Skocz do zawartości
mikaelus

Dobry serwis komputerowy w Trójmieście?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, wiem że to może nietrafione pytanie na tym forum, ale kto pyta nie błądzi ;)

 

Niestety mój w miarę nowy komp (złożony na początku roku) drugi raz w tym roku padł, a mnie niestety nie ma na miejscu - i długo nie będzie - więc muszę zdać się na pomoc serwisu, który postawi mojej mamie ten sprzęt na nogi.

 

Generalnie problem jest albo z RAMem albo z płytą główną. Objawy - komp z czasem zaczął się wywalać. Najpierw były pojedyncze przypadki, odzyskiwanie systemu i działał dalej. I tak po kilku tygodniach już zamarza przy starcie, albo nie przechodzi odzyskiwania. Poprzednim razem (w sierpniu) zadziałało wyjęcie jednej z kości RAMu - udało mi się wszystko postawić i grało (z obiema kośćmi zamarzał). Ale sytuacja się powtórzyła także teraz, gdy jest tylko jedna kość.

 

Anyway - poszukuję jakichś przyzwoitych speców, a nie kolesi, którzy za format i reinstall Windy wezmą dwie stówy. Jakieś rady? :)

 

PS. Ogólny konfig kompa: Phenom II BE 955 (chłodzenie box), MSI 790FX-GD70, RAM - GoodRAM, zasilacz BeQuiet 550W, grafika Sapphire Radeon 4890HD Vapor-X.

Edytowane przez mikaelus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dziale giełda daj ogłoszenie, ktoś z forum może się podejmie z trójmiasta, serwisy nie naprawiają na miejscu, naprawa może trwać, mogą źle zrobić, i tak 90% serwisów pewnie się nie zna na tym co robi O_o. Zamiast naprawić, mówią trza wymienić i marże dowalą no chyba że gwarancja jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wirion - dzięki za sugestię, właśnie wrzuciłem ogłoszenie :) Może znajdzie się jakiś trójmiejski weteran chętny pomóc - oczywiście odpłatnie :)

 

Link do ogłoszenia: Uczciwy serwisant z Trójmiasta potrzebny ;) - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne (zamieszczam, bo pewnie w takie czeluście forum to niewielu zagląda ;))

 

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...