Skocz do zawartości
Gość Ramzes The Great

Cooler Master HAC-V81 X-Dream

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ramzes The Great

Witam, przyszlo nam piekne lato w sumie i chcialem zmienic swojego silenta na cos takiego jak w temacie, bo silent nie daje rady jak zrobi sie troche cieplej :( czy warto kupic taki wicherek ????

Za odpowiedz z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ramzes The Great

hehe dzieki za odpowiedzi, ale zdecydowalem sie na Spire Falcon Rock 2 , przedewszystkim cichszy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ramzes The Great

hehe a Tobie tesh tak wyje ?? bo ja sie jeszcze nie przyzwyczailem do tego chałasu :), ale temop wyraznie spadl :twisted:, ps jak mozecie opisac swoje doswiadczenia z x-dream to byl bym wdzieczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a Tobie tesh tak wyje ?? bo ja sie jeszcze nie przyzwyczailem do tego chałasu :), ale temop wyraznie spadl  :twisted:, ps jak mozecie opisac swoje doswiadczenia z x-dream to byl bym wdzieczny :)

Hmm ja mowilem ze mam aero :P i ponizej 2600-2800 jest zagluszany przez mojego gainwarda ti200. Pozatym mam do na biurku 30 cm odemnie i napewno mam inne odczucia niz w budzie a co do temperatur to sie wstrzymam bo mam 32*C w stresie 34*C. Ale wszystko na wiezchu to sie nie ma co dziwic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ramzes The Great

na mojego gigabajta wszedl pieknie ale musialem wyjac zasilacz :), jak narazie spisuje sie dobrze ale głosny jest cholernik :twisted: silent czeka na pazdziernik :) i wtedy znowu błoga cisza......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U siebie też musiałem przekładać zapinke . Omal za pierwszym razem nie wyłamałem kondensatora z plyty <_< Wyje , ale chłodzi nieżle na najniższych obrotach mam 41' ( biorąc pod uwage że komp stoi pół metra od kaloryfera , a ciagle grzeją)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2500-4800 rpm

 

Przy najwiekszych myslisz ze to sasiadka wlaczyla odkurzacz  :lol:

1499331[/snapback]

mi pokazywało min 3000 max 5200rpm, a co do wycia...faktycznie odkurzacz. Zmieniłem na pentagrama i błoga cisza a wydajnosc nawet ciut lepsza niz x-dream. ps-> ładnego trupa zescie odkopali :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi pokazywało min 3000 max 5200rpm, a co do wycia...faktycznie odkurzacz. Zmieniłem na pentagrama i błoga cisza a wydajnosc nawet ciut lepsza niz x-dream. ps-> ładnego trupa zescie odkopali :P

1499637[/snapback]

 

Mozesz sprecyzowac którego pentagrama ? Czy tez one wszystkie sa tak ciche ?

Bo sie wlasnie przymierzam do Pentagrama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...