Skocz do zawartości
burro

Znowu o SB live!!! >>> audigy 2

Rekomendowane odpowiedzi

Szukalem na forum 15 min i nic nie znalazlem - wiec nie moowcie ( poprostu nie umiem szukac - albo zanjdzie 2000 topiców nie na temat albo zaden)

O co chodzi z podkrecaniem SB live tak dokladnie >>> jakis link do postoow ktoore to wszesniej opisywaly PLS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pliczki sie jooz zasysaja :D:D

I takie krecone SB live potrzebooje jakiegos chlodzienia ??? :D:D:D (żatr)

A tak powaznie to czy bedza wszystkie funkcje Audigy 2 czy tylko w windowsie bedzie pisalo ze Audigy 2 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KX-ow jeszcze nie probowalem bo zawsze jakos mowie sobie "a to moze zapodam je przy nast. instalce windy" ale nigdy tego nie zrobilem bo zawsze odkladam sprawe...Wiec co do ich jakosci to sie nie wypowiem, ale z tego co wiem zajmuja b.malo oraz posiadaja b.rozbudowane mozliwosci ustawien DSP. Co do obslugi EAX,EAX2 to nie wiem jak sobie KX-y z tym radza...

Sam zrobilem softmoda Audigy@Audigy2 i roznica w dzwieku jest :!: Moze nie jest to szczyt marzen ale subtelna roznica na pewno (przynajmniej u mnie wystepuje). Co wiecej na poprzednich oficjalnych sterach z Audigy2 (nie pamietam werski) nie mialem obslugi 60 Sound w 3dMark 03. Wczoraj zapodalem beta-drivery Audigy2 ktore podobno daja 30% kopa przy wl.EAX i teraz ten SoundTest sie uruchamia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...