Skocz do zawartości
yanik11

zawirusowany windows 7 ultimate

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z laptopem compaq z systemem windows 7. Po wlaczeniu komputera znika explorer i wyskakuje security warning o tresci application cannot be executed the file werfault.exe is infected. Nie mozna uzyc nawet menadzera zadan dziala tylko tryb awaryjny. wyskakuja rowniez jakies okna z informacja o zarazeniu ale mysle ze sa nieprawdziwe bo nie z mojego antywirusa. W trubie awaryjnym przeskanowalem kilkoma programami antywirusowymi takimi jak AVG MBAM i jakim narzedziem od microsoftu do usowania zlosliwego oprogramowania znalazlo sie kilka wirusow i je usunieto ale problem nadal istnieje. Prosze o pomoc wskazcie jakie skany moge przeprowadzic w trybie awaryjnym zebym mogl pokazac logi na ktorych mam nadzieje bedzie mozna odnalesc przyczyne problemu z gory dzieki to moj nr GG 134673 pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strat-> uruchom -> wpisz msconfig -> przejdź na zakładkę uruchamiane (czy jak to się tam zwie w Windowsie 7) i wyłącz procesy uruchamiane podczas startu nieznanych firm oraz sprawdź czy czasem nie ma tam na liście także werfault.exe.

 

Sprawdzałeś opcję przywracania oraz naprawy sytemu??

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy dziem nowa nadzieja na naprawe systemu:) NO wlasnie swietny pomysl mi podsunales zaraz bede go realizowal i zdam relacje z przebiegu zaabiegu:)Opcji przywracania nie sprawdzalem tez zobacze czy da rade a naprawa systemu nie wiaze sie przypadkiem ze strata wszystkiego z dysku twardego?

 

A wiec wylaczylem praktycznie wszystkie programy i uslugi niepotrzebne zostawilem tylko pande aby sie uruchomila ale rezultat byl dziwny mianowicie widze jak pojawia sie i znika caly pulpit i ostrzezenie security worning nadal istnieje i nic sie nie da zrobic a wiec dalej pozostaje opcja trybu bezpiecznego tylko. Przywracania systemu nie mozna wykonac bo nie zrobionego punktu przywracania systemu niestety. Moze bym przeskanowal komputer jakims programem z ktorego logi byl wrzucil tutaj i ktos by sie im przyjrzal ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK Cos sie ruszylo antywirus zaktualizowany i przeprowadzam akanowanie calego komputera mam nadzieje ze wyczysci te wkurzajace oprogramowanie zlosliwe.

 

Jakby sie naprawilo ale nie moge sie polaCZYC z internetem poprzez przegladarke. Dostep do internetu jest bo aktualizacje antywirusa dzialaja skype rowniez tylko jak wlaczam opere lub IE to lipa jest nic nie dziala po zdiagnozowaniu problemu wyskakuje info: "Zdalne urzadzenie lub zasob nie akceptuje polaczenia"

"KOnfiguracja urzadzenia lub zasobu (www.microsoft.com) nie umozliwia akceptowania polaczen przy uzyciu portu

Usluga World Wide Web(HTTP)

Czy ktos moze ma pomysl jak to rozwiazac?

 

p.s. KoVol dzieki za podsuniecie mi dobrego pomyslu naprawde pomogl:) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...