Skocz do zawartości
kelcior

DOTA 2

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety, przecietnie jak wybiore Svena czy SK bo mam support to ten support nie istnieje... Robisz sobie luke na wejscie a reszta sie cofa. Jak widze ze jest 1-2 carry i wybiore maidena czy shadow shamana to nie ma carry ktory zrobi sobie luke i pojdzie za ciosem z reszta zebym mogl zrobic CC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

im dalej w las tym trudniej Dołączona grafika Ja wczoraj gralem meczyk w, ktorym z single draft wybralem snipera i bylem jedynym carry w zespole do tego caly czas ostro mnie focusowali ;( pozostala 4 grala supportami i zaden istnie zaden nie chcial mi pomoc kiedy bylem w sytuacjach gdzie 3 czy 4 bohow mnie bilo. Ludzie graja tylko i wylacznie na kille w ogole nie wykonujac swojej roboty bohem. To jest bajbardziej wkurzajaca rzecz na pubowych grach.

 

Wiadomo, ze jak sie trafi na normalnych ludzi to majac nawet staty 1-6-15 jesli odwalasz robote supporta dobrze to nikt nic nie powie a wrecz przeciwnie. Kille zdobedzie ktos inny ale team wygra i to jest najwazniejsze. Pamietajcie o tym Dołączona grafika !!

 

No niestety, przecietnie jak wybiore Svena czy SK bo mam support to ten support nie istnieje... Robisz sobie luke na wejscie a reszta sie cofa. Jak widze ze jest 1-2 carry i wybiore maidena czy shadow shamana to nie ma carry ktory zrobi sobie luke i pojdzie za ciosem z reszta zebym mogl zrobic CC

 

Panowie, dokładnie tak to jest w pubach. Dlatego najczęściej gram w dotę z trzema lub czterema kumplami + rozmowa na skype.

 

Może dobrym pomysłem byłoby założenie jakiejś drużyny purepc i wspólne granie? Widzę, że w temacie jest obeznanych sporo osób.

 

PS BuziakPL wysłałem Ci zaproszenie do znajomych na steam. Widzę, że masz ponad 800h pregrane w dote. Całkiem nieźle

PS2 Aurora, Ciebie nie mogłem znaleźć w grupie PPC na steamie.

Edytowane przez Animaes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo sie ukrywam, nie chce zeby pewne osoby wiedzialy kto sie kryje pod moim steam_id Dołączona grafika Rozglosu nie chce

 

Jak jest mozliwosc zrobic kanal lub grupe/zespol wewnatrz doty byloby zdecydowanie lepiej.

 

Kanal na czacie: Purepc

 

Jak ktos chce niech zrobi team.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na to, że przynajmniej większość gimbazy zostanie przy LoL'u. Niestety, im więcej osób dostaje zaproszenie , tym bardziej gra (przynajmniej na pubach) zaczyna być męcząca. Komentarze w stylu: "top or afk", "grałem 500 godzin w LoL'a, więc znam mechanizm gry" albo ostatnio coraz popularniejsze: "Dajcie podobijac!!!111 Jak zarobie golda to sam ich pojade" skutecznie odpychają mnie od grania. Tak jak wyżej koledzy pisali, najlepiej się gra z 3-4 znajomymi i do tego skype - skuteczna metoda na 90% szansy na wygraną.

 

Valve znów spamuje zaproszenia Dołączona grafika Jakby coś to mam 5 zaproszeń do oddania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze znajomymi to juz calkiem inna gra ;P Ja wiekszosc czasu gram z 3-4 znajomymi ;) mimo, ze niektorzy nie sa jacys rewelacyjni to jesli robia to co do nich nalezy to gra sie naprawde fajnie ;) Gram juz z nimi troche czasu i naprawde stwierdzam, ze to inna gra niz z 4 ruskimi w teamie ;) Ja od czasu do czasu moge cos zagrac tylko odrazu uprzedzam jak sie wnerwie to leca ostre wiachy :P oczywiscie tylko na tsie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na to, że przynajmniej większość gimbazy zostanie przy LoL'u. Niestety, im więcej osób dostaje zaproszenie , tym bardziej gra (przynajmniej na pubach) zaczyna być męcząca. Komentarze w stylu: "top or afk", "grałem 500 godzin w LoL'a, więc znam mechanizm gry" albo ostatnio coraz popularniejsze: "Dajcie podobijac!!!111 Jak zarobie golda to sam ich pojade" skutecznie odpychają mnie od grania. Tak jak wyżej koledzy pisali, najlepiej się gra z 3-4 znajomymi i do tego skype - skuteczna metoda na 90% szansy na wygraną.

 

Valve znów spamuje zaproszenia Dołączona grafika Jakby coś to mam 5 zaproszeń do oddania.

 

Tak jest tylko na najnizszym brackecie, wystarczy troche pograc zeby sie z niego wydostac i gra sie zupelnie inaczej.

Po trollach ani widu ani slychu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest tylko na najnizszym brackecie, wystarczy troche pograc zeby sie z niego wydostac i gra sie zupelnie inaczej.

Po trollach ani widu ani slychu.

 

Potwierdzam, jak wskoczysz na 10lvl+ to buractwo jest dość rzadko spotykane.

 

PS Kelcior, jaki masz nick na steamie? Jaki poziom w docie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem 5 zaproszeń, gdyby ktoś chciał skorzystać to PW z adresem email podpiętym do steama.

Standardowo, tylko dla stałych użytkowników forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ja mam 61 lvl, a czasami tak fajnie losuje, że jest grubo Dołączona grafika trafiają się ludzie z 3 lvlem, etc. Póki co to pass z Dotą, na ile to nie wiem, ale panowie i panie gl & hf!

 

BTW Ostatnich 2 ruskich z jakimi grałem (o ile dobrze pamiętam) to w sumie niezłe ogary były i nawet pogadać szło normalnie ;)

Edytowane przez forthal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gry-onlin...022.asp?ID=8730 Dołączona grafika zycze milej lektury, radze sie spieszyc zanim poprawia caly ten tekst Dołączona grafika

 

Z arta: |Pewnym niedociągnięciem tego rozwiązana jest również fakt, że niektórzy ze śmiałków wydają się być niezrównoważeni – prym wiedzie Sniper, Windrunner, Earthshaker oraz Zeus, za to Meepo czy Shadow Fiend w większości sytuacji okazują się być praktycznie nieprzydatni.|

 

Rly? Kto jeszcze tak uważa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np. lubię czena (dagon build Dołączona grafika), ale nie lubię pudziana. Kwestia "lubienia", "ogarnięcia" danej postaci jest tak mocno subiektywna, że nie powinno się imho w ten sposób pisać, tj. bezosobowo. Jeżeli autor by zaznaczył, że "jego zdaniem" to spoko.

Edytowane przez forthal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo, najbardziej przegiętą postacią jest templar assasisn. shield na 5 hitów, attack co przechodzi na dalsze jednostki. bonus do dmg. coś za dużo tego i na midzie jest ciężko. Meepo mało kto ogarnia, przez co dla większości jest bezużyteczny.

Moim ulubionym hero jest Axe. Szczególnie w wersji granej na lini. Oj mało kto potrafi przeżyć.

 

update@animaes

nie czytałem artykułu, widziałem tylko najlepszą część opublikowana na reddit'cie i wystarczy mi to w zupełności żeby stwierdzić, że autor to niezły idiota który totalnie nei zna się na rzeczy.

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo, najbardziej przegiętą postacią jest templar assasisn. shield na 5 hitów, attack co przechodzi na dalsze jednostki. bonus do dmg. coś za dużo tego i na midzie jest ciężko. Meepo mało kto ogarnia, przez co dla większości jest bezużyteczny.

Moim ulubionym hero jest Axe. Szczególnie w wersji granej na lini. Oj mało kto potrafi przeżyć.

 

update@animaes

nie czytałem artykułu, widziałem tylko najlepszą część opublikowana na reddit'cie i wystarczy mi to w zupełności żeby stwierdzić, że autor to niezły idiota który totalnie nei zna się na rzeczy.

 

Na mida bierzesz tinkera, dajesz na starcie jeden punkt umiejetnosci w robociki i po zawodach Dołączona grafika niedosc, ze pomaga na shielda to na niewidzialke rowniez Dołączona grafika a co do przechodzenia atakow to wystarczy sie dobrze pozycjonowac ;)

 

Bardziej przesadzony jest sfarmiony Phantom Lancer, jesli ktos umie nim grac to niestety ale ciezko go poskladac.

Edytowane przez Buziak
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał przetestować tinkera vs templar. Brzmi to bardzo sensownie i za pewne będzie bardzo skuteczne.

Co do Phantom lancera, całkiem niezły counter pick dla niego właśnie wyszedł czyli meduza ze swoim ulti. Jestem ciekaw jak to w praniu wyjdzie.

Swoją drogą Buziak, mam Ciebie we friendsach, widze ostro łupiesz w dotke ale jakoś nigdy nie graliśmy razem :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał przetestować tinkera vs templar. Brzmi to bardzo sensownie i za pewne będzie bardzo skuteczne.

Co do Phantom lancera, całkiem niezły counter pick dla niego właśnie wyszedł czyli meduza ze swoim ulti. Jestem ciekaw jak to w praniu wyjdzie.

Swoją drogą Buziak, mam Ciebie we friendsach, widze ostro łupiesz w dotke ale jakoś nigdy nie graliśmy razem Dołączona grafika.

 

No ja wiekszosc czasu lupie z ekipa, ktora poznalem gdzies w czerwcu Dołączona grafika Cos tam chcemy pograc tylko, ze caly czas sie ksztaltujemy i staramy sie rozne rzeczy testowac Dołączona grafika Daleka droga jeszcze przed nami Dołączona grafika A co do tinkera to nie zapominaj o laserku, ktory bodajze poza dmg powoduje, ze przez 3 nastepne ataki masz 100% na chybienie Dołączona grafika dobrze wykorzystany potrafi uratowac zycie Dołączona grafika

 

Gdyby ktos chcial zaproszenie to niech wali na prv ;) mam az 12 :P ale tak z 5 sobie chce zostawic dla znajomych ;)

Edytowane przez Buziak
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na razie pykam sobie spokojnie i staram się testować każdą postać - są lepsze i gorsze. Staram się ogarnąć zasady rządzące grą (doświadczenie z LoLa mało się tu przydaje)

Jak na razie odpycha mnie fala DC w trakcie rozgrywki - brakuje tu opcji głosowania nad poddaniem się (wiadomo że w pewnym etapie wiadomo już czy jest sens dalej grać)

Troszkę chaos mam z przedmiotami - "proponowane" zestawy są praktycznie takie same dla każdej postaci.

Praktycznie brak wpływu itemów na skille ;/

Ale gra i tak mi się podoba i mimo że z trudnościami to męczą ją do bólu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym hero jest Axe. Szczególnie w wersji granej na lini. Oj mało kto potrafi przeżyć.

Hej, ostatnio pogrywam sobie Axe'm. Masz może jakieś TIP-y odnośnie gameplayu ta postacią? Np. grasz z battle hungerem czy bez? Sprawdzasz przed użyciem ulti ile delikwent ma HP czy rzucasz na oko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Axe = najlepiej mi się gra tak: początek Ring of Protection + Stout Shiel + tango ile wlezie, Farma w lesie, pullowanie creepy z lajna, aż ukoksasz tranquile; inwestujesz na przemian w 3ci i 2gi skill, od czasu do czasu, pomagasz temu co jest solo na lajnie, spamując hungerem w slabsze bohy (inty, agi), żeby im przytyrać HP. ufarmisz Ring of Health to już lajtowa farma w lesie + mega haras. W zależności od sytuacji możesz dać raz na Battle Call'a - ja jestem pro i nie daję :PPPP, dopiero jak wymaxuję hungera i helixa. Następne itemy to: skończyć Vanguarda, kupić Blink Dagger, Blade Mail/Scepter (co kto woli pierwsze) i mój ukochany Blood Stone Dołączona grafika Fala hejtu mile widziana, można obczaić moje ripleje na tym buildzie, ogólnie niezły fun jak dla mnie, bo lubię eksperymentować. Zamiast tranquili możesz zakupić buty na mane - też niezle, lub soul ringa, ale wtedy troszku na lajnie musisz więcej siedzieć, chyba, że ogaraniasz farme w lesie Dołączona grafika

 

@Buziak

Wow, fajna ta stronka, założę sobie tam to konto!!

https://dotabuff.com/players/78251552 <- moje Dołączona grafika

Więcej denuj creepy własnej, szczególnie w początkowej fazie rozgrywki Dołączona grafika Jak masz 2 ogarniętych na lajnie (a gracie teamem) to z pullem można taką przewagę wyciągnąć w exp/gold, że masakra Dołączona grafika Dawno nie graliśmy razem... BTW, jak patrze to na Morcie cały czas ten sam build robisz - nie nudzi cię to? Dołączona grafika

 

Miałem porzucić nałóg - nie udało się Dołączona grafika Ale gram już mniej Dołączona grafika

 

EDIT: Buziak, ta stronka miażdży! Aż miło sobie wspomnieć moje mapki życia na Docie 2 Dołączona grafika Super, kurcze, aż ci dam kilka plusów.

 

Sesja się skończy to 3 dni od rana do wieczora maraton sobie urządzę - SASAASSAASASSA ]:->

Edytowane przez forthal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój build na axe'a wygląda mniej więcej tak.

Na początku kupujeDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika i lece na linie. W zależności kogo picknie przeciwnik zawsze staram się iść na linie gdzie jest melee. Top/Bot nie ma dla mnie różnicy. Czasem dla hecy idę też na mida. Ale tylko i wyłącznie gdy na midzie jest wcześniej wspomniany melee. Jako pierwszy skill oczywiście helix. Pożniej maksuje Battle Hunger i na 4lvl daje w Berserker Calla, który często się przydaje. Jak wygląda taktyka mojej gry? Helix procuje gdy otrzymujemy dmg/hity. No to jak przeciwnik podchodzi żeby dobić creepa, atakujemy go łapiąc aggro creepów na siebie i przez kawałek gonimy delikwenta. Z pomocą ranged supporta jak Crystal Maiden, Lion, Lich czy Shadow Shaman przeciwnik straci sporo hp przy takiej akcji. Dodatkowo w trakcie rzucamy Battle Hunger.O ile jeszcze żyje. Obiecuję, że przeciwnik szybko nie podejdzie ponownie do creepów. I to jest cała filozofia mojej gry w early game axe'm. Sporo gier już tak przegrałem i jest to skuteczne. Co do itemów to pierwsze co musi być to Dołączona grafika. Na początku gdy będziemy często "wjeżdżać" w grupki creepów spora regeneracja nam się przyda. dalej to Dołączona grafika i znowu w zależności od przeciwnego teamu albo Dołączona grafika jeżeli mają sporo auto atack'erów albo Dołączona grafika jeżeli mają ogrom obrażeń z magii. jedno i drugie zapewni spory regen hp.

Jeżeli kosimy ostro, gold wysypuje nam się z kieszeni to kupuję Dołączona grafika i wymieniam traquality boots na Dołączona grafika. Wymiana na arcane'y to idealna sprawa. W mid i late regen z tranquality będzie znikomy, większy poola manny zawsze się przyda.

Mając Arcane Bootsy, Vanguard/Hood i Dagger idę w najlepszy item dla axe'a czyli Dołączona grafika. 6s cooldown'u na ulti i wszystko jasne. To są takie moje Core Itemy. Jako luksusowe można złożyć coś z tego Dołączona grafika / Dołączona grafika / Dołączona grafika. Co kto lubi. Zwróćcie jednak uwagę na najczęstszy błąd jaki robią gracze. Inicjując akcję axem wbijają Daggerem i odpalają Berserker Calle + Blade Mail. Blade Mail odbija otrzymane obrażenia, berserker call taunt'tuje przeciwnika i dodatkowo zwiększa armor o 40!! Czyli redukuje otrzymywane obrażenia, które mają być odbite przez Blade Maila. Nie można tego odpalać na pałe, lepiej wbić z Berserkiem troche poczekać i gdy zejdzie bonus armora wtedy odaplić Blade Mail.

To na razie było by tyle. Jak ktoś ma jakieś pytania/uwagi to chętnei wysłucham Dołączona grafika

pozdro!

 

edit:

niestety obrazki mimo pomniejszenia w edytorze posta w temacie wychodzą w normalnej wielkości.

 

update:

co do ulti to zawsze na oko. Nie ma czasu na sprawdzanie czy to już czy jeszcze nie.

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Buziak

Wow, fajna ta stronka, założę sobie tam to konto!!

https://dotabuff.com/players/78251552 <- moje Dołączona grafika

Więcej denuj creepy własnej, szczególnie w początkowej fazie rozgrywki Dołączona grafika Jak masz 2 ogarniętych na lajnie (a gracie teamem) to z pullem można taką przewagę wyciągnąć w exp/gold, że masakra Dołączona grafika Dawno nie graliśmy razem... BTW, jak patrze to na Morcie cały czas ten sam build robisz - nie nudzi cię to? Dołączona grafika

 

Od doty 1 taka robie mortred :P Wiadomo, ze do builda wpadnie czasami bkb bo w niektorych sytuacjach to bylo by ciezko bez tego, ale w wiekszosci przypadkow build sie sprawdza bardzo dobrze ;) majac battlefury + Assaulta + mkb + satanic + bkb potrafie wygrac gre sam. Raz gralem z upartym centem 4500hp, 2 serca blade mail + w teamie mial rikiego i temeplarke. U nas baraki juz lezaly na midzie i topie i bylo trzeba puszowac. Szczescie w nieszczesciu, przez to, ze cent mial tyle zycia zabilem wszystkich wlaczniez rikim i templarka siedzaca na nie widoku :P Jak weszly 2 crity pod rzad to moje zdziwienie bylo bardzo duze kiedy sie dowiedzialem, ze zrobilem double killa :P

 

czasami build zmienialem, dawalem jej vladimira ale w niektorych grac potrzeba wiecej zycia i wiecej kradziezy zdrowia dlatego satanic jest o wiele lepszym rozwiazaniem. Battlefury rozwiazuje problemy z regeneracja zycia i many + cleave 35% ;) mkb na posiadaczy evasion ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...