Skocz do zawartości
wierch

Płyta główna z automatycznym przełaczaniem karty grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam płyty pod core i5 która będzie mieć wbudowaną grafikę używaną głównie do internetu prac biurowych. Chciałbym tez mieć możliwość zagrania w nowe tytuły gier z normalną wydajnoscią .

Wiem ze mozna kupic mocniejsza grafike i miec spokój tylko szkoda mi tak marnotrawic energi która jest coraz droższa .

Znalazłem taki opis Nowe procesory Intel Core i3 i Core i5 ze zintegrowaną grafiką!. Architektura Westmere - moduł graficzny Ironlake. Benchmark.pl

i wynika ze ten układ coś takiego robi .

Pytanie mam czy tylko w laptopach czy już jakaś płyta to obsługuje i jak to działa w praktyce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka opcja nawet w tańszej płycie Gigabyte z USB 3.0 - Gigabyte GA-H55N-USB3 link do komputronik.pl - http://www.komputronik.pl/index.php/product/101785/Podzespo_y_PC/P_yty_g_wne/Gigabyte_GA_H55N_USB3.html ostatnio składałem na tym zestaw i powiem szczerze, że nawet to działa. Tylko i5 jest mało z grafiką - więcej a praktycznie wszystkie mają i3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka opcja nawet w tańszej płycie Gigabyte z USB 3.0 - Gigabyte GA-H55N-USB3 link do komputronik.pl - http://www.komputronik.pl/index.php/product/101785/Podzespo_y_PC/P_yty_g_wne/Gigabyte_GA_H55N_USB3.html ostatnio składałem na tym zestaw i powiem szczerze, że nawet to działa. Tylko i5 jest mało z grafiką - więcej a praktycznie wszystkie mają i3.

 

Nie kumam mało procesorów z grafika ? czy płyt pod i5 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...