Skocz do zawartości
kelcior

DOTA 2

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, ja widzę, że 720p jest, a że obecnie to 480p ledwo się u mnie buforuje to niestety nie wiem jak z jakością :D Ale klimat TI3 oddał (filmik) - nie interesowałem się TI3, a że znajomy podesłał to obejrzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej gry trzeba mieć naprawdę cierpliwośc. Gram już jakieś 60 godzin i wciąż lamie, mam nadzieje że kiedyś będę "pro" :E

Recenzja Doty 2 - http://www.dziennikgracza.pl/2013/10/dota-2-moba-doskonaa.html

 

Mam przegrane 2048 godzin, nie jestem "pro" Dołączona grafika dluga droga przed Toba Dołączona grafika Ogolnie pamietaj, ze lepszy i gorszy dzien tez sie liczy Dołączona grafika

 

Po 6.79 niestety nerwy mi puszczaja jak widze broodke :/ Wiara sie wycfanila i na AP czekaja az kazdy wybierze postac i brood ... w tym momencie nie mamy batridera, timbera, beastmastera czy propheta i brood wygrywa gre... mega irytujaca sprawa ;/

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up: to dziwne masz te gry.

 

Na pubach w nowym patchu broodka rzadko się pojawia (jest na 42 miejscu pod względem częstości występowania). Ma też jeden z najmniejszych win-rate'ów (44,12%, co jest 11 wynikiem od końca).

 

Oczywiście nowe zmiany spowodowały duży wzrost popularności broodki (na poprzednim patchu była na ostatnim miejscu pod względem popularności i miała jeden z najniższych win-rate'ów), ale nadal nie jest to nic w porównaniu z bloodseekerem, który stał się nagle (zaraz po pudge'u) top pickiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up: to dziwne masz te gry.

 

Na pubach w nowym patchu broodka rzadko się pojawia (jest na 42 miejscu pod względem częstości występowania). Ma też jeden z najmniejszych win-rate'ów (44,12%, co jest 11 wynikiem od końca).

 

Oczywiście nowe zmiany spowodowały duży wzrost popularności broodki (na poprzednim patchu była na ostatnim miejscu pod względem popularności i miała jeden z najniższych win-rate'ów), ale nadal nie jest to nic w porównaniu z bloodseekerem, który stał się nagle (zaraz po pudge'u) top pickiem.

 

tyle tylko, ze bloodseekerowi nie wzrosl winrate z 37-38% na 44% w niespelna tydzien. Blood nie jest straszny, wystarczy miec stuna lub hexa. Napewno latwiej go skontrowac niz broodke, ktora moze wychodzic poza mape.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoby grajace w Dote2 proszone sa o o FPS  show_fps 1 lub net-graph 3 w grze oraz przy jakich detalach gracie. Lapki mile widziane ze specyfikacja. 

 

Poluje kupic wlasnie najtanszego lapka na ktorym spokojnie mozna grac full hd. Byle bylo te 20-30fps min. 

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiazalem problem, ale nie do konca. Walic lapka... jakos sprowadze skrzynke samolotem, mam nadzieje ze mnie sie uda bez strat Dołączona grafika Przy tych kombinacjach z lapkami i brakiem wydajnosci za te ceny to czlowieka trafia Dołączona grafika

 

Jakby ktos sie zastanawial, na E5200 + Nvidia 7100 w mobo DA SIE GRAC. 

640*480 i kompletne minimum. 20-25fps trzyma Dołączona grafika  800*600 zapomnij. 

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geez, czasami na sprzęcie z sygnaturki zaliczam takie FPS dropy, że hej! Aczkolwiek, swego czasu grałem w 1440x900 na integrze z i3 i jakoś dawałem radę i nie patrzyłem na cienie (render quality bodajże na 25%).

Imho, lapek z Intel HD 4000 dałby radę (no i mniej kombinowania niż sprowadzanie stacjonarki) ;) Na full detalach nie trzeba przecież grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...