Skocz do zawartości
P3dro

Blok Wodny na zamówienie na DFI DK X58-T3eH6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

tak jak w temacie, potrzebuję dane kontaktowe(bądź też oferty :D) osoby robiącej bloki wodne

na płyty główne. Niekoniecznie musi być to fulcover na całą płytę, mogą być to osobne bloczki na NB,

SB oraz Mosfet. Moja płyta to DFI DK X58-T3eH6. W moich poszukiwaniach znalazłem jedynie sklep internetowy

MIPS Premium Watercooling Made In Germany

MIPS Premium Watercooling Made In Germany

Ceny niestety są wysokie oraz nie posiadają bloku wodnego na Mosfet. Szukałem na forach ale nikt się nie

chciał tego podjąć. Będę wdzięczny za jakąkolwiek radę.

 

Z góry dzieki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oO Cos sie zmienilo, czy to jakis :lol:

 

nie

maniakalnego pytał o całego fullcovera

a dunka spytał tez o pojedyncze bloczki ktore nawet mam na stanie ;)

 

edit:

UPS ktore duniek ma :lol:

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

jak to wyszło?

 

Ja mam rozwiązanie jak w sig'u.

 

Nie wyszło w ogóle ;( Maniakalny co prawda podjął się roboty, ale jej nie skończył ... Mówił, że ma wszystko na stanie tylko top musi dorobić, a tymczasem prawie po dwóch miesiącach powiedział mi, że nic nie zrobi ... nie będe wnikał w szczegóły bo musiał mieć swoje powody, ale ogólnie jestem niezadowolony bo chciałem mieć te bloki a zostałem potraktowany w taki sposób. Moge wstawic zdjecia jesli interesuje Ciebie jak to teraz u mnie wygląda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...