Skocz do zawartości
Arekluk

Podkręcanie Athlona xp 1600+

Rekomendowane odpowiedzi

Na samym początku pozdrowienia dla wszystkich bo jestem tu nowy i mam nadzieje że będziemy razem dokonywać żęczy które są niemożliwe :)

 

Mam pytanie bo mam xp 1600+ i płyte gigabyte GA-7vax ver 1.1 tzn mam dipa do ustawiania 166 magistrali a mnożnik mam na 10,5 i ustawiłem magistrale na 166 i mnożnik mam stały 10,5 czy jest to możliwe aby to chulało bez problemu bo mi działa i tem jest na 56C

jak ktos mam jakieś pomysły na modyfikacje bardziej mojego kompa to ja jestem za i temat jest otwarty

z góry wielkie dzięki

narka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw szczegoly:

-Vcore

-pamieci

-cooler

-dokladne temp (stress/idle)

A ja mam wiedziec czy ci chodzi bez problemow! :? Zrob test stabilnosci (3d mark, Prime95 itp.)

I pomysl o lepszym coolerze, bo ta temp to troszku za duza!

I czego od nas oczekujesz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam to co w podpisie ale mam lipną płytę więcej nie pójdzie i jak pogram to do 55 st dochodzi

pozatym ten palomino to i tak ci poszedł ekstra bo na 166 magistrali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem tu nowy , moge ci polecic zalozenie WC jest szansa ze dasz mu wiecej gazu na szynie, temp napewno pojdzie w dol no i oczywiscie Cisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich podaje dane mojego kompa

Vcore = 1.756

ddrvh = 1.216

DDtam CAS latency (na auto) pokazuje sie 2.5 a przy 2.0 komp wisiał i musiałem pożyczać pamięci od kolecia aby przestawić na 2.5

pamięci ddr 256 (333) LD 0308LD LD256BWF1608

A co do wentylatora to pisze na nim GlacialTech 3300 obrotów

temperatura procka 56C a tem na płycie 33-34C

a tak pozatym to nic chyba więcej nie idzie wyczytać a jak coś jeszcze potrzeba to proszę napisać to będę uaktualniał dane

z góry wielkie dzieki narka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...