Skocz do zawartości
figer

The BAT!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zauważyłem, ze po zamnknięciu Bata zostaje przez caly czas aktywny proces thebat.exe *32

Caly czas obciaza mi procesor na poziomie 5-12%.

Jestem bardzo ciekaw co takiego przetwarza - moze wysyla jakies dane (np skanuje dysk i wysyla wyniki do autora)?

Muszę recznie zabijac ten proces

Czy Wy tez zauwazyliście u siebie to co ja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nietoperek być może w tym czasie kompresuje foldery i usuwa maile z kosza, w zależności od ustawień.

U mnie trwa to od chwili do około minuty, w zależności od uptime'u i liczby odebranych maili/spamu w tym czasie, jednak nie zostaje mi żaden proces. (Windows 7 x64)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nietoperek być może w tym czasie kompresuje foldery i usuwa maile z kosza, w zależności od ustawień.

U mnie trwa to od chwili do około minuty, w zależności od uptime'u i liczby odebranych maili/spamu w tym czasie, jednak nie zostaje mi żaden proces. (Windows 7 x64)

 

Nie mowie o kompresji i czysczeniu smieci, tylko o tym, ze jak juz sie zamknie i wejde do managera procesow, to thebat.exe jest caly czas uruchomiony. Zauwazylem to dopiero jak sobie zainstalowalem widget "Top 5 processor", ktory pokazuje mi 5 najbardziej obciazajacych procesow w danym momecie. Po zamknieciu Bata, ten proces non stop jest aktywny i to powiedzialbym, ze dosc intensywnie obciaza proca, a sprzetu kulawego nie mam co widac w podpisie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy również :P Widać z postu że koledze proces wisi cały czas, tj. nie znika po minucie czy dwóch. Problem musi być w samym TheBacie. Może i rzeczywiście kompresja folderów, ale za to z jakimś błędem, bo mi przy tysiącach wiadomości i 5 skrzynkach proces znikał w ciągu paru chwil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie kolega nie napisał, że czekał dłużej. Zapewne po mniej niż minucie traci cierpliwość i go ubija. Gdyby proces zostawał cały czas, to:

a) albo nie mógłby uruchomić Nietoperza drugi raz - po kliknięciu nic by się nie działo, bo proces główny wisi

b) albo po kilku uruchomieniach i wyłączeniach, miałby tych procesów znacznie więcej i i miałby nawet problem z dostaniem się do menedżera zadań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie pisalbym posta, jakby po minucie znikal. On nie znika po GODZINIE!

Nie zabijalem tamtego procesu i po pol godzinie znowu uruchomilem Bata i potem zamknalem i teraz mam 2 procesy thebat.exe :huh:

Edytowane przez figer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może nie jest to najnowsza wersja, w której był jakiś taki problem?

 

Odinstalowalem i zainstalowalem jeszcze raz - mam i mialem najnowsza wersje.

Normalnie zarejestrowana, nic nie gmerana.

Nic sie nie zmienilo.

Chyba bede z tym zyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...