Skocz do zawartości
tomek23

Połączenie z ruterem TP TL-WR1043N

Rekomendowane odpowiedzi

bzdura - hula elegancko bez żadnego wrt

wgraj nowy soft i sprawdź w ustawieniach czy nie okresliłeś tylko jednego komputera z mozliwościa połączenia sie z menu routera - zakładka SECURITY->LOCAL MANAGMENT

 

mam go od roku i nie mam z nim zadnych problemów - wifi nigdy mi nie padło

 

firmware :3.12.2 Build 100820 Rel.41891n

hardware :WR1043N v1 00000000

 

kupiłem jak tylko sie pojawiły(mimo że wiedziałem o tym modelu rok wcześniej - dodawali ulotke z nim do innych ale nawet na stronie była o nim cisza)

 

QSS mam zawsze wyłączone bo na co to komu?dla mnie kompletnie bez sensu funkcjonalność - i tak trzeba kliknąć na routerze - wole sie zalogować i dodac dany komputer do mających dostęp

 

 

Mariusz jaki masz system?łączysz się tylko przez wifi?

Problem jest na viście i win 7 gdy jest włączona obsługa IPv6 - router potrafi zwiesic połączenia - wyłącz i smigac będzie

Edytowane przez pkomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, na wszystkich kompach mam Win7 i IPv6 włączone. Jak nie wypali z tym QSS, to wyłączę IPv6. Firmware mam dokładnie to samo wgrane. Router mam dopiero od kilkunastu dni. Jak by nie ten zgrzyt, to by była bajka (na okoliczność zakupu wymieniłem sobie też karty WLAN na 3 antenowe).

 

A w torrenty się pobawię na Asusie WL-500gPv2. Został zluzowany więc będzie okazja się doszkolić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...