Skocz do zawartości
piórko

Podzespoły bazowe za około 1200zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po długiej przerwie

W ogóle nie jestem teraz na fali z pecetowymi nowościami, naleciała mnie chęć zagrania sobie w settlersów 7,

mój obecny komp to P4, 4MX i 512 ramu, ten config już jest zbyt wolny nawet na www,

zaczynam czytać różne recki na necie, szukam procesora, coolera, płyty głównej (ma mieć złącze PCI), pamięci i grafiki, wszystko razem w cenie 1200zł,

co zaproponujecie? resztę mam w sygnaturce, dysk mam na ATA samsunga 250GB, ale jakiego trudno powiedzieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam procesora, coolera, płyty głównej (ma mieć złącze PCI), pamięci...

odświeżam mój wątek, podzespoły jak w zacytowanym moim starym poście (oprócz grafiki), tym razem najtaniej jak można, komp do pracy biurowej, grafika zintegrowana na płycie głównej. Z potencjałem do rozbudowy pod nowe HoM&M i Diablo 3.

co w takim razie kupić?

Edytowane przez piórko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odświeżam mój wątek, podzespoły jak w zacytowanym moim starym poście (oprócz grafiki), tym razem najtaniej jak można, komp do pracy biurowej, grafika zintegrowana na płycie głównej. Z potencjałem do rozbudowy pod nowe HoM&M i Diablo 3.

co w takim razie kupić?

 

Ostatnio składałem kilka poniższych zestawów:

 

ATHLON II X3 450 3,2GHz - 260zł

DVD-REC SAMSUNG SH-S223C - 76zł

Dysk Samsung HD502HJ F3 500GB - 132zł

Pamięć RAM DDR3 GOODRAM 2048MB PC1333 CL9 - 69zł

Płyta główna AM3 MSI 880GM-E41 AMD 880G 4DDR3 USB2.0 mATX - 219 zł

Zasilacz Fortron ATX-450PNR 450W - 132 zł

 

Do tego obudowa + kurier + pasta i wszystko zmieściło się w 1000zł

 

Plusy:

- zintegrowana karta graficzna, jeśli będzie trzeba to można dokupić później normalną grafe

- max 16Gb RAM

- mATX czyli obudowa może być mała zgrabna

- możliwość odblokowania 4 rdzenia w procesorze

- płyta na chipsecie 880G - najprawdopodobniej po update Bios będzie można wrzucić nadchodzące Buldożery

- wyjście HDMI

 

Składane głównie dla "NIE GRACZY" ale jeśli wrzuci się normalną grafę to wszystkie gry też pociągnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...