Skocz do zawartości
wertero

bardzo niska wydajność po wymianie gpu na nowszy

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedaj w cholerę ten sprzęt (cpu, mobo, mem) puki jeszcze bardzo dobrze stoi i kup chociaż jakiegoś athlona II x3 + 2GB ddr3. Jak dobrze pchniesz cpu + pamięci to wystarczy na AII x3 (240zł) + 2GB ddr3 (100zł). Za płytę dostaniesz może też koło 100zł czyli dokładasz 100zł do płyty i masz nieporównywalny sprzęt. s.939 nie będzie wiecznie stać tak wysoko i myślę, że dobry czas aby się tego pozbyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to lipa, a przed kupnem czytałem o tej karcie i jakoś nigdzie nie znalazłem info , że głośna :(

a może założyć arctic cooling 5 nv rev3? bo mam takie chłodzenie nówke, czy darować sobie i pobawić się obrotami?

 

Ja masz to na co czekasz? Zakładaj :D

 

 

Sprzedaj w cholerę ten sprzęt (cpu, mobo, mem) puki jeszcze bardzo dobrze stoi i kup chociaż jakiegoś athlona II x3 + 2GB ddr3. Jak dobrze pchniesz cpu + pamięci to wystarczy na AII x3 (240zł) + 2GB ddr3 (100zł). Za płytę dostaniesz może też koło 100zł czyli dokładasz 100zł do płyty i masz nieporównywalny sprzęt. s.939 nie będzie wiecznie stać tak wysoko i myślę, że dobry czas aby się tego pozbyć.

 

Popieram ;) Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...