Skocz do zawartości
xvito

Zasilacz do Pasywnego Radka 5770

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zestaw jaki posiadam aktualnie:

CPU: AMD Phenom II X4 945 95W (w niedalekiej przyszłości chłodzenie Mugenem II)

ASUS: M4xxx z chipsetem 790 (nie pamiętam modelu)

GPU: integra

Zasilacz: Tracer 450

HDD: Dwa dyski twarde 500 GB każdy

 

Chce zakupić Radeon'a Gigabyte HD5770 Silent Cell 1GB DDR5 (pasywne chłodzenie) - dwa systemy linux/window$ (pewnie walka ze sterownikami), dwa monitory, okazjonalne odpalenie WOW'a ;)

Gdzieś na alledrogo przeczytałem że do tego radka potrzebny jest zasilacz conajmniej 500W. Proszę o zdementowanie lub potwierdzenie tej informacji.

Jaki zasilacz byłby w takiej sytuacji odpowiedni? Bardzo ważne dla mnie jest żeby tak jak karta zasilacz był możliwie najcichszy.

 

Dzięki za sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zestaw jaki posiadam aktualnie:

CPU: AMD Phenom II X4 945 95W (w niedalekiej przyszłości chłodzenie Mugenem II)

ASUS: M4xxx z chipsetem 790 (nie pamiętam modelu)

GPU: integra

Zasilacz: Tracer 450

HDD: Dwa dyski twarde 500 GB każdy

 

Chce zakupić Radeon'a Gigabyte HD5770 Silent Cell 1GB DDR5 (pasywne chłodzenie) - dwa systemy linux/window$ (pewnie walka ze sterownikami), dwa monitory, okazjonalne odpalenie WOW'a ;)

Gdzieś na alledrogo przeczytałem że do tego radka potrzebny jest zasilacz conajmniej 500W. Proszę o zdementowanie lub potwierdzenie tej informacji.

Jaki zasilacz byłby w takiej sytuacji odpowiedni? Bardzo ważne dla mnie jest żeby tak jak karta zasilacz był możliwie najcichszy.

 

Dzięki za sugestie.

 

markowy 400W spokojnie wystarczy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ceny podanej, to możesz się szarpnąć na X-400FL lub X-460FL - lepiej tego drugiego bo ma 2x6pin i może się przydać. Jeśli się zdecydujesz na fanlessa któregoś to dobrze byłoby mieć obudowę z zasilaczem na dole.

Edytowane przez stolara
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ceny podanej, to możesz się szarpnąć na X-400FL lub X-460FL - lepiej tego drugiego bo ma 2x6pin i może się przydać. Jeśli się zdecydujesz na fanlessa któregoś to dobrze byłoby mieć obudowę z zasilaczem na dole.

 

:blink: o żesz... fajne tylko drogie. Na zasiłkę planowałem wydać max 300 zł. W ostateczności jak bedzie za głośno zmienie mu wiatrak na jakiś lepszy/cichy.

 

 

PS. Obudowa tradycyjna z zasilaczem na górze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polpasywny Tacens Valeo III 500W, na twoim sprzecie rzadko kiedy wentyl wogole zacznie sie krecic. ;-)

Kosztuje ok 300zł. Tacens Valeo III 500W 500 W - Zasilacze - Tacens Valeo III 500W 500 W od 296.00zł

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...