Skocz do zawartości
ashes

Najlepsze to HP?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Pytanie? Czy najlepsza marka produkująca laptopy to HP? Ponieważ przymierzam się do zakupu laptopa, do 2500 zł.

Już sam nie wiem czy właśnie HP, Asusu, Toshiba, Dell...

 

Do czego?

Właściwie do niczego...ot do korzystania w domu (net, muza etc.)

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to HP mocno spadł pod względem jakości .

 

Asus jest teraz na topie jeżeli chodzi o jakość i serwis , po nim Toshiba i Sony , HP jest na samym końcu , wyprzedza go m.in. Lenovo , Apple , Gateway , Dell i Acer ( choć nie w tej kolejności ) .

 

W ogóle Asus mocno się we wszystkim podniósł ( serwis itp. ) ciągnąc za sobą Asrocka ( kiedyś szrot a teraz każdy poleca ) .

 

Dane z kwietnia , nie sądzę aby coś się zmieniło w kwestii serwisu HP .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to HP mocno spadł pod względem jakości .

 

Asus jest teraz na topie jeżeli chodzi o jakość i serwis , po nim Toshiba i Sony , HP jest na samym końcu , wyprzedza go m.in. Lenovo , Apple , Gateway , Dell i Acer ( choć nie w tej kolejności ) .

 

W ogóle Asus mocno się we wszystkim podniósł ( serwis itp. ) ciągnąc za sobą Asrocka ( kiedyś szrot a teraz każdy poleca ) .

 

Dane z kwietnia , nie sądzę aby coś się zmieniło w kwestii serwisu HP .

 

 

LOL ze niby toska jest dobra ? asus rowniez

 

ojj to cosik mamy rozne doswiadczenia

 

po kolei moje doswiadczenia

 

najprosciej zobaczyc ile jest czego w zepsutych :

Uszkodzone - Aukcje internetowe Allegro

 

Kolejnosc awaryjnosci jest taka : HP, TOSIA, Asus ... dluugo nic

 

a teraz sprawa serwisow : nie mialem do czynmienia z HP wiec nei powiem , ale Tosia ... mordega , asus jeszcze gorzej wysylam lapka wraca porysowany i zniszczony ;/

 

najlepsze doswiadczenia mam z Dellem ( no ale to kwestia gwarancji NDB < gowno mnei obchodzi co sie dzieje serwis ma 24h na usuniecie usterki > ) , u kumpla w Vostro 1700 wariowala karta graficzna parszywa seria 8600gt od NV ... w delu od reki wymienili wszystko ( slownie wszystko , zostawiajac dysk i ramy ) :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to już kilka razy. Wszystko zależy od szczęścia. Jednemu padnie IBM po miesiącu, innemu przez 7 lat nic się nie stanie. A drugiemu Acer wytrzyma 5 lat, kiedy ludzie będą mówić że to padaka. Wiele też zależy od serii, czy to będzie budżetowka, czy może business.

 

Ja bym ustanawiając taki ranking wziął pod uwagę jakość wykonania oraz ewentualną gwarancję (czas, rodzaj, serwis) jak już coś się stanie.

1. Dell

2. Sony, lenovo

3. Asus, Tośka, HP, Acer

 

Mam Della i 3 HP'ki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HP odpusc sobie od razu. W tej chwili chyba najciekawiej prezentuje sie oferta Della

 

 

Pietia(lania) dales tego linka, wszystko ladnie pieknie, tylko wez pod uwage ze jest tych laptopow tam najwiecej, bo najwiecej sie ich sprzedaje. Chyba nie myslisz ze tak samo duzo pojawi sie tam IBM czy Vaio, ktore swoja cena czesto odstraszaja Polakow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...