Skocz do zawartości
kelcior

DOTA 2

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście... Ponad nadmiar kluczy do rozdania.

 

Mam do dyspozycji 10 Kluczy. Jeżeli jest ktoś chętny pisać na PW.

 

Pozostało: 6

 

Pozdrawiam,

ViruS001

Edytowane przez ViruS001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj albo jutro wchodzi Troll Warlord ;) A wiec teraz na pubach bedzie gra typu Huskar + Troll i caly przeciwny team moze brac Blade Maile dla siebie bo inaczej skoncza marnie ;P

 

 

Jeden z moich ulubionych bohaterow z dota 1 ;) Zobaczymy jak po takiej dlugiej przerwie bedzie sie nie gralo ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi gra w DOTA2? Bo tyle tych kluczy rozdają, że się zastanawiam, że chyba mało ludzików gra skoro robią wszystko, żeby nowych ściągnąć...

 

W weekendy wieczorem srednio ok 250-300k online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy doczekam się keidyś postów związanych z grą a nie spamowaniem giftami?

To już nie te czasy gdzie o klucze trzeba było walczyć. Dziś to valve wręcz zasypało ludzi kluczami.

Trzeba jakoś rozkręcić ten temat, ale sensownie ;)

 

Co do tuska, już dziś mogę powiedzieć że jest jednym z moich ulubionych hero. Zagrałem nim kilka gier i jest po prostu rewelacyjny. Szczególnie na midzie.

Gank takim gościem to przyjemność. Trzeba jednak uważać gdzie się kula kula bo można się w niezłe kłopotoy wtrurlać :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Tuskiem jeszcze nie grałem, ale parę razy załapałem się na przejażdżkę w kuli. :P

Generalnie ciekawy, unikatowy skill tylko mam wrażenie że zbyt łatwo nim trafić. IMO ta kula trochę zbyt szybko się porusza, no i rozmiar... szczególnie jak zbierze parę osób.

 

Tapnięte z Desire.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy z jakiej odległości zaczynasz się kulać i jak szybko przeciwnik to zauważy. Zdarzyło mi się nie raz, że przeciwnik po prostu uciekł przed kulą. W nieskończoność na szczęście ona nie leci. Z ciekawostek to wyczytałem że kula porusza się z 150% naszej prędkości. I działa to z odpalonymi phase bootstami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co graja troche wiecej polecam looknac na to

http://dota2.pl/2013...opii/#more-7266

http://keita-league.com/

 

a jesli ktos bedzie mial chec sie zarejestrowac to prosze o skorzystanie z tego linka http://www.keita-gam...gister&ref=2967 Dołączona grafika

 

Pomysl wydaje sie bardzo fajny, ja juz sie zarejstrowalem i czekam az to ruszy Dołączona grafika

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...