba juz nieaktywne a nie moglem aktywowac od razu przez glupie steam guard ktory wysyla maila po kilku dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bo grałeś event Dołączona grafika to tam utyka, bo zamiast rzeki jest lód Dołączona grafika Zwykły mecz trzeba zagrać - tam nie utyka Dołączona grafika

 

Gralem jakims Deatk Knight czy jakos tak, na koniu popylal, zwykla rozgrywka. Po kliknieciu na mini mapce bohater jechal na chama (nie wiem jak inaczej to okreslic) do wskazanego pkt. wieszajac sie po drodze na jakis krzaczkach itp. Musialem nim cofac i znow kazac jechac w tamto miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Gdyby ktoś potrzebował gifta, to proszę o wiadomość na steamie. Mam taki sam nick jak na forum.

 

Jak ktoś chce pograć w teamie to można wysłać również zaproszenie do znajomych. Mam 10lvl i rozegranych 200 meczy.

Edytowane przez Animaes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio gram wyłącznie w WoT i przydałoby się jakieś urozmaicenie... mmo w jakie grałem dłużej niż miesiąc to eve, star trek, więc zaczynałbym od zera... ma ktoś możliwość wysłania zaproszenia/ wolny klucz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem pobieżnie ten link od Ram1rez - bardzo dobrze napisany poradnik dla początkujących jeżeli chodzi o samą teorię. Praktykę trzeba nabyć. Najważniejsze są "porady końcowe" :)

Dota to nie MMO, tylko MOBA.

Edytowane przez forthal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to ja tak lamie ale jak to możliwe, zeby po 5 minutach była różnica 10 poziomów pomiędzy graczami? idiotyczne jest to, że z mojej drużyny po 2 minutach rozłączyło się 3 graczy i weź tu wygraj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś wyjdzie z gry, to masz możliwość po krótkim czasie bezpiecznego opuszczenia rozgrywki i znalezienia nowego meczu.

 

Możliwa jest taka różnica levelów, jeśli gracz solował linię, a Ty grałes na triline lub byłeś zbyt daleko od creepów by zdobywać expa.

Edytowane przez Animaes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie postacie polecasz? preferuje styl gry nastawiony na eksterminacje opozycyjnych bohaterów, czyli raczej nuker/pusher... zagrałem sobie tinkerem i gyrosem (dziadzia w śmigłowcu) i o ile latający ogarniał szukanie ścieżki, o tyle tinker wbiegał w ścianę, przez co ppm na mapie jest bez sensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inty na początek Dołączona grafika Imho, trochę ostro. Ja zaczynałem od Vipera, Jaggera, Dragon Knighta. Przede wszystkim na początek polecam grać cały czas jedną postacią, jak ogarniesz sobie skille tej postaci to ucz się itemów, później inna postać i tak w kółko, aż będziesz grał tylko randoma Dołączona grafika

 

@UP

Faktycznie Leon na początek jest niezły, łatwy do ogarnięcia.

Edytowane przez forthal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOTA ma zj**** engine czy mnie sie wydaje? HD5850 podchodzi mi pod 75oC czyli tyle ile przy BF3 czy metro... WTF Uzycie non stop 100%

 

Zagralem w sumie dzis 2 gry, to co koles robil PUDGE... wtf

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne czego mi brakuje w D2, poza wszystkimi bohami, to oczywiście polski dubbing z W3 :D Tryumfalne: "Za Ashare!", etc. Aż się łezka w oku kręci. Tylko w D2 dołożyli dużo nowych tekstów bohom, także nawet na to nie liczę, że będzie kiedykolwiek polski dub. Co do użycia GPU - nie patrzyłem na to nigdy :D Osobiście nie lubię grać Pudzianem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inty na początek Dołączona grafika Imho, trochę ostro. Ja zaczynałem od Vipera, Jaggera, Dragon Knighta. Przede wszystkim na początek polecam grać cały czas jedną postacią, jak ogarniesz sobie skille tej postaci to ucz się itemów, później inna postać i tak w kółko, aż będziesz grał tylko randoma Dołączona grafika

 

@UP

Faktycznie Leon na początek jest niezły, łatwy do ogarnięcia.

 

Jeśli kolega zaczyna od zera, to lepszym wyborem będzie hero item-independent (niezależnie ile wyfarmisz i tak będziesz przydatny dla zespołu). Jak ktoś ma opanowany last-hitting to faktycznie można pokusić się o Skeleton Kinga lub Dragon Knighta (jedni z moich ulubionych hero).

DOTA ma zj**** engine czy mnie sie wydaje? HD5850 podchodzi mi pod 75oC czyli tyle ile przy BF3 czy metro... WTF Uzycie non stop 100%

 

Zagralem w sumie dzis 2 gry, to co koles robil PUDGE... wtf

 

Gram na G550+HD7770 i wszystko (maxed out) działa bardzo płynnie. Edytowane przez Animaes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim nowicjuszą proponuje na początek gre z botami, w końcu po coś jest ta opcja. Nie chodzi tutaj oczywiście o zabijanie bohaterów ale ogarniecie skilli postaci, itemów, sklepu, mapy, dobijania creepów itp itd. Wielu z nas jest też wzrokowcami także myślę że dobrym pomysłem jest na nauke oglądanie jak inny grają czy to też oglądanie meczy bezpośrednio w dotcie czy też przez stream porponuje www.pl.twitch.tv.


Jeżeli chodzi o postać początkową to ja osobiście uważam, że nie ma takiej, należy próbować grać każda postacią, każda ma swoje plusy i miusy


Uważam również, że ważne(bardzo ważne) jest po prostu ogarnięcie tego co się dzieje wokół Ciebie w grze. To co pisą o missach na lanach, co mówią, co się dzieje na innym lanie ponieważ to jest gra zespołowa. Takim prostym przykładem może być moment w którym ktoś mówi "miss mid" a ty sobie spokojnie z połową życia farmisz na dole, to możesz być wręcz pewny że zaraz zginiesz jeżeli jesteś jeszcze początkujący. Po chłopsku mówiąc musisz po prostu ogarniać nie tylko gre swoją postacią ale całą rozgrywke, być czujnym i przewidywać a na pewno szybko wkręcisz się w Dote :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na G550+HD7770 i wszystko (maxed out) działa bardzo płynnie.

 

A ktos pisal ze mam problem z FPSami? Problem jest z enginem gry ktory nie wiadomo skad potrzebuje tak ganiac karte na 100%, tak jak BF3 na ultrze.

 

Skeleton King potrzebuje dobry support i itemow... bez tego lepiej nie podchodzic. Jak bedzie ostry harras na lanie czy brak supportu to kiepsko.

Polecam ten guide/build. http://www.dotafire....the-fleshy-1032 Przy endgame jak mozesz miec cuiras, mjolnir i w zaleznosci od przeciwnego teamu (jesli melee halberd zeby miec 25% unik), inaczej trzeba miec dobry support. Praktycznie niesmiertelny...

 

Dzis gralismy vs DK + Rikki I jeszcze jakies melee, dwarf z whirlwindem nie pamietam. Nie mogli mnie tknac ;D 3vs1 GG

 

 

Wiem ze krotka gram, ale szybko sie ucze Dołączona grafika

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak moge dostać zaproszenie do gry ? mam kilka gier na steam ale nigdy nie brałem udział w jakiś betach nie wysyłałem i nie dostawałem giftów itp. Może ktoś podpowiedzieć gdzie i jak uzyskać dostęp do gry ?

steam id: malykrecik666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

im dalej w las tym trudniej Dołączona grafika Ja wczoraj gralem meczyk w, ktorym z single draft wybralem snipera i bylem jedynym carry w zespole do tego caly czas ostro mnie focusowali ;( pozostala 4 grala supportami i zaden istnie zaden nie chcial mi pomoc kiedy bylem w sytuacjach gdzie 3 czy 4 bohow mnie bilo. Ludzie graja tylko i wylacznie na kille w ogole nie wykonujac swojej roboty bohem. To jest bajbardziej wkurzajaca rzecz na pubowych grach.

 

Wiadomo, ze jak sie trafi na normalnych ludzi to majac nawet staty 1-6-15 jesli odwalasz robote supporta dobrze to nikt nic nie powie a wrecz przeciwnie. Kille zdobedzie ktos inny ale team wygra i to jest najwazniejsze. Pamietajcie o tym Dołączona grafika !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...