Skocz do zawartości
Kasztan

ZOBACZCIE TO KONIECZINE !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Heh gosciu sie nie moze zdecydowac co ma :) Raz pisze Thunderbird a za drugim razem Thoroughbred :) Mozliwe do uzyskania ale mysle ze nie z tym chlodzeniem i nie z tym napieciem. Gosciu ma niesamowitego farta ze trafil takiego proca.

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie slyszalem ze egzemplarze sie serie ktore mozna tak podbujac a nawet mocniej, ale zeby osiagnac taki wynik na "Titan D3TB Copper" to raczej przychylam sie do wersji ze swistakiem... :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]ale zeby osiagnac taki wynik na "Titan D3TB Copper" to raczej przychylam sie do wersji ze swistakiem... :-)

A śfistak :

 

Dołączona grafika

 

:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to czmu niemozliwie.

Przeciez nie podal jakie ma temperatury na procu i w pokoju ;-) :-) :-)

Nie napisal tez czy chodzi stabilnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ze zasmiecam ale przypomnial mi sie dowcip stosowny do tej sytuacji:

Józek dzwoni do kuzynki w Władywostoku:

-slyszlem ze u was -60C!!!

-eeee tam mamy -20C

-ale w telewizji gadali ze -60C

-Acha! To pewnie na dworze!!!

 

:-) moze tez mieszka w Wladywostoku :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A śfistak :

 

Dołączona grafika

 

:?

LOL, ROTFL, MUhaha i wiele innych. Qrde, a ja słyszałem, że on siedzi, bo sreberka były kradzione :( Ale niestety tak dobrze to on nie ma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisal tez czy chodzi stabilnie!

Overclocking Successful! - No problems at all (over many hours/days).

Szczescie to ma koles ktory wyciagnie taki wynik na WC a na AC to bym go wyslal odrazu po kupony z Totolotka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W totalotku masz większe prawdopodobieństwo na wygraną około 1 do 14,2 miliona. Na titanie przy takiej częstotliwości możesz frytki se usmażyć i świstaka tysz (tak do frytek). Prawa fizyki/elektroniki są nieubłagane.

A świstaka dumnie spowiera siwy dym..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chyba ktos kantuja?! Raz t-bird raz t-bred, poza tym to chyba nie tak extra 2.500? Me moze wyciagnac 200*12 co daje 2400?! Na razie dalem stop bo zmieniam colera i czekam:) Przeciez jeszcze mozna krecic (12.5 * 210 = :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co! Do puki koles nie pokaze nam jakis jpg z parametrami z windy lub sisoft sandra albo cos podobnego to mozemy rzeczywiscie powiedziec "a swistak siedzi i ......"

 

cos tam jest pokrecone z wlaszcza bardzo niskie napiecie jak na takie podkrecenie i brak zdecydowania co do t-birda czy t-breda :)

 

Co nie mowie ze to jest niemozliwe ale do takich czynow trzeba wiekszych dowodow! Najlepiej fotka ! :)

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co! Do puki koles nie pokaze nam jakis jpg z parametrami z windy lub sisoft sandra albo cos podobnego to mozemy rzeczywiscie powiedziec "a swistak siedzi i ......"

 

cos tam jest pokrecone z wlaszcza bardzo niskie napiecie jak na takie podkrecenie i brak zdecydowania co do t-birda czy t-breda :)

 

Co nie mowie ze to jest niemozliwe ale do takich czynow trzeba wiekszych dowodow! Najlepiej fotka ! :)

 

Pozdrawiam :)

jesli o screenie mowisz to ja ci moge dac moj z sandry gdzie mam xp 1700 wykreconego na 3ghz na ac przy napieciu no no powiecmy 1,9v co ty na to hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle to wiem ze procek ten sie moze krecic choc widzialem ze go na max ktos dal na 2,5ghz ale o 3ghz jeszcze nie slyszalem! to jest prawie o 100% od normalnego taktowania! Co niemowie ze tego sie nieda!

A tak co do tego procka! Jaki to jest model dokladnie i jaki jeszcze sie tak dobrze buja, :) bo mam zamiar zmieniac swojego na nowy ale niewiem czy kupic XP 1800+ lub 2000+ czy lepiej kupic 1700+ skoro sie tak da nim krecic!

 

Pozdrawiam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę niescisłości w opisie gościu ma - bo pisze 512MB PC2400 a na dole już PC2700 - ale nie przecze że mógł osiągnąć stabilne 2.53GHz na AC - może gdybym miał batch'a 0001-0050 też by mi biegał na 2.5GHz, poza tym niewiadomo jaki wentylator założył na tego titana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...